Rīgā: Unikāla iespēja trīs dienas bez maksas pirmajiem aplūkot atjaunoto VEF Kultūras pili 1 komentāri
 
Rīgā

Unikāla iespēja trīs dienas bez maksas pirmajiem aplūkot atjaunoto VEF Kultūras pili

 
Mārtiņš ZILGALVIS, F64 Photo Agency

No 17. līdz pat 20.novembrim pēc vērienīgiem renovēšanas darbiem VEF Kultūras pils vērs durvis, lai aicinātu visus interesentus aplūkot atjaunoto VEF Kultūras pili un apmeklēt plašu pasākumu programmu. Dažādi koncerti, izstādes, ekskursijas, filmas un VEF Kultūras pils kolektīvu priekšnesumi apmeklētājiem sniegs iespēju gan aplūkot atjaunotās telpas un novērtēt pils koncertzāļu modernizēto akustiku, gan iepazīt VEF Kultūras pils vēsturi un atjaunošanas procesu.

Kā pirmā 17.novembrī plkst. 19.00 festivāla "Staro Rīga" gaismās iezaigojās VEF Kultūras pils fasāde.


18.novembrī plkst. 15.00 pils Lielajā zālē visi interesenti aicināti apmeklēt LR proklamēšanas 99. gadadienai veltīto Rīgas pilsētas svētku koncertu “Latvija - tava un mana”, kurā uzstāsies simfoniskais orķestris ar diriģentu Normundu Vaici, solisti: Jānis Apeinis, Raimonds Bramanis, Sonora Vaice, Ilona Bagele, Daumants Kalniņš un Intars Busulis. Koncerta apmeklējums ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 08.11.2017. jāizņem Rīgas Kongresu namā | ielūgumi vairs nav pieejami!

Mārtiņš ZILGALVIS, F64 Photo Agency

19.novembrī plkst. 19.00 orķestris “Rīga”, grupa “Framest”, aktieri un solisti Dita Lūriņa-Egliena, Ilona Bagele, Daumants Kalniņš, Mārtiņš Brūveris un Egils Melbārdis Lielajā zālē sniegs koncertu “Es gribu Tavu foto”. Koncertā ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami no 13.11.2017. līdz 16.11.2017. Kronvalda bulvārī 8, laikā no plkst. 12.00 līdz plkst. 14.00 | ielūgumi vairs nav pieejami!

20.novembrī plkst. 14.00 Lielajā zālē koncertu “Šūpolēs” sniegs VEF Kultūras pils bērnu kolektīvi “Momo”, “Poppy”, “Jaunība”, “Zelta sietiņš” un “Ritms”, bet jau plkst. 18.00 koncertu “Atkal mājās” izdejos pieci deju kolektīvi, kuru pirmsākums rodams VEF Kultūras pils tautas deju ansamblī “Rotaļa”. Ieeja bez maksas un bez ielūgumiem.

Komentāri [1]
#
ferda 18.novembris 2017 17:50 atbildēt
Ko nozīmē "bez maksas aplūkot". Vai tad VEF kultūras pils atjaunota par kāda personiskiem līdzekļiem un turpmāk tur vairs bez ieejas maksas netiks iekšā?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers