Kriminālziņas: Pazudis hokejists Kristiāns Pelšs; aizdomas par noslīkšanu 17 komentāri
 
Kriminālziņas

Pazudis hokejists Kristiāns Pelšs; aizdomas par noslīkšanu

 
Scanpix

Šonedēļ bez vēsts pazudis 1992.gadā dzimušais latviešu hokeja uzbrucējs Kristiāns Pelšs, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Neoficiāli izskanējis, ka viņš varētu būt pazudis pēc ielēkšanas Daugavā no Akmens tilta, taču šī versija pagaidām nav apstiprinājusies.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, naktī uz 11.jūniju ap plkst.2 glābēji saņēma informāciju no aculieciniekiem par to, ka kāds vīrietis ielēcis Daugavā no Akmens tilta un pazudis. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki uz tilta redzēja vīrieša drēbes, taču, pārmeklējot upi, neviens cilvēks tajā netika atrasts.

Meklēšanas darbus glābēji un ūdenslīdēji turpināja arī nākamajā dienā, taču aizvien neko neatrada. Uz tilta atstātās drēbes VUGD nodeva policijai.

Kā aģentūrai LETA sacīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis, apstiprināt, kas ir no tilta nolēkusī un bezvēsts pazudusī persona, policija varēs tikai pēc tam, kad būs pabeigtas visas meklēšanas darbības un šī persona tiks atrasta. Tomēr likumsargiem esot versijas par to, kas varētu būt šī persona.

Viena no versijām ir, ka Daugavā ielēkušais varētu būt 1992.gadā dzimis vīrietis, par kura pazušanu policijā šonedēļ saņemts iesniegums no tuviniekiem, pastāstīja Sadovskis.

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, Pelšs Latvijā ieradies tikai pirmdien, taču ar hokejistu tai šonedēļ nav izdevies sazināties, jo viņa mobilais tālrunis ir izslēgts vai atrodas ārpus uztveršanas zonas.

Pelšs lielāko daļu no savas hokejista karjeras pavadījis Latvijā. Pirmajās sezonās viņš pārstāvēja Daugavpils komandas "Ledus skolas" krāsas Latvijas U-18 un U-20 čempionātos. Tāpat viņš spēlēja vietējā kluba "Latgale" rindās Latvijas un Baltkrievijas atklātajos čempionātos. Pēdējā sezona Latvijā viņam bija 2009./2010.gadā, ko viņš pavadīja Rīgas "Dinamo Juniors" vienībā, spēlēdams Baltkrievijas līgā.

Savukārt 2010.gadā tobrīd 17 gadus veco Pelšu Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā ar kopējo 181.numuru izvēlējās Edmontonas "Oilers" vienība.

Tās rindās viņš nepaguva aizvadīt nevienu spēli, lielākoties spēlējot fārmklubos - Rietumu hokeja līgas (WHL) komandā Edmontonas "Oil Kings", Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) klubā Stoktonas "Thunder" un Amerikas hokeja līgas vienībā Oklakomastijas "City Barons", kur spēlēja vēl šosezon.

Tāpat Pelšs spēlējis Latvijas U-18 un U-20 izlasēs.

Komentāri [17]
#
KP 18.jūnijs 2013 10:57 atbildēt
To vai mobīlais ir izslēgts vai atrodas ārpus zonas tak var atšķirt, no laika gala tas darbojas, vnk pievēršot uzmanību laikam no izsaukuma sākšanas līdz paziņojumam. Tas tak bij jāzin.
 
#
valdis 13.jūnijs 2013 19:16 atbildēt
vai tad palikušās drēbes neviens neatpazīst... ir taču arī cityas kriminalistu iespējas
 
#
» valdis 14.jūnijs 2013 0:25 atbildēt
DNS .
 
#
vai!!!!!!!!!! 13.jūnijs 2013 18:07 atbildēt
,bet loti lielas aizdomas,ka tas upe lecejs ir cita persona kurs loti labi peld un se izpeldeja,bet Kristians jamekle citur,pirmdien atlidoja un se tev nevelos nevienu redzet -es lecu Daugava to tikai var pateikt Valsts policija,bet jadoma reali.
Izturibu tuviniekiem.
 
#
esdsd » vai!!!!!!!!!! 13.jūnijs 2013 18:16 atbildēt
Nē nu ja! Vai tad ja pazudis uz divām dienām , uzreiz nozīmē ka tieši viņš ir tajā upē lecējs?
 
