Latvijā: UZMANIES: Fotoradari turpmāk īpaši kontrolēs OCTA un "tehniskās" termiņus 8 komentāri
 
Latvijā

UZMANIES: Fotoradari turpmāk īpaši kontrolēs OCTA un "tehniskās" termiņus

 
F64

Laika posmā no 22.janvāra līdz 4.februārim Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk - LTAB), sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (turpmāk CSDD) un Valsts policiju, īstenos sociālu kampaņu, kuras mērķis ir skaidrot sabiedrībai OCTA un tehniskās apskates savlaicīgas veikšanas nepieciešamību, kā arī mazināt to autovadītāju skaitu, kas neiegādājas OCTA vai nokavē tehniskās apskates derīguma termiņus.

Kampaņas ietvaros paredzēts veikt plašu profilaktisko darbu, skaidrojot autovadītājiem, ka OCTA vai tehniskā apskate nav tikai formalitāte, ko valsts uzspiedusi autovadītājiem, bet gan drošības garants pašam autovadītājam, pasažieriem un citiem satiksmes dalībniekiem.

Tāpat, lai precīzāk izvērtētu to autovadītāju īpatsvaru, kas ceļu satiksmē piedalās bez derīgas OCTA vai tehniskās apskates, kampaņas laikā stacionārie fotoradari pastiprināti kontrolēs OCTA un tehniskās apskates derīguma termiņus.

LTAB apkopotā informācija rāda, ka šobrīd kopējais neapdrošināto transportlīdzekļu skaits uz Latvijas ceļiem ir ap 1,5%. Iecerēts, ka kampaņas laikā apkopotie dati ļaus LTAB un CSDD efektīvāk informēt aizmāršīgos autovadītājus par OCTA vai tehniskās apskates derīguma termiņa beigām.

Komentāri [8]
#
olegs golovciks 23.janvāris 2018 16:13 atbildēt
,,kontrolees...kontrolees,kontrolees....Un sodiis...sodiis...sodiis...IZLAID AATRAAK GARU,NOLAADEETAA 4.maija ,,LV,, ! IZLAID GARU AR TIEM,KAM TU KALPO !
 
#
:) 23.janvāris 2018 16:13 atbildēt
vadītāji acīmredzot nepārsniedz ātrumu tik daudz kā ieplānots, tāpec ienākumi nesasniedz vajadzigo līmeni. tad nu kautkā jācenšas nopelnit, un kontroles ari pārejo. cik atceros tad ari vai ir vinjete taisās ar radariem kontrolēt
 
#
za1b1ss 23.janvāris 2018 14:09 atbildēt
Afigetj! 1,5 % !!!! TAS IR TIK DAUDZ!
 
#
Nah! » za1b1ss 23.janvāris 2018 14:34 atbildēt
Blefs! Ne jau visi brauc. Arī man garāžā pa ziemu stāv vāģis, kam ir skate, bet nav octas, jo nebraucu. Noteikt viņu statistikā tas ir ieskaitīts.
 
#
gag 23.janvāris 2018 13:09 atbildēt
Kaut šie mantrauši dirsdami kājas izlauztu!Visur tik naudas slaukšana!Cik var!!!
 
#
lapa 23.janvāris 2018 12:27 atbildēt
ar atrumu pikis nenak ..., jadoma citi darbi. lietuva redzeju 1 radaru , parbraucot pusi lietuvas.
 
#
stalkers » lapa 23.janvāris 2018 12:43 atbildēt
Vispirms uzrauj cenas 2-3x gada laikā, tad, kad nenāk piķis izdomā jaunu veidu - ar vienacainajiem !
 
#
Kā ārzemēs » lapa 23.janvāris 2018 14:36 atbildēt
Drīs gan jau skaitīs, cik pasažieru mašīnā. Ja viens, tad lielāks nodoklis. Būs jāvadā līdzi piepūšamās vecenes.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers