Rīgā: Straujuma vāks atkritumus Rīgā un Siguldā 5 komentāri
 
Rīgā

Straujuma vāks atkritumus Rīgā un Siguldā

 
Publicitātes foto

Jau šajā sestdienā visā Latvijā notiks Lielā talka. Premjerministre Laimdota Straujuma sakops dažādas vietas Rīgā un Siguldā, bet Valsts prezidents Andris Bērziņš - Raunā.

Vispirms Straujuma sestdien piedalīsies Lielās talkas pasākumā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, bet pēc tam dosies uz Siguldu, kur piedalīsies apkārtnes sakopšanā pie Siguldas bobsleja un kamaniņu trases. Kopā ar Straujumu Siguldā talkos gan trases direktors Dainis Dukurs, gan sportisti, gan Siguldas domes vadītājs Uģis Mitrevics.

Bērnu slimnīcas apkārtnē ir plānota lapu grābšana un atkritumu vākšana, aģentūru LETA informēja Straujumas preses sekretāre Aiva Rozenberga. Savukārt Siguldā par godu slavenajiem sportistiem un viņu sasniegumiem pasaulē, kā arī jaunajām sporta cerībām laukumā pie trases galvenās ieejas plānots stādīt kokus un krūmus. Skaista un labiekārtota ainava, cerams, iedvesmos gan pašus sportistus izcilam startam, gan ikvienu, kurš apmeklēs starptautiski atzīto Siguldas trasi, pauž Straujuma.

Savukārt Valsts prezidents Andris Bērziņš šogad sakopšanas un apzaļumošanas talkas laikā ar Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem no plkst.10.45 stādīs kokus un košumkrūmus Raunas parkā pie Raunas skolas.

Tikmēr Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) būs konferencē Igaunijā, un viņai šogad jāizlaiž piedalīšanās Lielajā talkā.

Jau ziņots, ka sestdien, 25.aprīlī, visā Latvijā no plkst.9 līdz 15. norisināsies Lielā talka. Tās motīvs ir Raiņa vārdi "Pastāvēs, kas pārvērtīsies". Kustības dibinātāji cer panākt, ka līdz Latvijas simtgades jubilejai 2018.gadā tā ir tīrākā un sakoptākā valsts pasaulē.

Komentāri [5]
#
rumania 20.aprīlis 2015 15:48 atbildēt
Pie tā reizes savāciet maisā Straujumu pašu -nevienu atmiņā paliekošu labu darbu Latvijas labā vecene nav izdarijusi !
 
#
pelniet 20.aprīlis 2015 15:28 atbildēt
Sveiks! Tev nau darba,vai arī darbā ir maza alga. Un tu pavadi brīvo laiku pie datora. Man ir risinājums pelni naudu internetā. Apmeklē- enjoymoneyflow.com/Lucky1
 
#
! 20.aprīlis 2015 14:27 atbildēt
Lai Dievs žēlīgs
 
#
Jozeps Baļvskijs 20.aprīlis 2015 14:02 atbildēt
Toš Tilža jau teira?
 
#
haļava 20.aprīlis 2015 13:22 atbildēt
Jā, tas darbs labāk atbilst viņas spējām nekā premjerēšana!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers