Latvijā: Lato Lapsa Artusam Kaimiņam iesaka iedzert balderjāņus 16 komentāri
 
Latvijā

Lato Lapsa Artusam Kaimiņam iesaka iedzert balderjāņus

 
12.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš / F64

12. Saeimas kolorītākais deputāts Artuss Kaimiņš pēdējā laikā piedzīvojis virkni nepatīkamu situāciju – pirmkārt, portālā pietiek.com publicēts visai neglaimojošs raksts par deputāta mātes finanšu afērām un otrkārt, ļaundari izdemolējuši bijušā aktiera kāpņutelpu un automašīnu. Pats A. Kaimiņš, šķiet, sociālajos tīklos savās nedienās vaino portālu pietiek.com.

"Saņēmu pasta sūtījumu, izdemolētu koridoru un sagrieztu salonu. Kas tālāk pietiek com? Interesanti. Vai kaku maisi būs?” savā facebook profilā rakstīja Saeimas deputāts, papildinot savu ierakstu ar attēliem, kuros redzama viņa sabojātā mašīna un kāpņu telpa.

Šis incidents noticis dažas dienas pēc tam, kad pietiek.com publicējis garu interviju ar A. Kaimiņa kunga mātes kādreizējo sadarbības partneri - Daini Slokenbergu. Jānorāda, par spīti tam, ka pietiek.com publiski lūguši A. Kaimiņu intervijā minētos faktus komentēt, deputāts ar portāla žurnālistiem nav sadarbojies, turklāt publicējis facebook profilā savu saraksti ar pietiek.com pārstāvjiem.


Pietiek.com savukārt ziņo – A. Kaimiņš par mašīnas izdemolēšanu vērsies policijā.

“Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savas mašīnas izdemolēšanā nolēmis vainot Daini Slokenbergu, kurš aizvadītajā nedēļā Pietiek detalizēti aprakstīja tagadējā deputāta mātes Lienes Kaimiņas krāpnieciskās darbības. Slokenbergs izsaukts policijā sniegt paskaidrojumus, jo tieši viņu kā iespējamo vainīgo auto apskādēšanā iesniegumā policijā norādījis tautas priekšstāvis,” vēstīts portāla 10. marta publikācijā.


Portāls nra.lv sazinājās arī ar Lato Lapsu, lai noskaidrotu viņa viedokli par konkrēto situāciju.


“Godīgi jums teikšu, es par Artusu Kaimiņu nedomāju un arī Artusam Kaimiņam par sevi vajadzētu domāt mazāk. Viņa sociālajos tīklos publicēto apgalvojumu sakarā varu vienīgi ieteikt deputātam iedzert kādus balderjāņus. Tie palīdzēs nomierināties,” ironizē Lato Lapsa, lūgts komentēt A. Kaimiņa publiskos izteikumus un iespējamību, ka deputāts šādi varētu veicina savu atpazīstamību.

 
Tāpat Lato Lapsa norāda, ka A. Kaimiņš joprojām nav sniedzis pietiek.com nekādus komentārus skandālu sacēlušā raksta sakarā.

Komentāri [16]
#
kada starpiba 16.marts 2016 14:12 atbildēt
ka parasti latvijas iedzivotaju tizlie teksti un komentari neko no tadiem idiotiem citu nesagaidit ka parasti apccakare viens otru dzivo sudos un lamajas ka dzive sudiga.. cilveks grib pieradit taisnibu par kuru ir cietis un ir ticis apccakarets nevis kauko nomelnot cilveks grib savu dabut atpakal nevis sedet sudos un tizli ccikstet ka ir bijis tas un tas un tagad nau neka un cik dzive ir skaista.. tizlums butu daudz vairaki tadu cilveku kas daritu kauko laba nevis sezz un gudri dirss...
 
#
civ 15.marts 2016 21:30 atbildēt
te iet runa par krapniecibu !!a jus te par kartupeliem un laivam!!!vinu jasoda to naudas maisu pasai tik daudz ipasumi ir un vel pa maz!!delins vairs spirtu netirgo kaiminiem veda kadus 5gadus atpakal murgs a tagat deputats!!murgs tirais mamitei pietiek naudinas lai adod dainim naudu...un milulit mani tu aceries mekleji mani pilnvaras gribeji no manis sauci mani pa krapnieci skaties ko tu sadariji mezu nozagi???a mani pa vecu kombaini aizvainoji ka esmu zagle 700euro vertu kombaini esmu nozagusi a pati redz cik panemi veselus mezus utt...labi labi redzesim kas tiesa bus!!
 
#
lidija 15.marts 2016 21:21 atbildēt
es to cilveku daini slokinbergu pazistu un visu ko panaca ar savu dabu un tagat atradas viena kam uzsticeja savus ipasumus visu savaca sev naudu un zinu pat kur tos mezus zageja netalu no manis atri to visu izdarija un prom un daini vairs nepazist tas ir negodigi un gan tiesa pieradis kas ir kas bet latvija jau ir gruti jo papirs pierada visu nevis fakti bet nu ceru ka delins mammitei nepalidzes un nevilks ara mamiti kas ir sataisijusi rupji sakot sudus par kuriem tagat tiesa bus..ceru Daini ka panaksi taisnigu rezultatu..
 
#
laura 15.marts 2016 21:17 atbildēt
zinu personigi to vulgaro sieviet meli un krapnieci vina ir spejiba uz visu del naudas...daini pazistu un godigs cilveks un vins panaks visu ko iesaks bet ta krapniece gan dabus pa pecpusi zinu to jo dainis panaks visu ar godigu tiesu un pratu.
 
#
Aizpisies » laura 23.maijs 2016 18:28 atbildēt
Lose esi tu esi tas dainis vai lato kaimiņš ir foršs
 
#
vēsturnieks 10.marts 2016 18:55 atbildēt
L.Lapsa lai paliek savā vietā,Kaimiņš savā.Nekā personīga,tikai bizness
 
Skatīt visus 16 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers