Latvijā: Bondars turpmāk saņems minimālo algu, jo banka ieķīlājusi viņa īpašumus un kontus 33 komentāri
 
Latvijā

Bondars turpmāk saņems minimālo algu, jo banka ieķīlājusi viņa īpašumus un kontus

 
f64

Tiesa ir apķīlājusi Rīgas domes deputāta Mārtiņa Bondara īpašumus un bankas kontus, lai varētu no viņa piedzīt 15 miljonus eiro, "Latvijas Krājbankas" krimināllietā, vēsta "TV3" ziņas.

Raidījums vēsta, ka pret Bondaru rudenī piemērots prasības nodrošinājums, tādējādi apķīlājot visus Bondaram piederošos īpašumus, kā arī viņa algu. No savas 1000 eiro lielās mēneša algas Rīgas domē Bondars saņem minimālo algu, pārējā daļa tiek ieturēta kā garantija 15 miljonus eiro lielās prasības nodrošināšanai.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pērnā gada jūnijā nosprieda solidāri piedzīt 15 miljonus eiro no septiņiem bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem, aģentūru LETA iepriekš informēja sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Fīrmanis.

Bijušie "Krājbankas" valdes locekļi esot bez pietiekama saimnieciska pamatojuma izsnieguši vairākus aizdevumus Seišelu salās un Kiprā reģistrētām komercsabiedrībām un pārņēmuši to nodrošinājumus.

"Latvijas krājbankas" administrators "KPMG Baltics" prasību pret bijušajiem bankas valdes locekļiem par zaudējumiem, kas bankai radušies laikā līdz maksātnespējas procesa sākšanai, cēla 2015.gadā.

Notiesājošais lēmums ir pārsūdzēts Rīgas apgabaltiesā, kur tas tiks skatīts 24.aprīlī, tad arī tiesa varēs lemt par prasības nodrošinājuma atstāšanu spēkā vai atcelšanu, liecina tiesu kalendārā pieejamā informācija.

Komentāri [33]
#
N 20.janvāris 2018 19:49 atbildēt
Nu nekas,lai padzivo ar minimālo algu,redzēs cik tas ir "superīgi"!
 
#
vivi 18.janvāris 2018 15:11 atbildēt
Bet kapec no valdes loceklis atbild ar savu mantu?
 
#
lapa 17.janvāris 2018 19:01 atbildēt
valdiba vins nedrikst but , pastav reals korupcijas risks.
 
#
re kā 17.janvāris 2018 15:20 atbildēt
Re kkaā - varĕs izmantot ătro patěriņa kredītu.Tikai 15 minůtĕs.
 
#
re re 17.janvāris 2018 15:17 atbildēt
Tik vienkārši !Varĕs labi ,mierįgi dzīvot kă vairums Latvijas tautas
 
Skatīt visus 33 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers