Komentāri / VAKARA ZIŅAS. Radi ieliek Skulmi "psihenē"
 

99 komentāri

MMāsa Veronika
Klostera māsas skatās rampas ugunus! Nepārsmieties!
4.oktobris, 9:59 Atbildēt
bbrālis Dominiks
Liepājā ir vīriešu klosteris, par sieviešu nekas nav dzīrdēts.
4.oktobris, 10:02 Atbildēt
ffilons jaunākais
Vai esi pārliecināts ka v īri nepieņemtu uz kādām dienām desmit? Iztīrītu kolektīvi stobru!
4.oktobris, 11:33 Atbildēt
DDaiga
Tiešām,vakara lūgšanu vietā ..Rampas ugunis ....jauks klosteris !?!?! Kivi domā ,ko runā....vismaz dažreiz !!!!
4.oktobris, 15:32 Atbildēt
DDgs
Ieliek psihenē?! Uzreiz redzams, ka Kivičs vairāk pazīst lētus sarkanvīnus kā dzīves realitāti. Psihenē mūsdienās lūgdamies neiekļūsi, ja vien cilvēks nav acīmredzami traks. Kad šī sabiedrības debilizācijas kampaņa beigsies?
4.oktobris, 10:01 Atbildēt
TToliks
Ļoti labi ka beidzot sakarīga intervija, nevis kā līdz šim kaut kādas sagrābstītas puspatiesības. Pārītis ļoti ekstravagants, bet kaut kas viņos ir. Un man patīk ka viņi nedzīvo sabiedrības uzliktajos rāmjos.
4.oktobris, 10:16 Atbildēt
ffilons jaunākais
Lai viņi dzīvo savos rāmjos kaut 100 gadus, bet NELIEN tajos..... viņu prāt Aplādētos sabiedriskajos rāmjos un visa sabiedrība būs apmierināta!
4.oktobris, 11:40 Atbildēt
nnekaciniet vinus
seit Jums ir pilniga taisniba.žurnalos intervija s ar musdienu cilvekiem vispar vairs nevajag lasit,jo tajas istaa patiesiiba ir nokluseta,izskaistinata vai pat pilnibaa nomelota.Jega no tadam intervijaam nekada,tad labak kadu labu gramatu palasa.ir nacies lasit interviju ar cilvekiem,kurus tu pazisti,bet intervija ir pilnigs fufelis:)
4.oktobris, 12:12 Atbildēt
VVsp
Vai Liene ir miljonu mantiniece,ka ļaunie radi viņu grib nobēdzināt psihenē?
4.oktobris, 10:33 Atbildēt
aarprāc Miller
Cik ilgi nra publicēs šo rakstu sēriju?
Vai redakcijai pašai nav savu domu par seriāla pārtraukšanu?
Vai tad saimnieks neredz to kas notiek izdevumā?
4.oktobris, 10:47 Atbildēt
vvsp
Nu cik var publicēt šos klaunus- pretīgi vērt vaļā portālus visur priekšā kiviča ārprātīgais skatiens, lienes trulais nolietotais ģīmis un magones episkais stāsts
4.oktobris, 10:55 Atbildēt
nnekaciniet vinus
kaadi Jums ģenerati cilveki miilie.nu tacu kustiniet smadzenes...vini ir pavisam normals paris.vienkarsi redz,ka cilveki tic visadiem stulbumiem un vini speciali liek sadus rakstus.Jus nirgajatiespar viniem,vini par mums
4.oktobris, 10:55 Atbildēt
ffilons jaunākais
Tad ko viņi maucās virsū sabiedrībai ar savu. .......,,Koka mīlestību ?
4.oktobris, 11:43 Atbildēt
nnekaciniet vinus
vini juutas isti laimigi kopaa.Un ar so prieku gribeja dalities ar citiem.liela dala cilveku dzivo parii neesot patiesi laimiigi un tapec viniem riebj ja kads dalas ar savu laimi,prieku.Daudzi smaid sabiedribaa izejot un kopaa telo citu cilveku acis laimigo pari,bet savaa ieksienee,dveselee juutaas sagrauti.Seit ir atklatas,patiesas divas dveseles satikusas un priecajaties lidz ar viniem.
4.oktobris, 11:59 Atbildēt
rre ka
ir ļautiņi,kā Toliks,kam patīk sieviete,trīs meitu māte,kas "nedzīvo sabiedrības uzliktajos rāmjos" un tāpēc nokļūst psihenē,lai attīrītu organismu no atkarību izraisošām vielām.Tas ir- ķaut kas viņos ir".Labs "paraugs" jaunajai paaudzei.bet vīrelim trīc rokas un sirds streiko tā paša iemesla dēļ.Tas tik ir kaut kas.Nebūs ne pirmais,ne pēdējais,kas dabū galu dzeršanas rezultātā.
4.oktobris, 10:56 Atbildēt
AAnna
Nu ja.dumja,.tad skaidrs, kāpēc Liene tam trakajam klausa
4.oktobris, 10:57 Atbildēt
ssmiekls
Tas vairs nav smieklīgi. Jautājums jau ir par to, cik lielā mērā mediji nodarbojas ar sabiedrības smadzeņu skalošanu, pārpublicējot visu, ko vien Kivičs ierunājas un izrunājas. Varējām pasmieties, ka abi ir Latvijas Minhauzeni, taču tā ir Minhauzena apvainošana. Minhauzena meli ir ar glanci, smalki, ar noteiktu zemtekstu. Kiviča un Skulmes izpildījumā ir vienkārši prastums, apmelošana, kas velk uz tiesu darbiem.
4.oktobris, 11:16 Atbildēt
NNnn
Tvaika ielá Lienīte bij nevis Jelgavá
4.oktobris, 11:56 Atbildēt
nnra sukas bljad
jusu utainajas galvaas un pmpjos nav nekadas citas domas, ka Latvijai pavestit par diviem pasaules klaidonjiem, kuri nodzerushies lidz baltam peliitem? kas jus sponsoree, Soross, ka jus melojat dienu un nakti,maukas degenerati, ne cilveki!
4.oktobris, 12:48 Atbildēt
aa pizda un pimpis netic vinjiem
kad shitie psihi lien viens otram virsuu?! kad beigsiet publicet vajpratigu radibu izdaribas?! Kad, tikai viens jautajums! Un jau nra ir uzpirkta, lai degeneretu jaunatnei smadzenes?!
4.oktobris, 12:50 Atbildēt
ssie abi divi maitas
pat dzivniekiem nav lidzigi. Viniem vairs nekaa cita nav smadzenees, ka dzershana un jaashanas! Jaa, un vel kliegt visai pasaulei, cik vinji "laimigi"!!! Tur iznakums bus vairak ka bedigs, ja ne tragisks naakoshreiz ka pielies gjimis abi. Skatas, ka nenosit viens otru aiz lielaas "milestibas"! Vo kur tragjedija radim, iipashi jau beerniem. Kauns uz visu muuzhu tadas maates deelj, kas iekjeriesies vienaa psihiski slimaa teevinja, dauzaas, dzer un vazaajas pa psiheneem. Shausmas.
4.oktobris, 12:54 Atbildēt
aatkal vinji
nu kad buus miers nra, no diviem degeneratiem? Dzeraji modee, vai jus speciaali kacinat sabiedribu? Nav ko citu rakstit, ka par diviem perversiem lopinjiem? pat dzivnieki ta neuzvedaas, ka jau publiski pliki jaajaas pa vannam? Vemt gribas no vinju purniem...Ipashi jau "smukas" taas andrisha psihiskaas achteles...taisni kaa trako nama iemitniekam!
4.oktobris, 12:59 Atbildēt
AAldis
Abus vajadzēja kopā psihenē, būtu apārstēti abi. Tagad jāgaida jaunas garīgo noviržu izpausmes.
4.oktobris, 13:22 Atbildēt
LLasītāja I
Apbrīnojami, ka tāda nopietna avīze raksta un raksta par izlutinātu cilvēku dzīves virtuvi, sāk jau apriebties.
4.oktobris, 13:23 Atbildēt
llasītāja
Nu,ja neatšķir Vakara ziņas no nopietnas avīzes,tad tas tiešām ir apbrīnojami.
4.oktobris, 14:04 Atbildēt
BBBKK
Ja būtu, vismaz, kas interesants...
4.oktobris, 13:40 Atbildēt
ssmiekligi
tad jau ir noteikt arsta atdzinums,ka liene psiha un jaliek psihene:))tiesaam smiekligi.radi vienkarsi panema un ielika vienu pieaugusu cilveku:)))un visi ardaas:))beigas visi psihi
4.oktobris, 13:49 Atbildēt
SSulīgā Anda
Es mīlu Kiviču ! :)
4.oktobris, 13:51 Atbildēt