#

Ceturtdiena, 29.janvāris

Vārda dienas: Aivars, Valērijs

0°C 4 m/s DA uz plkst.1

Saule lec 08:27, riet 16:45

Zolitūdes "Maximā" noticis vēl viens nobrukums

F64 Photo Agency

Īsi pirms 18.00 veikala "Maxima" drupās sagruvušas vēl atlikušās jumta konstrukcijas. Šobrīd veikala drupās pārtraukti visi glābšanas darbi.

Jaunākā informācija liecina, ka sektorā, kur sagruva atlikušās jumtas konstrukcijas, glābēji neesot bijuši, informē Latvijas Televīzija. Glābšanas darbi tajā vietā nenotika un pēc glābēju saskaitīšanas konstatēts, ka neviens nav cietis, aģentūrai LETA teica Valsts policijas pārstāve Sigita Pildava.

Kā novēroja nra.lv, ir pilnībā sabrucis jumts līdz veikala sienai.

Glābšanas darbi uz laiku apturēti, līdz ar tehniskajiem ekspertiem tiks pārrunāts cik droša ir glābēju tālāka atrašanās sabrukušajā vietā, apstiprina Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

Šodien pēcpusdienā zem Zolitūdes lielveikala "Maxima" gruvešiem atrasts 54 traģēdijā bojāgājušais.

 

DALĪTIES AR ŠO ZIŅU

Komentāri (38)
#
sssss

Kad atskanēja sirēnas,varēja aizvērt maximu. Pārbaudīt visu. Zaudējumi būtu mazāki nekā tagad. Bet..........
Tad jautājums! Kam domātas sirēnas?
Tagad visi gudri spriest! Bet mirušos neatgriezīsi..................................................

#
gints

Prezidents deva vārdu!!! Sēdēs kāds no tiem ,zīmogu licējiem, Es ticu ,,,,,,
Kaut tauta vienotos beidzot . EIROPA MUMS NEPALĪDZĒS,visu izsķir NAUDA!

#
Juris Avotins

Ušakovs sola būvēt memoriālu par upuru un viņu piederīgo nodokļu naudu?! Aizdomās turamais slepkava atbild Rīgas būvvaldes vārdā par „ekspertu slēdzienu”! Vai Rīgas būvvalde ir „Re&Re” struktūrvienība, Ušakova k-gs? Vai memoriālu būvēs „Re&Re”? Kad Ušakova k-gs atvainosies par savu vainas daļu. Vai prezidenta, MP, spīkeres un Rīgas mēra demisijas raksti pirmdien jau būs galdā? Vairāk – www.jurisavotins.info

#
rrr

Tagad nevarēs expertīzi taisīt tapēc,ka bīstami.Pirms tam nevarēja tapēc,ka glābēji strādā.Tauta izšūmēsies pa internetu,un lieta noklusīs.Vismaz uz to tā mafija cer.Vienam grunts vainīga un zemes svārstības,citam veci kapi,vēl te lasīju,ka citur pasaulē arī tā notiekot,ne tik vien pie mums.Uz ko tas velk?Laikam viss skaidrs...Bet es cietušo tuvinieku vietā neklusētu.Sūdzētu tiesā,ietu kaut līdz ES.Par mīkstu esam,tik vien protam,kā bubināt un degt svecītes,,,viss jau ir skaisti,bet vajag RIKOTIES...Kapēc būvuzraugi nav apcietinājumā?Vismaz ar statusu par dzīves vietas nemainīšanu...Kapēc joprojām nestrādā eksperti?Viņiem tur bija jābūt pirmajiem!Tad varbūt beidzot vajag sākt kaut ko darīt arī no tautas puses?

#
ega » rrr

Es domāju kādam bariņam darboņu būtu jāaptur licenzes pirms nav veiktas pārbaudes par viņu atbilstību

#
Skumstu ...

Tagad ari latviesiem savs "11.septembris" ...

Vairāk komentāru
Pievienot komentāru

Vārds *

Ziņojums *