"Praktiskā Astroloģija"

22.okt
Sieviešu retrīts, tumsas retrīts, meža retrīts, ājurvēdas un jogas retrīts, nedēļas nogales meditācijas retrīts, klusēšanas retrīts, pavasara retrīts, ziemas retrīts, mini retrīts, pilsētas retrīts. Tu neesi bijis retrītā? Ja gribi būt «trendīgs», jāpasteidzas. Retrītu prakses mūsdienu Rietumu pasaulē uzņem apgriezienus. Bet kas tas īsti ir – sociālais detokss, dabas SPA, sava dziļākā «Es» meklējumi, dzīves kvalitātes palielināšanas metode vai varbūt vienkārši iespēja paklusēt? Visi varianti ir pareizi.
 
20.okt
Mandalas un to radīšana ir viens no veidiem, kā izzināt sevi, sakārtot domas, emocijas un vēlmes un atvieglot gan garīgu, gan fizisku dziedināšanu. Tā ir lieliska iespēja būt klātesošam un apzinātam, jo prasa spēju koncentrēties, vienlaikus sniedzot radošu prieku.
 
19.okt
Astrologi uzskata, ka vienai horoskopa zīmei ir jo īpaši izteikta "melnā skaudība" pret citiem, raksta "unian.net".
 
18.okt
Atbilstoši astroloģijas teorijai, cilvēka dzīvi nosaka planētu stāvoklis viņa piedzimšanas brīdī, un to ar atpakaļejošu datumu izmainīt nevar.
 
13.okt
Astropsiholoģija ir salīdzinoši jauns virziens astroloģijā, uzplaukstot no tās daudzējādā ziņā atvasinātajai psiholoģijai.
 
11.okt
Viens ir labs darbinieks un pēc priekšnieka krēsla nealkst, cits vispār nespēj iedomāties, ka varētu strādāt kāda pakļautībā, vēl kāds jau kopš skolas sola ir sapņojis par savu biznesu. Mūsu astroloģiskajās kartēs redzams, kāds darba un biznesa modelis ir vispiemērotākais un kā iespējams nopelnīt.
 
8.okt
Karls Gustavs Jungs bija šveiciešu psihiatrs un filozofs, analītiskās psiholoģijas skolas dibinātājs, un viņa darbība atstājusi spēcīgu iespaidu 20. gadsimta filozofijā.
 
6.okt
Ja palūkojos uz savu pēdējo gadu dzīves gaitu, man ir pilnīgi skaidrs, kāpēc tajā rodas tik neparastas un pozitīvas izmaiņas – tā notiek, kopš manā iknedēļas ritmā ir ienākusi biodanza jeb biodeja, kā to biežāk dēvē Latvijā. Šī unikālā metode, ko piedzīvoju jau četrus ar pusi gadus, spēj radīt impulsus, lai es sāktu dzīvot vieglāk, harmoniskāk, apzinātāk un no visas sirds. Ja ļauj sev būt tam, kas esi, sajūti brīvību. Es gribu, es eju, es uzdrīkstos!
 
4.okt
Mums, astrologiem, ļoti patīk teikt, ka psihiatrs un analītiskās psiholoģijas skolas dibinātājs Karls Gustavs Jungs savām teorijām par pamatu ņēmis astroloģiju, astroloģisko stihiju raksturojumus. Bija vai nebija tā, kas to lai zina, bet starp «zvaigžņu tulkošanas» metodikām eksistē novirziens – astropsiholoģija. Šī metode pēta un skaidro kosmosa ietekmi uz cilvēka psihes dzīlēm.
 
3.okt
Vasilisa Volodina patlaban ir pieprasītakā Krievijas astroloģe un cenas par viņas pakalpojumiem mēramas ne vien simtos, bet pat tūkstošos eiro, raksta "Komsomoļskaja pravda".
 
21.sep
Astrologs Edijs Spāre uzsver, ka patiesībā dzimšanas diena sākas jau pirms datuma, kurā cilvēks ir piedzimis, vēstīts Aivas Kanepones materiālā "Ko iesākt ar dzimšanas dienu?" izdevumā "Ieva".
 
17.sep
Astrologs Edijs Spāre uzsver, ka dzimšanas diena ir jauns sākums, vēstīts Aivas Kanepones materiālā "Ko iesākt ar dzimšanas dienu?" izdevumā "Ieva".
 
6.sep
Leģendārais ekstrasens Volfs Mesings nosaucis trīs horoskopa zīmes, kas piesaista apkārtējo uzmanību, ir interesantas un neparastas.
 
5.sep
Slavenais astrologs Pāvels Globa uzskata, ka septembris trīs horoskopa zīmju pārstāvjiem sola fantastiskas pārmaiņas dzīvē, no kurām nevajadzētu baidīties.
 
13.aug
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis prognozē lielo pārmaiņu gadus.
 
26.jūl
Vēlme mainīt pasauli ir grūts uzdevums, taču izpildāms, jo īpaši ja pie lietas ķeras trīs horoskopa zīmju pārstāvji.
 
4.jūl
Astrologi secinājuši, ka ir trīs horoskopa zīmes, kurām noteiktās astroloģiskās prognozes visbiežāk nesakrīt ar realitāti.
 
28.jun
Atceļoties ārkārtējai situācijai valstī, cilvēki, kuri plānojuši kāzas sākuši atkal par tām domāt. Taču astrologi atklāj, ka šis gads nav labvēlīgs laulībām, vēsta portāls "Metro".
 
14.jun
Meditācija ir veids, kā mēs varam radīt un saglabāt iekšējo mieru, iegūt harmoniju un lūkoties uz situācijām nosvērtāk. Mēs zinām, ka ikdienā strādāt ar saviem «tarakāniem» ir grūtāk nekā vienu reizi « aiziet kājām līdz Tibetai». Tajā pašā laikā cilvēki ir iecienījuši apmeklēt dažādas spēka vietas pasaulē. Ticībā, ka gūs īpašus iespaidus, jaunas atklāsmes, varbūt arī piedzīvos kādu brīnumu.
 
11.jun
Astroloģiski vispiemērotākās meditācijas palīdzēs jums atbrīvot iekšējo spēku, smeļot enerģiju no ārpasaules, un gāzt no troņa savu iekšējo tirānu. Meditāciju mērķis ir attīstīt sevī tās īpašības, no kuram mēs bieži vien cenšamies norobežoties. Katrai zodiaka zīmei raksturīgas savas īpatnības, bailes, kaislības.