Dzeltenā prese sanikno Vīķi-Freibergu jautājot, kur tiks apglabāta

© F64

Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga savā facebook kontā raksta, ka viņu saniknojusi "dzeltenās preses" interese par to, kur viņa vēlas atdusēties pēc nāves.

"Mana atbilde "dzeltenajai presei" uz stāstiem un jautājumiem, kur vēlos atdusēties pēc nāves:

"Visi sīki kukainīši
Gaida mani nomirstam ..."

Es lūgtu pirms laika mani vēl kapā negrūst un mazliet vēl paciesties līdz manai nāves dienai - gan jau tad viss noskaidrosies par vietu, kurā tikšu apglabāta.
Gribētu arī vēl atgādināt, ka priekšlaicīga skaudība te ir gluži nevietā, jo kā Jūs, tā mani beigu beigās sagaida viens un tas pats liktenis:


"Ko es labu nopelnīju,
Šai saulē dzīvodams?
Tikai baltu egļu šķirstu,
Guļas vietu smiltājā."

Vaira Vīķe-Freiberga"

Izklaide

Horeogrāfs Agris Daņiļevičs, TV seja Ramona Plūme, mūziķis Miks Galvanovskis un uzņēmēja un veselīga dzīvesveida piekritēja Šeila Vanaga ceļojumu šovā “Četri uz koferiem” ir devušies uz Šrilanku. Šoreiz gides un ceļojuma vadītājas lomā iejūtas skaistā Ramona, un viņa ir iecerējusi aizraujošu aktivitāti - laišanos ar zip-line.