Rīgā: Šodien autovadītājiem sabiedriskais transports Rīgā ir bez maksas 3 komentāri
 
Rīgā

Šodien autovadītājiem sabiedriskais transports Rīgā ir bez maksas

 

Uzrādot sava transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, akcijas "Diena bez auto" laikā šodien autovadītāji Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

"Dienas bez auto" laikā cilvēki tiek mudināti izvēlēties videi un veselībai labvēlīgākus pārvietošanās veidus un aicināti personīgās automašīnas vietā izmantot velosipēdu, sabiedrisko transportu, elektrotransportu un citus pārvietošanās līdzekļus, piemēram, kanāla kuģīti. Lai autovadītāju vidū popularizētu sabiedrisko transportu, personīgo automobiļu īpašniekiem tas sestdien būs pieejams bez maksas.

Uzrādot sava transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību, sestdien autovadītājs varēs autobusos, trolejbusos un tramvajos braukt bez maksas. Akcijas mērķis ir ieinteresēt un iepazīstināt ar sabiedrisko transportu cilvēkus, kas ikdienā to neizmanto un, iespējams, pat nezina, kur un par cik jāiegādājas biļete. "Rīgas satiksme" cer, ka akcija palīdzēs autovadītājiem pamanīt sabiedrisko transportu kā alternatīvu veidu, kā nokļūt iecerētajā galamērķī.

Kā ziņots, Rīgā sākusies Eiropas mobilitātes nedēļa, kas Rīgā tiek organizēta jau vienpadsmito gadu, tās mērķis ir popularizēt dabai draudzīgu un veselīgu pārvietošanos, pievērst sabiedrības uzmanību transporta ietekmei uz cilvēka veselību un dzīves kvalitāti.

Komentāri [3]
#
tā tas ir 22.septembris 2012 17:07 atbildēt
Par ušaka izgājieniem maksā visi nodokļu maksātāji.
 
#
blefs 22.septembris 2012 11:23 atbildēt
NEVAJAG DEZINFORMĒT!!!
NAV PAR BRĪVU!
Man ir autovadītāja apliecība,tātad esmu autovadītājs,bet autovadītāja apliecība jau neder!
Tehnisko var paņemt arī no vīra vai onkuļa,ta neliecina par cilvēka identitāti,kas to uzrāda,bet gan par transport;īdzekli,kas šajā gadījumā neko nenozīmē!
Tapēc tas ir kārtējais RD muļķõšanas triks!
 
#
vadītājs 22.septembris 2012 9:54 atbildēt
Muļķības. Nevis autovadītāji, bet tehniskās uzrādītāji. Tas nav viens un tas pats. Lēts PR triks - ko darīs ģimene sestdienā? Brauks ar savu mašīnu. Viennozīmīgi es tā darītu.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers