Ceturtdiena, 25.aprīlis

redeem Bārbala, Līksma

arrow_downwardKarsto vēstuļu laiks 2013

Mani sauc Madara, esmu māmiņa diviem bērniem - Gatim (7) un Justīnei (4). Pēdējo reizi Tev rakstīju bērnībā, skolas laikā, bet šoreiz rakstu dēla vārdā.
12.dec 2013 Portāls nra.lv
Kaut gan neticu brīnumiem, tomēr rakstu. Mani sauc Baiba Pastare, man ir 11 gadi. Man vēl ir trīs brāļi – 21, 17un 16 gadus veci un arī mazāka māsa - 5 gadi. Mēs nedzīvojam bagāti, bet paēduši esam, visam mamma ar tēti nopelnīt naudiņu nevar, tikai pašam nepieciešamajam.
12.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Tatjana Grigoloviča, man ir 44 gadi. Es jau 25 gadus audzinu un kopju savu dēlu, invalīdu no dzimšanas - Didzi, viņš jau ir izaudzis un ir īsts vīrs, neskatoties uz savu invaliditāti un viņam pašam it kā neko nevajag, bet Didzim ir brālis Ilmārs (13 gadi), kurš ir ļoti talantīgs un viņš mācās mūzikas skolā, akordeona klasē.
12.dec 2013 Portāls nra.lv
Ziemassvētku vecīti! Tev raksta divu bērnu māmiņa Sandra. Audzinu viena 4 gadīgo meitiņu Līgu un 2 gadus veco dēliņu Sandi. Dzīvojam laukos, privātmājā. Bērni ir aktīvi un dzīvespriecīgi.
12.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Evita Cērmane, man ir 11 gadi un es eju 4. klasē.
12.dec 2013 Portāls nra.lv
Mīļo, Ziemassvētku vecīt! Mani sauc Agnija Cērmane, man ir 8 gadi, es mācos 1. klasē. Man ir trīs māsas, kuras ir vecākas par mani.
12.dec 2013 Portāls nra.lv
Jums raksta vecāmamma, kura audzinājusi un turpina rūpēties par mazbērniem Normundu un Elīnu.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Vaira Leja, man ir 36 gadi. Esmu bezdarbniece. Vīrs ir slims, slimo jau trīs gadus, nevar izārstēt, tāpēc arī bez darba.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Māmiņa - atraitne, kura strādā par auklīti bērnudārzā, un viņas divi dēliņi cer uz brīnumu un lūdz uzdāvināt portatīvo datoru un Lego kompektu.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mīļo Ziemassvētku vecīti! Bebrenes pagastā dzīvo ļoti mīļa un jauka ģimenīte. Tētis Juris strādā un pelna, cik var. Mamma Tatjana pa dienu strādā, vakarā dara mājas darbus.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Ingrīda Ilgavize. Rakstu vēstuli Ziemassvētku vecītim mazbērnu vietā, man to ir astoņi – seši pašas un vēl divi, kuri arī mani sauc par omi.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Elita Okmane, man ir 14 gadi. Es dzīvoju daudzbērnu ģimenē.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Mārīte Tamme. Man ir 65 gadi. Es Ziemassvētku vecītim rakstu pirmo reizi. Man ģimenes nav, esmu viena pati, tikai brālis ir, bet viņš ir slimīgs - tāds pat kā es. Esmu ievietota kūrortviesnīcā Brīzes (ilgstošas sociālās aprūpes centrs).
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Kaspars Āboliņš, man ir 15 gadi. Mūsu ģimenē ir pieci cilvēki, mēs dzīvojam laukos. Es Ziemassvētkos vēlētos mobilo telefonu Samsung Galaxy S3.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Amanda Okmane, man ir 12 gadi. Esmu no daudzbērnu ģimenes. Es mācos 6. klasē. Vēlētos, lai man būtu kaut kas no savām mantām.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Jānis Uzulnieks, man ir 15 gadi. Manā ģimenē esmu es, mana vecmāmiņa, vectētiņš un mans onkulis.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Harijs Ikvils, man ir 74 gadi. Dzīvoju viens, esmu otrās grupas invalīds un esmu maznodrošināts.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Ināra Smolenska, man ir 77 gadi. Dzīvoju viena – bērni dzīvo atsevišķi, katrs ar savu ģimeni.
10.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Svetlana Mogutova, man ir 44 gadi. Mēs ģimenē esam pieci cilvēki. Dzīvojam laukos. Dāvanā vēlētos datoru dēla skolas vajadzībām.
9.dec 2013 Portāls nra.lv
Mani sauc Agrita Ķezbere. Man ir 39 gadi. Viena audzinu četras meitas –Elīnu (13 gadi), Evitu (11 gadi), Alisi (10 gadi) un Agniju (8 gadi). Meitenēm tētis ir miris.
9.dec 2013 Portāls nra.lv