Rīgā: Pēc trauksmes "soctīklos", būvniecības kontroles birojs šodien apsekos operas ēku 1 komentāri
 
Rīgā

Pēc trauksmes "soctīklos", būvniecības kontroles birojs šodien apsekos operas ēku

 
f64

Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) darbinieki plāno šodien apsekot Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) ēku, ziņo Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) publisko ēku kontroles jautājumos atbildīgais Māris Demme.

Viņš norādīja, BVKB ir iepazinies ar medijos izskanējušo informāciju par to, ka no operas ēkas sākuši krist nost ķieģeļu un apmetuma gabali. Patlaban būvinspektors sazinās ar ēkas īpašnieku un operu, tāpēc, iespējams, pārbaude notiks jau šodien, skaidroja Demme.

Pēc Demmes teiktā, ja būvinspektoram izdosies šodien apsekot ēku, informācija par LNOB ēkas stāvokli varētu būt zināma rīt, 20.janvārī.

Informācija BVKB mājaslapā liecina, ka birojs iepriekš nav apsekojis LNOB ēku.

Jau ziņots, ka ierakstā sociālajā tīklā "facebook.com" LNOB direktors Zigmārs Liepiņš informē, ka no LNOB ēkas sākuši krist nost ķieģeļu un apmetuma gabali, taču amatpersonas šī situācija neinteresējot.

Liepiņš norādīja, ka apmetuma gabali, krītot no "mūsu Baltā nama", nevienam netrāpīja. Vieta gan tika nofotografēta un apvilkta ar zaļo sietu, lai apmetuma biršana neturpinātos.

"Līdz šim neviens nav turējis par vajadzīgu pat painteresēties," pauž Liepiņš, kurš norāda, ka situācijā, kad atbildīgās amatpersonas klusē rodas jautājumi, kā risināt šo situāciju.

Komentāri [1]
#
Antiņš 19.janvāris 2017 12:46 atbildēt
Vai ta ar bildē redzēto nepietiek? Vienuviet iekšdarbu ķieģeļi samūrēti, otrviet pirms apmešanas nav nogruntēts, tāpēc apmetumam nav pie kā turēties. Tur to remontētāju vaina.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers