Latvijā: Taivāns: Trešais pasaules karš ir sācies, un tas turpinās 12 komentāri
 
Latvijā

Taivāns: Trešais pasaules karš ir sācies, un tas turpinās

 
f64

Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Āzijas studiju profesoru Leonu Taivānu, kurš ļoti asi izteicies Briseles asiņaino notikumu sakarā.

Profesors portālam apollo.lv atklājis, ka šie terorakti ir vistiešākais un visreālākais karš. “Ir jāsaprot, ka šis terorisms ir karš, kuru Singapūras līderis Li Kuanju kādreiz nosauca par Trešo pasaules karu. Lūk, Trešais pasaules karš ir sācies, un tas turpinās! Un tas ir loģisks turpinājums tam, kas notika Parīzē.

Tas rāda mums, ka tiesībsargājošās struktūras un drošības struktūras nav spējīgas neko izdarīt. Protams, ka ir ziņots par atklātiem un likvidētiem teroristu slēpņiem, taču, ja darbs būtu efektīvs, tad nebūtu arī šo sprādzienu. Latvija vēl var paspēt šo darbu izdarīt – proti, neveidot Tuvo Austrumu iedzīvotāju musulmaņu kopienas un neuzņemt imigrantus. Tā ir atslēga! Beļģijā un Francijā, kur jau ir miljoniem šo cilvēku, - tur vairs neko nevar izdarīt, jo dzimstība viņiem ir augsta.

Vienīgais, ko var darīt, ir neveidot šīs kopienas, kurās var noslēpties, glabāt spridzekļus, kur teroristi var gūt morālu atbalstu,” intervijā apollo.lv bildis profesors L. Taivāns.

 
Tāpat viņš atzinis – Latvijai ar steigu jādomā par drošību.


“Latvija ir apdraudēta, taču domāju, ka vēl laiks pavisam zaudēts nav. Ja ir gana daudz politiskās gribas, tad šo procesu var apstādināt. Nevajag lolot sapņus par imigrāciju!Somijas piemērs ir ļoti bēdīgs, viņu budžets plīst pa visām šuvēm, jo, lai uzturētu bēgļus, viņi ir spiesti katru gadu aizņemties. Tādas perspektīvas mēs arī varam dabūt. Nevajag sevi mānīt ar dažādiem skaistiem lozungiem, ka viņi uzlabos mūsu demogrāfisko un ekonomisko situāciju. Pieredze jau nerāda, ka tā tas būtu noticis citās zemēs. Ja tie būtu ķīnieši vai vjetnamieši, tad uz viņiem mēs vēl varētu cerēt, taču ne uz Tuvo Austrumu iedzīvotājiem, kuriem viss ir ļoti zemu – gan ekonomiskie, gan zinātnes un izglītības rādītāji,” uzsvēris akadēmiķis.

Komentāri [12]
#
Juris 24.marts 2016 19:25 atbildēt
Ja par katru bezvainīgu bojā gājušo deportētu 100 iebraucēju sociālo parazītu,pāri palikušie varbūt aizdomātos,ka terorisms kļuvis neizdevīgs.Karš ir divu pušu cīņa.Cik ilgi Eiropa nogaidīs ,pirms sāks pienācīgi atbildēt?
 
#
Daunis 24.marts 2016 16:11 atbildēt
Musulmaņu apsmējējs nelietis atkal izvilksts dienas gaismā. Latvieši nevar dzīvot bez sūdu smakas. 3.pasaules karš sācies! Kādam gan ir jābūt muļķim, lai tā vērtētu demogrāfisko ainu uz Zemes. Tā var teikt tikai latviešu vieplis bez smadzenēm.
 
#
K-K 23.marts 2016 16:53 atbildēt
... Japiekrit prof. Taivanam ... vel ir Bezabrenei laiks izskidinat pirmas uznemtas gimenes pa lauku izvietnem, aizliegt nacionalos apgerbus un sejas aizklaju, kas viss ir domats silto tuksnesu izdzivei ... apmacit beglus latviesu valoda un tadejadi tos integret latviesu sabiedriba ... nekur nav Svetos rakstos nav rakstits par apgerba vajadzibam katrai ticibai ... !
 
#
Valdis Freimantāls » K-K 23.marts 2016 17:35 atbildēt
Bezabrenes naudas galvas domā tikai par vienu: kā pieštopēt savas kabatas un portfeļus ar taukainajiem papīrīņiem!

Bezabrenes latviesu nīdēji stūrē valsti bezdibenī - viņi visi ir ar naudas raušanas baciļiem smagā formā inficējušies,

Viņi, jau 1993.gada 18. februāra naktī izplēsa Latvijai sirdi - likvidejot varmācīgi un ar kriminālām metodēm atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un tās vietā izveidojot Č Ē K I S T U. oāzi un komunistu omulības klubiņu.
 
#
pljerduks 23.marts 2016 16:11 atbildēt
Jo sliktāka mums ekonomiskā situācija- jo mazāk viņu te būs. Un pēc iespējas ātrāk jāpieņem likums par aizliegumu sabiedriskās vietās aizklāt seju.
 
#
regeta » pljerduks 24.marts 2016 22:36 atbildēt
Sliktā ekonomiskā situācija ir paredzēta tikai mums, muļķīšiem. Uz "patvēruma meklētājiem" attiecas citi likumi - ne viņiem nodokļi jāmaksā, ne jāstrādā, bet tikai jāsaņem viņiem pienākošies pabalsti un dienas naudas.
 
#
Nauda 23.marts 2016 16:10 atbildēt
Šķiet, ir piemērots laiks sākt diskusiju par islama kā reliģijas aizliegšanu Latvijā un Eiropā. Ja var aizliegt nacionālsociālismu un komunismu, neredzu nekādas problēmas aizliegt islamu. Tas, protams, neatrisinās visas problēmas, taču daudzas atrisinās, un daudzas samazinās, pasargājot eiropiešu dzīvesveidu no nevajadzīga apdraudējuma. Rūpīgāk papētot, mēs atklātu pārsteidzoši daudz līdzības starp islamu, komunismu un nacionālsociālismu, bet pārsteidzoši maz islama līdzības ar reliģiju eiropiešu izpratnē.
 
#
Joņs » Nauda 23.marts 2016 16:31 atbildēt
Neko nevar aizliegt demokrātiskā valstī!
 
#
regeta » Joņs 24.marts 2016 22:40 atbildēt
Kur mums ir kāda demokrātiska valsts?
 
#
Joņs » Nauda 23.marts 2016 16:33 atbildēt
Tu maz zini par Eiropu un tās komunistiem ar nacionālistiem!!!!!!!
 
Skatīt visus 12 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers