Latvijā: VAKARA ZIŅAS: Rimšēviča bijusī sieva: Es neredzu Latvijā līdzvērtīgu cilvēku Ilmāram 133 komentāri
 
Latvijā

VAKARA ZIŅAS: Rimšēviča bijusī sieva: Es neredzu Latvijā līdzvērtīgu cilvēku Ilmāram

 
Nacionālā ziņu aģentūra LETA

Otrdien notikušajā preses konferencē atbalstīt Ilmāru Rimšēviču ieradās arī viņa bijusī sieva, Latvijas Nacionālā teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča (51). Abu laulībā ir dzimušas trīs meitas Dane (30), Santa (27) un Elizabete (16). Žurnāls »Vakara Ziņas« sazinājās ar Līgu Rimšēviču, lai uzzinātu, kā bijusī sieva var palīdzēt.

"Protams, es šo cilvēku pazīstu vismaz 35 gadus. Es ļoti labi zinu, kā viņš kādā situācijā reaģētu. Un uz ko viņš ir gatavs un uz ko nav. Tā ir mana pārliecība. Tā kā es jau 20 gadus strādāju sabiedrisko attiecību sfērā, manuprāt, ļoti labi redzu, kas notika mediju vidē. Tas ir tikai dabīgi, ka šādā situācijā es negrasos iet uz barikādēm vai ar lozungiem.

Mūsu ģimenē ir pieņemts, ja kādam ir problēmas, tad visi par viņu iestājas un atbalsta. Šis nekādā gadījumā nebūs izņēmums. Tas ir atbalsts manu trīs bērnu tētim.

[...]

Protams, esmu optimiste. Domāju, ka taisnība uzvarēs. Viss būs labi ne tikai Ilmāra Rimšēviča ģimenei, draugiem, bet arī visai Latvijai. Es esmu absolūti pārliecināta, ka viņš Latvijas labā tieši starptautiskajā arēnā ir darījis tik daudz kā reti kurš. Es neredzu Latvijā līdzvērtīgu cilvēku Ilmāram, kas varētu atrasties Latvijas Bankas prezidenta amatā un izdarīt to, ko viņš spēj."

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [133]
#
jana 2.marts 2018 8:50 atbildēt
piekritu sievai lidzvertigaku nelieti ar manas acis nav redzejusas
 
#
darbinieks 27.februāris 2018 7:31 atbildēt
Da beidziet,sazadzis ir pietiekoši ,bet drusku draud ziepes,pieradis dzīvot pāri līdzekļiem,bijusī satraucās,ka būs uz maksimu sēdēt kasē jāiet,Tādu kretīnu un iedomīgu gaili kā Rimšiks ,vēl pameklēt vajag.
 
#
urmass 25.februāris 2018 19:16 atbildēt
vajadzētu sarīkot preses konferenci ar raudāšanu un solījumiem laboties - tā jau daži ir darījuši - lai tauta redz, cik ļoti NEVAINĪGAJAM ilmārītim ir pāri nodarīts - !!! - domāju tas darbotos - tauta mums tic asarām un tukšiem solījumiem
 
#
jezups 25.februāris 2018 19:11 atbildēt
sataisa 3 bērnus un šķiras - kur tad morāle - kur tad nevainojamā biogrāfija tik augsta ranga ierēdnim ---0000 - vērtība tādam ierēdnim ??????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! baltais trusītis, ko bandīti apbižojuši !!!! --DDDDDD
 
#
Nokaunies, aktrise 25.februāris 2018 9:37 atbildēt
Te nu ir tā sabiedrisko lietu gudrība - bija labs cilvēks divu meitu tēvs, kļuva paraizbāzni tur, kur sajēga maza un pārdevās. Bija sieva godīga, bet vējš iepūta arbūza sēkliņu trešajai meitai - sabiedriskā aktrise dusmīga - kā citi to nesaprot ? Mīlestība uz lielu naudu ir visiem un divu bērnu mammai divtik !
 
Skatīt visus 133 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers