Pasaulē: Lietuviete Ieva Strazdauskaite nežēlīgi nosista ar lāpstu 51 komentāri
 
Pasaulē

Lietuviete Ieva Strazdauskaite nežēlīgi nosista ar lāpstu

 
Ekrānšāviņš, delfi.lt

Izmeklētāji atklājuši jaunus faktus par 25 gadus vecās lietuvietes Ievas Strazdauskaites slepkavību. Izrādās, sieviete vairākas reizes saņēmusi sitienus ar lāpstu, bet viņas slepkavas tiek turēti aizdomās par vēl vairāku noziegumu izdarīšanu, ziņo Lietuvas mediji.

Kā iepriekš ziņots, 5. martā sieviete bija ceļā Lietuvu, kad viņu nolaupīja un nogalināja, aprokot Ķedaiņu apkārtnes mežos. Pašreizējais nolaupīšanas iemesls ir vērtīgais "Audi A7" ar kuru sieviete pārvietojās. Tā vērtība Lietuvā var sasniegt teju 60 tūkstošus eiro.

Sieviete bija steigā aprakta 30 kilometrus no atstātās automašīnas, pēc kuras noziedznieki vēlējās atgriezties, taču to jau bija atradusi policija. Uz sievietes ķermeņa tika atrastas vairākas sitienu pēdas un pašreizējā informācija liecina, ka sieviete saņēmusi vairākus sitienus ar lāpstu, kas bijis slepkavības ierocis. Liekā daļa sitienu veikti pa sievietes galvu, vēsta delfi.lt.

Svētdien aizdomās turamie, kopumā seši romu tautības vīrieši, tika nogādāti prokuratūrā. Noziedzniekiem bija ar maskām aizsegtas sejas, jo viņi tiek turēti aizdomās par vēl vairākiem noziegumiem, kuri saistīti ar zādzībām un laupīšanām.

Komentāri [51]
#
versija 16.marts 2017 19:29 atbildēt
Auto apstādināts Elektrenos tas ir 140 km no Viļņai un ja no Pluņģes izbraukts plkst.16.30 līdz Viļņai jābrauc 3stundas un 20 min tad Elektrēnos bija ap plkst.18. Policija uzsāka meklēšanu plkst.21. vai tad triju stundu laikā nevarēja dārgo auto nogādāt pasūtītājam kamēr policija uzsāk meklēšanu. Nomaina nummura zīmi un uz priekšu pie pasūtītāja. Ja tika meitenei vairākkārtīgi sists, izskatās pēc spīdzināšanas, lai kaut ko noskaidrotu, kur tā manta paslēpta. Meitenes puisis ļoti bagāts, ar ko tad tādu nodarbojas. Galā vairāk iet uz pasūtījuma slepkavību, jo auto nemaz nesteidzās savākt. Tā arī pameta meža malā.
 
#
Marks 15.marts 2017 11:40 atbildēt
Lieta pilnīgi miglaina!
Kaut kas bija tajā mašīnā kas viņiem bija ļoti vajadzīgs un noteikti ne maz maksāja!
Kaut kas visā tajā ir safabricēts.Nerāda sejas,viss aiz slēgtām durvīm ..tiesa divu dienu laikā!!
 
#
Niks 14.marts 2017 20:13 atbildēt
Meitene ne tikai nosista "ar lāpstu", bet 10 x sists viņai ar to lāpstu...
Pie tam viss ķermenis bija sasists zilumos ...
Tikai IDIOTS nabagmājā, kur visi mēdiji ATGREMO vienu un to pašu,
var iedomāties, ka čigāniem bija vajadzīga mašīna. Ja būtu bijusi vajadzīga mašīna tā tā NEBŪTU atstāta mežā ..., Ja kā ziņo Lietuvas mediji, viņa vedusi VĒRTĪGU kravu ...
KĀDU krava būtu bijusi vajadzīga čigāniem?
Atbilde - vai nu liela nauda, vai narkotikas!
Narko ir viņu galvenais bizness arī LV, protams, to viendienīši skribenti nezina ...
Ja meitenei bija DAUDZ zilumi uz ķermeņa, tas liecina, ka viņa tikusi spīdzināta un tad beigu galos likta darbā lāpsta ...
Čigāniem ir grēks nogalināt- pagrūst/piekaut un kaut ko atņemt to gan viņi dara... Jo tikai IDIOTI neredz, ka čigāni NESTRĀDĀ algotu darbu - ar retiem izņēmumiem kāds strādā - ...
Šie apcietinātie 4 jau agrāk it kā bijuši tiesāti un policijas redzeslokā ...
 
#
1939 14.marts 2017 19:29 atbildēt
Tādi ir tie džauri.....
 
#
Skolnieciņš 14.marts 2017 16:42 atbildēt
Normāli... Nauda neglābj no lāpstas. Skolnieciņš dzīvo ar 243€ mēnesī. Tēvs ar 116€, māte ar 94, bet ome ar 214€... Nauda nespēj glābt buržuju no nāves... Vai Skolnieciņam iedos 60 000€???
Cieņā, Skolnieciņš
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
 
#
ahā, slep ienakumus! » Skolnieciņš 14.marts 2017 17:00 atbildēt
bet, celiakija, hidrocefālija , celulīts un celuloze..vai tie Jums neienes neko?
 
#
a kur » Skolnieciņš 14.marts 2017 18:04 atbildēt
slapja Andiņa ,tai tak arī pludmales meicai ir ko teikt ..ko ta viens te ta platies ar savu naudu ko ? zini bet nosist ar lapstu otru vispār ir traki ko ? tev tas neko neizsaka ko ? jeb mili tikai te pļurksēt? kur nelaimi piemeklēja jaunu sievieti
 
Skatīt visus 51 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers