Reģionos: Pensionārs sašutis - nodoklis par vasarnīcu visas pensijas apmērā 71 komentāri
 
Reģionos

Pensionārs sašutis - nodoklis par vasarnīcu visas pensijas apmērā

 
Ekrānšāviņš, raidījums "Bez Tabu"

"Tā ir visa pensija," stāsta Valdis, saņemot rēķinu par nekustamā īpašuma nodokli. Iepriekšējo nepilnu 24 eiro vietā šobrīd jāmaksā 172 eiro, vēsta raidījums "Bez tabu".

Pensionārs aprēķinājis, ka nekust'mā īpašuma nodoklis kāpis septiņas reizes. Iedzīvotājs Valdis dzīvo Rīgā, bet uz vasarnīcu Saulkrastos brauc gada siltajos mēnešos.

"Es nesaprotu, kur Saulkrastu dome plāno ieguldīt tos līdzekļus? Viņi nekādus paskaidrojumus nesniedz. Maksājuma uzdevumu viņi atsūta ātri, tikpat ātri varēja atsūtīt arī skaidrojumu," sašutumu puž pensionārs.

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis par galvenajiem iemesliem straujam cenu kāpumam sauc iedzīvotāju augošās prasības pret pašvaldību, infrastruktūru un sadzīves apstākļiem pilsētā. Taujājot par konkrētām darbībām, kuras plānotas veikt pēc summas iekasēšanas - atbilde neseko. Priekšsēdētājs aicina iedzīvotājus deklarēties Saulkrastos. Jāpiebilst, ka deklarētām personām nekustamā īpašuma nodokļa summa jāmaksā ar iespaidīgu 70% atlaidi, vēsta raidījums.

Avots: Bez Tabu

Komentāri [71]
#
Nils UšakPizdjakovs - balsojiet par Saskaņu ! 25.februāris 2018 13:46 atbildēt
Viss sākās ar manu ideju par to, ka Rīgā jādeklarējas..
 
#
arī vasarnieks 25.februāris 2018 13:10 atbildēt
Cilvēks padomju laikos iegādājies zemes gabalu un mūža garumā uzbūvējis arī ēku, lai vasarā būtu kur izbraukt no Rīgas, kas tur neparasts? Normāla cilvēka piemērs. Interesanti, ko pašvaldība ir palīdzējusi, lai šo nekustamo īpašumu uzturētu. Bet iekasēt nesamērīgu nodokli, to gan.
 
#
es ne 25.februāris 2018 12:00 atbildēt
tomēr - vidēji pasaulē pensionāri nevar atļauties vasarnīcu... to var atļauties bagātie... tā ka viss ir čikeniekā - valdis jeb pareizāk vladimirs pārāk daudz sacerējies... vispār cilvēki no ārzemēm ir šokā ka latvijā visiem ir lauku mājas vai vasarnīcas... man saka jūs esat bagāti - vai jūs to maz apjaušat?
 
#
baks 25.februāris 2018 9:55 atbildēt
Gandons pedejais tas mers saulkrastos
 
#
Auseklis 25.februāris 2018 9:01 atbildēt
Ko gaužaties??? Balsojiet vien parZZS un Saskaņu ne to vien piedzīvosiet. Ar cieņu.Leons Znotiņš par Latviju bez kampējiem.
 
Skatīt visus 71 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers