Ārējie Nr.1: Soctīkli ieņirdz par vasarnīcas- kuģa stāstu 6 komentāri
 
Ārējie Nr.1

Soctīkli ieņirdz par vasarnīcas- kuģa stāstu

 
twitter
twitter
facebook
 
Soctīkli ieņirdz par vasarnīcas- kuģa stāstu
1 / 3 Bildes 
 
 

Šķiet, jau sen nav piedzīvots neviens līdzīgs gadījums, kad sabiedrība ar tik milzīgu "apetīti" iesaistītos diskusijā par to, cik korekta ir bijusi vasarnīcas būvniecība Pāvilostas pusē, juridiski nodēvējot apšaubāmo būvi par "kuģi".

Kopš ceturtdienas, kad šis gadījums nonāca mediju redzeslokā, sociālie tīkli burtiski ir uzsprāguši, paužot viedokļus gan par, gan pret.

Kā jau ziņots, tad Pāvilostas novada Sakas pagastā pašā jūras krastā uzbūvēta atpūtas māja, kas juridiski atzīta par kuģi. Ēka - "kuģis" Pāvilostas novadā jūras krastā palikt nedrīkst, ir paudis Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons ("Mēs savam novadam").

Pašvaldības vadītājs kategoriski noraida iespēju, ka būvi varētu legalizēt. "Tas būtu pilnīgs neprāts. Šis gadījums ir klajš pārkāpums, un ēka - "kuģis" tajā vietā palikt nedrīkst," sacīja Kristapsons.

Pat ja Pāvilostas novada Sakas pagasta stāvkrastā esošais "kuģis" tik tiešām būtu kuģis, tā būvēšanai jūras krastā jābūt aizliegtai ar likumu, sacīja bijušais vides ministrs un pašreizējais Saeimas deputāts Einārs Cilinskis (LV-TB/LNNK).

Tikmēr sociālie tīkli "ar gardu muti" izsmej šo gadījumu. Cilvēki stedz veidot parodijas un smieklīgas karikatūras.

Komentāri [6]
#
redzams 23.janvāris 2018 12:13 atbildēt
kādā līmenī ir mūsu ļaužu intelekts .lai nevajadzētu spriest par oik komponenti ,vai tamlīdzīgām svarīgām lietām ,mēdiji šiem pasviež apsūkāšanai vai nu trīs oligarhus ,un ja tas ir apnicis ,itad agad var noņemties ap kāda uzceltu kiosku pāvilostā.
 
#
inara 22.janvāris 2018 22:22 atbildēt
Dubultos gan nevar uzcelt pat velas zavesanas nojumi. Izradijaas ,ka 20 cm par augstu, Protams man bija janovac.Taa luuk iet Rigas jurmalaa
 
#
Cirkmeistars 22.janvāris 2018 8:08 atbildēt
Kā tad neierēkt un neraudāt par šādu situāciju..
 
#
vadims 21.janvāris 2018 15:22 atbildēt
tākā Jūrkalnē jūra atrauji noēd krastu tad mājas nosaukums drīz atbildīs pielietojumam un tā dosies savā pirmajā & pēdējā reisā jo daba pati tur veiks visas korekcijas . Jā-cilvēkam nauda ir bet galvā tukšums
 
#
hmm 21.janvāris 2018 15:21 atbildēt
A kur ir atrodami šo soctiklu izvilkumi?
 
#
aha » hmm 21.janvāris 2018 16:21 atbildēt
attiecīgajā vietā internetā,,,,
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers