Vīrietis, zāģējot malku, salauž degunu

Svētdien Ogres mediķiem jāsniedz palīdzība 1957.gadā dzimušam vīrietim, kurš, zāģējot malku, dabūjis ar baļķi pa degunu, ziņo portāls Ogrenet.lv.

Vīrietis ir guvis deguna kaula lūzumu. Pacientam konstatēts arī 0,55 promiles liels alkohola reibums.

Tajā pašā dienā uz Ogres slimnīcas Uzņemšanas nodaļu atveda 1990.gadā dzimušu vīrieti, kurš, baidoties, ka nokavēs vilcienu, skrējis, paslīdējis uz sliedēm un nokritis. Diagnosticēts apakšžokļa lūzums un labā pleca locītavas sasitums.

Latvijā

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA "Sirin Development" pabeidzis 14 Rīgas lidostas apkārtnes zemesgabalu reģistrāciju zemesgrāmatā un to apbūvi plāno sākt 2027. gadā, sešu līdz astoņu gadu periodā noliktavu izbūvē un plašākas infrastruktūras izveidē investējot aptuveni 70 miljonus eiro, informē uzņēmums.

Svarīgākais