Pasaulē: Indijā pazudusi latviete - 33 gadus vecā Līga 16 komentāri
 
Pasaulē

Indijā pazudusi latviete - 33 gadus vecā Līga

 
Scanpix

Indijas dienvidos, Keralas štatā, pazudusi Latvijas pilsone, kas tur bija ieradusies, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm, svētdien ziņo vietējais interneta portāls "Onmanorama".

Tas vēsta, ka Ilze no Latvijas jau četras dienas neveiksmīgi meklē savu 33 gadus veco māsu Līgu, un arī policijai nav nekādu ziņu par pazudušo.

Portāls raksta, ka Līga, kas cieš no smagas depresijas, atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā. Kāds autovadītājs pastāstījis policijai, ka viņš aizvedis Līgu uz netālo Kovalamas kūrortu, taču arī tur policija nav spējusi Līgu atrast.

Scanpix

Abas māsas ieradušās Pothenkodē, lai ārstētos pēc ajūrvēdas metodēm un nodarbotos ar jogu. Trešdienas rītā Ilze apmeklējusi jogas nodarbību, bet Līga tikmēr devusies ārpus ajūrvēdas centra nopirkt pārtiku un kopš tā laika nav redzēta. Pēc Ilzes teiktā, ir aizdomīgi, ka Līga nav paņēmusi līdzi ne dokumentus, ne naudu, ne mobilo tālruni.

Pēc Ilzes stāstītā, Līga ir noslēgta, maz kontaktējas ar citiem cilvēkiem un cieš no ohlofobijas jeb bailēm no pūļa.

Scanpix

Portāls arī raksta, ka abas māsas ir Latvijas pilsones, kas jau ilgi dzīvo Īrijā, kur Līga strādā viesnīcā, bet Ilze ir kosmetoloģe.

Saistībā ar Līgas pazušanu Ilze plāno vērsties pēc palīdzības Latvijas vēstniecībā Indijā, vēsta "Onmanorama".

Komentāri [16]
#
Indiņš 21.marts 2018 10:36 atbildēt
Jautājums būtu drīzāk tam rikšas šoferim - ja viņam prasīja aizvest uz tuvāko beach, tad kamdēļ bija jābrauc uz Kovalam, kas ir ellē ratā 30+ km, ja turpat, piemēram, ir St Andrews Beach, kādi 10km. Gribēja uzvārīties?
 
#
Kristina 19.marts 2018 9:52 atbildēt
Pēc kā iniciācijām viņas izvēlējās doties uz Indiju,kurš organizēja braucienu,labs jautājums lai rastu risinājumu!!!
 
#
Fēlis 18.marts 2018 18:52 atbildēt
Dauzās pa Pasauli, tad brīnās, ka atrodas kādā zaņķī, kur tās melnie vago un uzliela.
 
#
Raimonds » Fēlis 18.marts 2018 19:10 atbildēt
Mjā ... tādi tie latvieši ir ....
 
#
Corbie 18.marts 2018 17:39 atbildēt
Ja sievietes vienas dodas uz Indiju, tad tas ir fakts ka vinaam ne joga un citas mulkibas interesee, bet gan mekle piedzivojumus.... presee daudz gadijumu tika aprakstiiti kur netikai tuuristeem, bet ari vieteejaam sievieteem viss slikti beidzaas...
 
#
Kur Indiāņu n 18.marts 2018 15:22 atbildēt
Visādas cūcības pirmkārt notiek ar tiem, kas paši šīs cūcības ap sevi veido. Lai Dievs stāv klāt!
 
#
Corbie » Kur Indiāņu n 18.marts 2018 17:36 atbildēt
Dieva nav! Dievs eksistee tikai degeneraatiem un garaa vaajiem cilvekiem....
Dieva sludinashana nearko neatshkiras no Krievu propagandas, tas taads perfekts piemeers, kaa cilveki veido melus un puulji tic visam ko Kremlis pamet, taspats ar Dieva bushanaam :)
p.s.Ja pazuud uz 4 dienaam tad nemot veeraa to ka pazuda Indijaa, kurai reputaacija jau ir labi sachakareta, tad nu.... var maasu vairs nemekleet, ja jau reiz pati nav uzradusies.
 
#
Ha ha » Corbie 18.marts 2018 18:55 atbildēt
Tu propogandē, ka Dieva nav. Ar ko esi labāks par to, kurš saka, ka Dievs ir? Ne viens, ne otrs nevar pierādīt ne to, ka ir, ne to, ka nav.
 
Skatīt visus 16 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers