Ārējie Nr.1: Zinātnieki brīdina par apokaliptisku vulkāna izvirdumu 30 komentāri
 
Ārējie Nr.1

Zinātnieki brīdina par apokaliptisku vulkāna izvirdumu

 
Reuters/ SCANPIX

Zinātnieki brīdinājuši, ka nāvējošs vulkāna izvirdums, kādu cilvēce nav piedzīvojusi kopš tās pirmssākumiem, varētu notikt ātrāk nekā iepriekš domāts.

"The Independent" vēsta, ka esam pieraduši pie vulkāna izvirdumiem, kuru dēļ, piemēram, tiek slēgtas lidostas, tomēr jāsaprot, ka milzīga vulkāna izvirduma gadījumā varētu tikt iznīcinātas pat atsevišķas kontinentu daļas.

Speciālisti uzsvēruši, ka nenovēršami milzīgu izvirdumu gadījumā atsevišķu kontinentu daļas var tikt noklātas ar vulkāniskajiem pelniem, turklāt uz vairākām desmitgadēm mainītos arī laikapstākļi daudzās pasaules vietās.

Xinhua/Sipa USA/SCANPIX

Zinātnieki iepriekš secinājuši, ka šādi vulkāna izvirdumi notiek 45 000 līdz 714 000 gadu laikā. Jaunākajā Zemes un planetārās zinātnes pētījumā Bristoles universitātes komanda secinājusi, ka jārēķinās, ka šāds postošs izvirdums varētu notik 5200 līdz 48 000 gadu laikā.

Jau vēstīts, ka šonedēļ pasaules mediji pievērsuši uzmanību iespējamam Aguna vulkāna izvirdumam Indonēzijā. Tā izmesto pelnu dēļ līdz pat trešdienai tikusi slēgta Bali lidosta. Pēdējo reizi šī vulkāna izvirdums noticis pirms 54 gadiem.

Komentāri [30]
#
Infor 2.decembris 2017 19:04 atbildēt
Karoč zeni kur nezin kad ! Notix un viss tad domāsim !
 
#
Neslāvs 2.decembris 2017 12:38 atbildēt
Un tad arī dolārs sabrukšot...
 
#
WOW 2.decembris 2017 10:40 atbildēt
Lasu komentarus un saprotu ka bibelee teiktais ir taisniba,naids iznicinas pasauli un cilvekus,tikai pec tam nerakstiet ka citi vainigi,bet es tas baltais engelis-karalis.Mes sanemam to ko esam pelnijushi.
 
#
izziņa 30.novembris 2017 19:56 atbildēt
Pirms apmēram 15 gadiem mums centīgi sāka stāstīt par citplanētiešiem un Nibiru ar visām potenciālajām sekām - jautājums kādēļ? Tādēļ, ka ar atomieročiem bija paredzēts iznīcināt daļu zemes iedzīvotāju un valstu! Bija uzbūvētas veselas pilsētas zem Amerikas , kur paslēpties visiem tiem, kam bija paredzēts izdzīvot. Tur bija viss - pārtika, skābeklis, ceļi, veikali utt. Bet pagaidām nezināms spēks šīs pazemes pilsētas iznīcināja ar nezināmu metodi - tas it kā esot saspridzinātas līdz atoma izmēra daļiņām. Tad kļuva skaidrs, ka tāds scenārijs nav realizējams un notikumu scenāristi bija neizpratnē - ko darīt tālāk? Ķīna, Indija, daļēji Krievija un beigās Tramps ir izkrituši no kontroles - vajadzīgs jauns apokalipses modelis, lai tos apstādinātu (lasi - iznīcinātu). Un te daba iedeva ideju - tajā laikā notika spēcīgi vulkāna izvirdumi, kas tad arī kļuva par nākamo apokalipses scenāriju - Jeloustounas vulkāns šobrīd esot piebāzts ar spridzekļiem un vajadzīgajā momentā tiks uzspridzināts. Arī šobrīd masu mediji dara to pašu, ko agrāk ar citplanētiešiem un Nibiru - popularizē jauno apokalipses modeli, lai cilvēki būtu sagatavoti jaunajai "nejaušībai" un nevērstos pret tiem, kas šo ideju centīsies realizēt. Baltā nama mājas lapā nu jau diezgan sen atpakaļ bija intervija, kur Klintone un Obama atbildēja uz jautājumiem par to, kas notiks ar Ameriku ja ies gaisā Jeloustouna. Atbilde bija - Amerika kā kontinents var aiziet bojā - sašķelties, to var pārklāt lava un pelni utt. Tad žurnālisti prasīja - kas notiks ar iedzīvotājiem? Atbilde bija - mēs tos pārvietosim uz Eiropu - Vāciju, Baltijas valstīm, Poliju, Ukrainu utt. Tad žurnālisti jautāja - ko jūs darīsiet ar šo zemju pamatiedzīvotājiem? Atbilde bija - mēs tos padzīsim. Tieši tādēļ par eiropas naudu tiek būvēta infrastruktūra - gadījumam, ja uz šejieni būs jāpārvācas Amerikai. Lūk arī viss par ažiotāžu ap vulkānu izraisīto apokalipsi. Cilvēki - esiet gudri, meklējiet, uzziniet un mēģinat apvienoties pret tiem, kas grib mūs iznīcināt.
 
#
Janka Pipars » izziņa 30.novembris 2017 21:24 atbildēt
Nezināju, ka vietā kur tu, daraugs atrodies ir pieejams dators un internets. Tas ir labi, ka arī civēkiem ar mentālām slimībām ir šādas iespējas.
 
#
nu » Janka Pipars 2.decembris 2017 19:07 atbildēt
abet, visiem ir tiesības izteikties
 
#
Psihologs 30.novembris 2017 16:29 atbildēt
Nu nomirt kopa nav tik traki
 
Skatīt visus 30 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers