VAKARA ZIŅAS. Misānes civilvīra ģimene: Viņa dzēra no rīta līdz vakaram

 
©Ekrānšāviņš no "de facto" sižeta

Par notiekošo savu viedokli paudusi arī šajā stāstā iesaistītā otra puse - Kristīnes bijušā civilvīra, Dienvidāfrikas pilsoņa Johana Groblera ģimene: "Pēdējo 21 gadu es dzīvoju kopā ar savu tēvu, tā saukto varmācīgo, agresīvo vīru, kā viņu dēvē Kristīne un viņas ģimene."

"Es, mana māsa un brālis esam no tēva saņēmusi neko citu kā tikai neierobežotu mīlestību un atbalstu. Es jums varu apliecināt, ka viņš nekad ar mums nav bijis nesaprātīgs un ir palīdzējis mums kļūt par labiem cilvēkiem. Man pret viņu nekā cita nav kā tikai cieņa, un es gribu viņam pateikties par visu, ko viņš ir mūsu labā darījis.

Kristīne Misāne mēģināja sabojāt manu, mana brāļa un māsas dzīvi jau no pirmās dienas, kad viņa un mans tēvs satikās. Man vienmēr bija aizdomas, ka viņa izmanto manu tēvu tikai naudas dēļ, un, gadiem ejot, viņa manas aizdomas tikai pastiprināja.

Kad 2015. gadā pasaulē nāca Kristīnes un mana tēva meita, kļuva tikai sliktāk, jo Kristīne izmantoja jaundzimušo bērnu kā līdzekli pret manu tēti. Es nekad nemanīju mīlestību no viņas puses pret bērniem, Kristīnei nekad nebija laika savu dēlu aizvest uz skolu, nebija laika ar viņu spēlēties. Viņa mēdza puisēnam sist pa seju. Mans tētis vairākkārt ar viņu runāja par šādu izturēšanos. Kristīne teica, ka Dienvidāfrikā ir ierasts pieņemt palīgu, kas pieskata bērnus un piekopj māju. Viņas atvestajai kundzei - palīdzei nācās naktī pat gulēt zēna istabā un ar viņu spēlēties, bet vai tad tā nav mātes privilēģija?

Kad piedzima mazā māsa, Kristīne dzēra no rīta līdz vēlam vakaram, dažreiz pat līdz rītam. Māsa tika barota ar krūti, un kā viņai varēja nerūpēt, ka bērns caur mātes pienu saņēma alkoholu. Katru mēnesi viņa iegādājās vairākas kastes ar vīna pudelēm no vīna darītavas, ja tas nebija vīns, tad tas bija alus un «Hennessy», un par to visu tika samaksāts ar karti, kuru tētis viņai nodrošināja. Tētis 100% atbalstīja Kristīnes biznesu Mozambikā un uzturēja viņas bērnu no iepriekšējās laulības. Viņš apmaksāja zēnam privātskolu (skolā viņš tika arī ierakstīts kā bērna aizbildnis). Tētis maksāja visus Kristīnes rēķinus. Viņš maksāja par dāvanām, kas tika nopirktas Kristīnes dēlam, bijušajam vīram un ģimenei. «Aculiecinieki» mēdza teikt, ka Kristīnes bijušais vīrs katru dienu gulēja Kristīnes un mana tēva istabā Mozambikā, tajās reizēs, kad mans tēvs strādāja Dienvidāfrikā."

Pilnu rakstu lasi jaunākajā "Vakara Ziņas" numurā www.vz.lv