#
latvis 13.jūnijs 2013 18:04 atbildēt
redzēju diok filmu par čekistu ūdenslīdējēm .Skaidrs ka atkal krievi ieriebj kas nevar izturēt talantīgus latviešus
 
#
Haims Cukermans » latvis 13.jūnijs 2013 20:44 atbildēt
tavs komentārs smird. Gribi sanaidot latviešus ar krieviem?

tavu saimnieku āža kāja lien laukā no maisa un ir redzama pa gabalu, "latvis" - čekistu ūdenslīdēju speciālists te, vai zini, atradies!

Bet varbūt tie bija Izraēlas ūdenslīdēji, kuri ļoti gribēja, lai tas izskatās pēc "čekistu ūdenslīdēju" padarītā?

Āksts tu esi. Nē, patiesībā tu esi uzpirkta, naidu kurinoša cūka!
 
#
I.V. » Haims Cukermans 14.jūnijs 2013 5:36 atbildēt
Paklau, Haim, dabīgi, ka tā runāt nevar, bet Staļina laikā, kā mēs labi zinam, praktiski visi latvieši, kas godīgi stutējuši to varu ir pazuduši "bez vēsts". Mērķtiecīgi tika likvidēti. Kādam Krievijā ir izdevīgi lai paliek tikai mankurti. Nesen Krievijā kaut kā jocīgi, zem vilciena gājis bojā Jaunzems-Neilānds - populārs aktieris. Tagad jau krievs tēlo nevainību. Arī Ukrainā to golodomoru paši ukraiņi izraisījuši (Wassermans), bet tie, kas tam nepiekrīt mēģin "pārrakstīt vēsturi". Bet ja nopietni - divas dienas vel nenozīme bez vēsts pazudis. Iespējams kaut kur pie meitenes aizķēries. Tas autors, starp citu, raksta "latvis" tātad kas provocē arī skaidrs.
 
#
izziņa » latvis 14.jūnijs 2013 0:27 atbildēt
tas ir psihiski slims atkritums, kas rej uz krieviem un Krieviju 24/7, domājams aghandikapēts , vecs planpratiņs, kura nelaime netiesi vainojams kāds krievvalodīgais:)) KadVolgā nogrima "Bulgārija", mēslam tā bija liela līksmošana, ja netici, palasai Delfos.
 
#
Valdis Freimantāls » latvis 15.jūnijs 2013 10:49 atbildēt
Runa nav par krieviem, bet gan par čeku, kam ar krieviem maz kas kopējs, ja nu vienīgi, ka čekisti lielum lielo daļu "Pavēles" izsacīja krievu valodā, tā sakot internacionālajā komunistu mēlē. Visiem zināms, ka talantīgus latviešus iznīcina (elementāra stratēģija -lai likvidētu Latvijas valstiskumu, kas ir nopietns šķērslis Krievijas agresīvās politikas interesēm. Atcerēsimies Andreja Lihtenberga noslepkavošanu, (kurš bija mans draugs un kaimiņš), Vintera meitu - modeli un milzīgu skaitu talantīgu latviešu, kuru vārdi čekas "speciālistiem" krievisko pavēļu klausītājiem bija pieminēti. Ita Kozakeviča, Podnieks,Peimanis, Rība, Freimanis, Heino Lāma,Astra, Ķezbers, Klāvs Elsbergs un daudzi, daudzi citi. Atcerēsimies likumīgās Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī, kad čekas varai Latvijā bija pēdējās stundiņas pienākušas, jo 20. februāra gada atskaites - pārvēlēšanas RLB kopsapulcē gatavojās Pilsoņu Komitejas un Aizsargu organizācijas pamatotās prasības radikāli ierobežot čekistu un komunistu valsts pārvaldes patvaļu, pretlatvisku un prokrievisku. Naktī, izlaužot durvis Pilsoņu Komitejas telpām otrajā stāvā, tika iznīcināti dokumenti un pārtraukta Pilsoņu Komitejas visu 700 000 reģistrēto cilvēku līdzdalība Rīgas Latviešu Biedrībā, kuras darbība 1992. gada 18. jūlija pilnsapulcē bija likumīgi atjaunota, atbilstoši 1938. gada statūtiem.
 
#
Ieva 13.jūnijs 2013 16:40 atbildēt
Stulbi ir izteikt šādus pieņēmumus!
 
Skatīt visus 17 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers