"Praktiskā Astroloģija"

23.mai
Pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka pilnīgi un galīgi izgāzušies visi, kas sacerējuši un latviešu valodā izplatījuši 2020. gada horoskopus bez vārdiem par sērgu, slimību un karantīnu vai vismaz par krīzi. Bet varbūt viss ir pilnīgi otrādi. Proti, astrologi izmanto horoskopus klientu pievilināšanai ar labiem vārdiem un neizpildāmiem solījumiem, kādus cilvēki grib dzirdēt tieši tāpēc, ka arī paši saprot to neatbilstību īstenībai.
 
2.mai
Britu astrologs Ariks Ksanders apgalvo, ka jaunais koronavīruss ātri sasniegs savu "pīķi" pirms strauji izzudīs pavisam, vēsta "Express".
 
27.apr
Krievu astroloģe Vasilisa Volodina paziņojusi, ka aprīlis ar pandēmijas uzliesmojumu, karantīnu un pašizolāciju nebūs sarežģītākais laiks šogad, raksta "express-novosti.ru".
 
26.apr
Katrai planētai astroloģijā ir savs raksturs un pārvaldīšanas jomas, un kopš seniem laikiem debesu spīdekļi tiek iedalīti labvēlīgajos un negantajos.
 
23.apr
Ekvinokcija (aequus – vienāds; nox – nakts, latīņu val.) ir laika moments, kad Saules centrs šķērso debess ekvatoru. Uz Zemes šāds moments ir divas reizes gadā. Pirmo reizi ekvinokcija ir martā (20. vai 21. datumā), ko dēvē par pavasara ekvinokciju, bet otro reizi — septembrī (22. vai 23. datumā), ko sauc par rudens ekvinokciju.
 
21.apr
Efemerīdas ir Saules, Mēness un planētu zodiakālās atrašanās koordinātas konkrētā dienā un konkrētā pulksteņa laikā. Drukātā veidā tās izskatās kā ciparu tabulas.
 
16.apr
Senās zoroastrisma reliģijas sekotāju mūsdienās palicis gaužām maz – vien pārsimt tūkstošu visā pasaulē, tomēr cilvēces vēsturē šai reliģijai bijusi diezgan ievērojama loma. Ir astrologi, kas uzskata – tieši Avestas jeb zoroastrisma svētajā kodeksā balstītā astroloģija ir visaptverošākā, dziļākā astroloģijas sistēma.
 
12.apr
Šobrīd Latvijā daudzas dāmas iesmej: «Tev rokassomiņā nav taro kāršu? Nu nevar būt!?» Šī zīlēšana vai, pareizāk sakot, šis veids, kā caur kārtīm sarunāties ar kosmiskām enerģijām, ir ļoti populārs. Daudzas senās zināšanas ir savstarpēji saistītas, tostarp arīdzan taro ar astroloģiju, kaut arī tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas.
 
11.apr
Juris Ērenpreiss vēdisko astroloģiju studējis gan Latvijā, gan Indijā un nonācis pie pārliecības, ka viņa uzdevums ir atvieglot cilvēku dzīvi, tuvinot viņus Dievam.
 
9.apr
Par astroloģijas attīstību mūsu reģionā ir maz liecību, taču skaidrs, ka neviena tauta/cilts neiztika bez lūkošanās debesīs. Senatnē kosmosa ritmos cilvēki centās saskatīt, kad labvēlīgs laiks dārzkopībai, kad lopkopībai, kad veiksmīgas tirgus dienas, kad sēt, kad stādīt, kad ražu novākt.
 
7.apr
Astroloģijas zināšanas cilvēkiem noderējušas kopš senatnes. Ikdienas gaitās cilvēki izmantoja vērojumus par Mēness cikliem, savukārt valdnieku labā strādāja dažkārt pat vairāki zvaigžņu tulki, kas apvienoja astroloģijas un astronomijas zināšanas. Mūsdienās pie astrologiem dodas visdažādāko vecumu, profesiju un statusu cilvēki. Publiskajā telpā par to tiek runāts reti, jo astrologiem ir profesionālās ētikas kodekss, kas liedz izpaust jebkādu informāciju par klientiem. Taču ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, kas nevairās izteikties par astroloģiju un tās nozīmi viņu dzīvē.
 
5.apr
Druīdi – senie ķeltu priesteri, pareģi, astronomi un dziednieki – uzskatīja, ka katrā cilvēkā mājo koka dvēsele, kura atbilst cilvēka raksturam, tieksmēm, ilgām, labajām un sliktajām īpašībām. Druīdi izveidoja horoskopu, kura pamatā ir Zemes atrašanās attiecībā pret Sauli. Ko senatnes viedo zintis sola mums 2020. gadā?
 
3.apr
Ja jums ir dārzs un laika apstākļi atļauj, tad vajadzētu pievērsties dārzkopībai.
 
3.apr
Patlaban ir tā, kā ir. Janvārī ir sākušās negantas planētu kombinācijas, kas maina pasaules kārtību. Tās «darbosies» vairākus gadu desmitus, bet tas nebūt nenozīmē, ka daudzus gadus būs tieši tā kā tagad. Atgriezīsimies ikdienā. Bet citādā un citādi. Dažādas pārmaiņas un arī satricinājumi var nākt laiku pa laikam. Bet – krīzes, kā zināms, ir arī jaunu iespēju laiks. Sapurināmies un domājam, ko darīt citādi un labāk.
 
2.apr
Senie druīdi cēla savas baznīcas svētajās birzīs, bija labi dziednieki, pareģi un pārzināja dabas maģiju. Kinolentēs viņus mēdz attēlot kā sirmus, bārdainus vīrus, kas māca un iedvesmo varoņus. Bet ko mēs zinām par iznīcināto ordeni? Ir cilvēki, kas mēģina uzturēt un atdzīvināt šīs senās zināšanas un tradīcijas.
 
31.mar
Placidus, Kohs, Regiomontāns, Vēlovs, vienādmāju sistēma – šīs ir tikai dažas, vispopulārākās no mūsdienu Rietumu astroloģijā lietotajām māju jeb namu sistēmām. Tās radušās dažādos laikos, un katrai no tām ir savi piekritēji. Taču pati senākā, pirmatnējākā no visām šī sistēmām ir tā dēvētā pilnzīmju sistēma.
 
8.mar
Kādu vārdu bērniņam dodam, ar tādu visu mūžu jādzīvo. Vārds ietver sevī enerģiju, ar vārdu varam paspilgtināt vai notušēt kādas rakstura īpašības vai dzīves tendences.
 
7.mar
Jauns Mēness. Sākumā ir pasīvais, aizmigušais stāvoklis. Cilvēki vairāk noslēgušies sevī, līdz ar to jaunmēness pirmajās dienās nevajadzētu sākt jaunus darbus un risināt svarīgas sarunas. Tomēr tas slēpj lielu potenciālu – ir īstais laiks, lai kaldinātu nākotnes plānus.
 
6.mar
Mediju ļaudis dažkārt mēdz jokot: «Laba ziņa ir slikta ziņa.» Un šāda tendence nereti parādās arī astrologu prognozēs. Saturieties! Nāk negantnieks Merkurs! Jupiters piešķiļ jaunu paātrinājumu bēgļu plūsmai Eiropā, Urāns Vērša zodiaka zīmē sagrauj banku sistēmu, un vispār – nākamnedēļ ir piektdiena, trīspadsmitais... Kosmosa stāvokļi ietekmē notikumus uz Zemes un ienes mūsu ikdienā dažādas noskaņas, bet nedrīkst apgalvot, ka kādā brīdī visiem viss slikti. Marta labā ziņa ir tāda, ka, sākot no mēneša vidus, ir daudz labu dienu, kad varam paveikt daudz labu darbu.
 
1.mar
Katrs cilvēks ir citāds, taču daudziem no mums ir kopīgas rakstura iezīmes. Tās iespējams izzināt pēc dzimšanas dienas datuma. Šajā testā atklājiet savas stiprās un ne tik stiprās puses, kuras īpašības attīstīt un kuras notušēt.