Latvijā: Pārtrauc glābšanas darbus; vairs nav cerību atrast izdzīvojušos 17 komentāri
 
Latvijā

Pārtrauc glābšanas darbus; vairs nav cerību atrast izdzīvojušos

 
F64 Photo Agency

Glābēji nolēmuši līdz rīt rītam pārtraukt glābšanas darbus sagrautajā lielveikalā "Maxima" Zolitūdē, jo veikala konstrukcijas apdraud darbu veicējus.

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane pastāstīja, ka lēmums par glābšanas darbu atsākšanu pēc konsultācijām ar tehniskajiem ekspertiem tiks pieņemts rīt no rīta.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītājs Armands Ploriņš ar nožēlu konstatēja, ka iespējas zem gruvešiem atrast vēl kādu izdzīvojušo līdzinās nullei.

"Vērtējot situāciju, kādas ar dzīvību nesavietojamas traumas bija guvuši līdz šim bojā gājušie, atrast vēl kādu izdzīvojošo nav iespējams," piebilda Ploriņš.

Valsts policijas vadītājs Ints Ķuzis piebilda, ka pašlaik bez vēsts pazudušo cilvēku skaits ir samazinājies līdz septiņiem, bet tas nenozīmējot, ka visi šie cilvēki atrodas zem drupām un bojā gājušo skaits varētu būt arī mazāks. Pazudušo skaits dienas gaitā samazinājies, jo daļa cilvēku savus pieteikumus atsaukuši, jo sakontaktējušies ar saviem radiem un paziņām.

Zolitūdes lielveikalā "Maxima" šovakar ap plkst.18 noticis trešais jumta nogruvums, kas nebija izraisīts speciāli. Glābēji šajā nogruvumā necieta.

Glābšanas darbi tajā vietā nenotika un pēc glābēju saskaitīšanas konstatēts, ka neviens nav cietis, aģentūrai LETA teica Valsts policijas pārstāve Sigita Pildava.

Šodien pēcpusdienā zem Zolitūdes lielveikala "Maxima" gruvešiem atrasts 54.traģēdijā bojāgājušais. Vēl vairāk nekā desmit cilvēki policijā ir pieteikti kā pazuduši.

Komentāri [17]
#
***** 24.novembris 2013 13:34 atbildēt
Glabeju sievas,berni,vecaki ari uztraucas par saviem tuvajiem,ja tas ir vinju darbs,bet ja apdraud dzivibu vinji pietiekami riskeja un ir rezultats.. 3 mirushi viens ar laustu mugurkaulu-invalids un vairak kaa 6 glabeeji cietushi ..!!!
 
#
***** 24.novembris 2013 13:19 atbildēt
Ugunsdzeseeji arii ir cilveeki... vinji nav supermeni... vinji godam glaba un gaaja bojaa glaabjot!!!! un juus varat teikt ka ,kaa vinjiem nau kauna partraukt darbus...
mans virs ir ugunsdzeseejs ..un vinjsh tur stradaaja!! es zinu kas un kaa tur patiesiibaa notika... un juus pat pusi nespejat aptvert kas un kaa ir tur atrasties un straadaat tur!!!Daudziem no ugunsdzesejiem bus vajadziga psihologu palidziba.. jo vinji no redzetaa palikushi neadekvati !!!
 
#
Būvnieks atklāti stāsta... 24.novembris 2013 7:32 atbildēt
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/136782/pieredzejis-buvuznemejs-atklati-stasta-par-buvniecibas-aizkulisem-riga
 
#
Kira 24.novembris 2013 3:55 atbildēt
Jaastaav tik ilgi,kameer vainiigie netiks aresteti un saukti pie atbildiibas.
 
#
dd 24.novembris 2013 3:36 atbildēt
No metinatajiem prasa brinumus.Norvegija meginaju prasit buvinzeniera rasejumus.Lietoju individualo aizsardzibu.Visi kas demonteja skannijas centru sarijas izolacijas materialus.Norvegija.Drammene.Esmu ilgus gadus stradajis taja sistema nesanemot pat min. algu.
 
Skatīt visus 17 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers