Kriminālziņas: Latgalē garnadzis centies veikt slepkavību, iešaujot upurim galvā un pārbaucot pāri ar traktoru 3 komentāri
 
Kriminālziņas

Latgalē garnadzis centies veikt slepkavību, iešaujot upurim galvā un pārbaucot pāri ar traktoru

 
Kaspars Krafts/f64

Krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par mēģinājumu noslepkavot pārinieku, tam iešaujot galvā un pārbraucot pāri ar traktoru, Daugavpils tiesa turpinās skatīt 5.februārī.

Minētās lietas iztiesāšanu plānots turpināt ar liecinieku pratināšanu.

Krimināllietu, kurā par slepkavības pastiprinošos apstākļos mēģinājumu apsūdzēts minētais vīrietis, tiesai nosūtījis Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka, saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētais kopā vēl ar diviem vīriešiem, būdami alkohola ietekmē, ieradās kādas mājas pagalmā, kur mēģināja traktora piekabē iekraut metāllūžņus to turpmākai realizēšanai.

Dusmu vadīts un nolūkā noslepkavot vienu savu pārinieku, apsūdzētais izvilka mazas enerģijas pneimatisko pistoli un vairākas reizes raidīja mērķtiecīgus šāvienus pāriniekam galvā. Redzot, ka pārinieks bēg, apsūdzētais skrēja viņam pakaļ un nogāza zemē, un vairākas reizes spēra pāriniekam pa galvu un atkal ar pneimatisko pistoli šāva viņam galvā. Pēc tam apsūdzētais iesēdās traktorā, ar to divas reizes pārbrauca pāri cietušajam pāriniekam.

Tad apsūdzētais uzskatīdams, ka viņš ir nogalinājis cietušo, nolēma noslēpt tā ķermeni.

Paņēmis auklu un sasējis cietušo, piesienot viņu pie traktora, apsūdzētais aizvilka cietušā ķermeni uz purvu, kur gribēja to noslīcināt. Ņemot vērā, ka traktors iestiga purvā un cietušo neizdevās noslīcināt, apsūdzētais no traktora paņēma cirvi un iecirta cietušajam galvā. Būdams pārliecināts, ka ir iestājusies cietušā nāve, apsūdzētais aizgāja prom.

Mediķiem cietušo izdevās glābt no nāves.

Apsūdzētas pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 15.panta ceturtās daļas, 117.panta 4.punkta un 132.panta.

Komentāri [3]
#
aivars g 19.janvāris 2018 20:14 atbildēt
Tādai kurvai tikai nāves sodu un punkts.
 
#
kā tad tā 19.janvāris 2018 8:36 atbildēt
Vot tam ir gan dzīvība sīksta ,viņu galina visādos veidos,bet šis kā dzīvs,tā dzīvs,bet varbūt citplanētietis?
 
#
Aigo 18.janvāris 2018 22:59 atbildēt
Pizdec vienvārdsakot
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers