\\Video
Komentāri / Kaimiņš iemūžinājis "liekulības paraugstundu"
 

33 komentāri

pprofils
"Kas arī bija jāpierāda!", kā ir sacīts - šajā MUĻĶU un totāli nozombētu LUMPEŅU zemē SILES "valstī" "eurolatvānijā" kārtējo reizi LIKUMS ir ticis aizstāts ar truli analfabētisku vai pat apzināti klaji PRETLIKUMĪGU "revolucionāro pārliecību".

Patiesībā - tā dēvēto "masu informācijas līdzekļu" truli necilvēcīgajās un lopiski alkatīgajās izdarībās ir visvairāk apzināta brutāla ļaunuma un tīšas recidīvas noziedzības. Pat nesalīdzināmi daudz vairāk par to, ko šādos un taml. gadījumos (arī, t.sk.), iespējams, varētu būt izdarījuši kādi domājamie noziedznieki, kā arī dažādi publiski "fōnā sprediķojoši universāl.eksperti".

Jo - vislielāko un, neapšaubāmi, arī neatgriezeniski graujošu kaitējumu gan iespējamajos noziegumos u.c. taml. IT KĀ "sabiedriski jūtīgās" (t.i. – prasti zombējošas / manipulējošas ažiotāžas iniciēšanai un uzturēšanai "aktuālās") situācijās iesaistītajiem, gan arī jebkuriem citiem "publicitātes objektiem", nodara tā dēvētie "masmēdekļi" / tajos veģetējošie juridiski bezcerīgi analfabētiskie tā dēvētie "žurnālisti".

Galvenokārt jau – tie ir dažādi virtuālie "portāli, vortāli, platformas, agregatori" un taml. w-bedres, kā arī tā dēvētie "audiovizuālie" (TV / radio) "masu (DEZ)informācijas līdzekļi". Kas, diemžēl, arvien masveidīgāk barojas no "neidentificētu info avotu" (galvenokārt jau - dažāda iz.dzimuma un institucionālās piederības "atbildīgo amatpersonu") netīri dzeltenajām "noplūdēm". Un kuros parazitējošie tā dēvētie "žurnālisti" apzināti un galvenokārt dēļ nožēlojamiem jūd.asa grašiem lopiski bradā pa cilvēku dzīvēm kā pa pašu sagānītiem sū#iem - klaji PRETLIKUMĪGI publiski tiražējot JEBKĀDU ar Likumu aizsargātu informāciju par saviem izvēlētajiem "izstrādes objektiem". Ieskaitot pat JEBKĀDUS iespējamos personas datus, sensitīvu u.c. taml. diskrētu privātu, kā arī citā izpratnē stingri konfidenciālu (t.sk. arī tiesiski procesuālu, valsts noslēpuma, komercnoslēpuma u.c. attiecīgā formātā klasificētu u.t.t.) ar LIKUMU aizsargātu (!!!) informāciju. Par kuras nesankcionētu publiskošanu, savukārt, ir paredzēta ne tikai visnotaļ nopietna administratīvā un civiltiesiskā atbildība ( Likumdevēja paredzētās soda naudas par šādiem noziegumiem sasniedz vairākus desmitus tūkstošu € apjomu ), bet arī reāla kriminālatbildība ar reāliem kriminālsodiem.

Ir taču sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"
5.oktobris 2015, 21:09 Atbildēt
PPaldies
Paldies Arturam! Drosmigs cilveks! Beidzot mes varam redzet deputatu patiesas sejas!
5.oktobris 2015, 21:13 Atbildēt
JJoņs
Pievienojos!
5.oktobris 2015, 21:26 Atbildēt
pprofils
;)))

Ir taču sacīts: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Personāžs, kurš nu jau gana "ilgtspējīgi", sistemātiski regulāri un pat demonstratīvi mērķtiecīgi pārkāpj Likumu, nebūt NAV "drosmīgs", patiesībā. Jo - šādā gadījumā (arī, t.sk.) klaji PRETLIKUMĪGAI rīcībai ir tikai divi iespējamie iemesli jeb cēloņi: vai nu likumpārkāpējs ir vienkārši juridisks analfabēts un taml. aprobežots subjekts (t.i. - nožēlojami prasts necils stulbenis), vai arī - apzināti recidīvs noziedznieks. "Izvēlies ko vēlies!", kā ir sacīts. ;)
5.oktobris 2015, 22:20 Atbildēt
hharalds
sadalu viedokli!
5.oktobris 2015, 22:45 Atbildēt
HHei
Deputāts Kaimiņš ir malacis, būtu mums vairāk tādu deputātu dzīve būtu Latvijā labāka
5.oktobris 2015, 21:35 Atbildēt
gguna
Piekrītu un lai dievs dod viņam izturību!
7.oktobris 2015, 15:10 Atbildēt
DDOREMI
GLUMEKLI

,BRAWO ARTUSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.oktobris 2015, 22:25 Atbildēt
hharalds
elementari, Nikolsõn - depu†āti baidās no tā, ka pēc nākamajām vēlēšanām tiks izslēgti no kopgalda!
5.oktobris 2015, 22:46 Atbildēt
MMULD
tā ,ka neko saprast nevar ,no bailēm
5.oktobris 2015, 22:56 Atbildēt
ffu
Tiešām tik daudz muļķu cilvēku,kas slavē darbību imitējošo Kaimiņu,vai Kaimiņš pats šito raksta? Drīz uz sieviešu tualeti laikam saiemā filmēdams vilksies ,lai komentētu tur dzirdamos purkšķus? Vai tāpēc mums jāalgo tādi deputāti? Tas viņu darbs? Traksāks par muļķi ir muļķis ar iniciatīvu,kas domā,ka ir gudrs.
5.oktobris 2015, 23:38 Atbildēt
JJoņs
Solvit,tu? :-)
6.oktobris 2015, 0:46 Atbildēt
aarrrtusssvauvauvauuuuu
suņubūda, tu?
6.oktobris 2015, 13:59 Atbildēt
gguna
haha, precīzi!
7.oktobris 2015, 15:08 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Bravo, Artuss!

Neapšaubāmi, tautas varonis Artuss Kaimiņš lauž ledu, lai iestrēgušais kuģis "LATVIJAS VALSTS" atgūtu spēju virzīties pa vajadzīgo maršrutu!!!

No nofilmētā materiāla skaidri redzams komunistu un čekistu pārstāvju izmisums.
6.oktobris 2015, 8:26 Atbildēt
TTaču atver acis!
Kādu ledu? Runā vienu, bet dara citu.
6.oktobris 2015, 9:25 Atbildēt
TTukša muca tālu skan
Kaimiņš ir vienkārši āksts. Tad, kad bija jābalso pret bēgļiem. Tad viņa mīļā partija nobalsoja par bēgļiem.
6.oktobris 2015, 9:24 Atbildēt
..
Deputātam jāpilda deputāta darbs - jāizstrādā likumprojekti nevis jānoņemas ar filmēšanu.
Kaimiņš no likumiem neko nejēdz, tāpēc ievērību gūst ar politisko ienaidnieku filmēšanu "atmaskošanu".
Viņš taču vispār neko nejēdz no demokrātijas kā tādas.
6.oktobris 2015, 13:24 Atbildēt
AAnsis
Tu gan esi pajolins... ja ari vins nezin likumus , yad vismaz paraada to kaa citi ''tautas paarstaavji'' dara visu lai tautai buutu sliktaak !!!!!!!!
6.oktobris 2015, 18:55 Atbildēt
AAnsis
un kaada ir demokraatija Tavaa izpratnee ? pilniiga pakljaushanaas ''tautas paarstaavjiem'' ? kaut Tev piespiestu ''asti'' shaadi ''tautas paarstaavji'' ....;)
6.oktobris 2015, 18:58 Atbildēt
ggunta
Viņš no likumdošanas saprot vairāk, nekā visi deputātiņi kopā ņemti. Vienkārši Artuss ir ĻOTI neērts deputātiem, tas tikai liecina par to, ka viņi nav tautas kalpi, bet tautas kungi!
7.oktobris 2015, 15:06 Atbildēt
OObjektīvais
Vienotības čakarēšana ir forši - malacis Kaimiņ bet tas ka tu Artus nobalsoji par bēgļu uzņemšanu gan ir valsts nodevība. Fui
6.oktobris 2015, 14:48 Atbildēt
vvienkārši
visi tie deputāti un amatpersonas, kas nevēlas lai viņus filmē, uzskata ka viņu personīgās intreses ir svarīgākas par tautas interesēm.
6.oktobris 2015, 19:28 Atbildēt
kkkaa dziives[darba]skreejienaa palaidu garaam,ka Kaimins nobalsojis par beegliem,nu tad pats lai ar tiem dziivo blakus un sadzii
vot taa
6.oktobris 2015, 23:53 Atbildēt
aaina
Kad beidzot beigsies šī komēdija ar Artusu!!! Noriebies jau!!!
7.oktobris 2015, 9:03 Atbildēt
jjautājums
Kaimiņš Malacis, ar lielo burtu!!!! Tāpēc jau nodots knābam.... Deputāti Jūs taču pārstāvat tautu un tās intereses! Kā labā strādājat?
7.oktobris 2015, 10:09 Atbildēt
jjg
Kaimņš deputāts ir taisnīguma-paraugs,es abŗīnoju,tos deputātus,kuri izvairās no savas runas,ja deputāts baidās,no vēlētājiem,nākošās velēšanās netiks ievēleti,viņiem vietas nav saeimā.
7.oktobris 2015, 10:46 Atbildēt
gguna
kas tas par murgojumu? Kas vainīgs tas bailīgs!
7.oktobris 2015, 15:21 Atbildēt
IIvars
kaimiņs ir nejēga un pļāpa...apnicis jau:((
8.oktobris 2015, 10:13 Atbildēt
pprotams
Ja Artuss pats neiekultos skandālos ar dzeršanu, kaušanos utt + nedaudz konstruktīvāk runātu un strādātu- cepuri nost. Daļēji jau patīk tā viņa ciņa par atklātību, bet līdzi jau velkas viņa paša radītais klauna tēls.
8.oktobris 2015, 19:53 Atbildēt
SSuni, būdā!
Kas kliedz ķeriet zagļi?
8.oktobris 2015, 20:48 Atbildēt