"Praktiskā Astroloģija"

12.dec
Decembra pirmajā pusē apdariet to, kas svarīgs, un gadumijas svētkos ar darbiem neiespringstiet, jo Mēness, kas ir palīgs saimniecības darbos, būs dilstošā fāzē. Bet kopumā šis mēnesis saimniecības darbiem ir labvēlīgs, sekmīgāks nekā daži iepriekšējie.
 
7.dec
Decembris – gadumijas svētku mēnesis. Tā pirmā puse ir diezgan piemērota saimnieciskām aktivitātēm, bet pēc tam ballējamies un svinam dzīvi. Svētku laikā planētas kosmosā veido diezgan labvēlīgas kombinācijas.
 
8.nov
Svarīgus saimniecības darbus labāk plānot mēneša pirmajā pusē, kad vēl nav sācies retrogrādā Merkura periods. Naudas lietās jābūt uzmanīgiem visu mēnesi.
 
2.nov
Ne­kad nav tik slik­ti, lai lie­tas la­bā ne­va­rē­tu kaut ko darīt. Ja vien gri­bam un zi­nām, ko un kā. Ja arī uzņēmu­ma as­tro­lo­ģis­ka­jā kar­tē ir pro­ble­mā­tis­kas kombi­nā­ci­jas vai arī gai­dāms sa­rež­ģīts gads, vien­al­ga fak­tis­ki vien­mēr var at­rast po­zi­tī­vos mo­men­tus.
 
2.nov
Novembrī ir astroloģiskā dilemma svarīgus darījumus plānot mēneša pirmajā pusē, kad nelabvēlīgā stāvoklī ir mīlestības un naudas planēta, vai otrajā pusē, kad sācies piņķerīgais retrogrādā Merkura periods.
 
16.okt
Jaunu informāciju par Saules vainaga masas izvirdumiem (CME), kas var apdraudēt visdažādāko cilvēces izmantoto ierīču darbību, savākušas divas amerikāņu zinātnieku grupas. Jaunie atklājumi, iespējams, palīdzēs agrāk prognozēt spēcīgi lādēto daļiņu tuvošanos un to izraisītās ģeomagnētiskās vētras.
 
11.okt
Oktobris saimnieciskajām aktivitātēm ir viduvējs, darām, kas jādara, bet uzmanīgākiem vajadzētu būt naudas darījumos.
 
25.sep
Visu vasaru planētu stāvokļi bija kā sprunguļi biznesa riteņos. Beidzot tas brīdis ir klāt – astroloģiskais fons pamazām noskaidrojas! Septembra sākumā zvaigznes uzņēmējiem kļūs labvēlīgākas, bet mēneša beigās astrologi iesaka sekot kosmiskajām norādēm un gatavoties biznesa izrāvienam. Aptaujājam vairākus speciālistus, kāds ir viņu skatījums uz planētu ietekmi biznesā patlaban un tuvākajā nākotnē.
 
3.aug
Spriedzes kombinācijas kosmosā turpinās. Vēl gaidāms Saules aptumsums, Merkurs un Marss patlaban ir retrogrādi... Tā nav cilvēku biedēšana, vien draudzīgs ieteikums augustu labāk veltīt mierīgai atpūtai, filozofiskām pārdomā, vai kādu iesāktu darbu pabeigšanai. Vienlaikus orientējamies uz to, ka septembris būs mazliet vieglāks.
 
16.jūl
No 13.jūlija līdz 11.augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā, vēstīts mājaslapā "astrologi.lv".
 
10.jūl
Jūliju vajadzētu pavadīt mierīgi un nesteidzīgi, jo, kā jau iepriekš esam vēstījuši, šovasar kosmosā ir daudz spriedzes kombināciju, kas var radīt šķēršļus. Darbi neveiksies tik gludi, kā gribētos.
 
10.jūl
No 13. jūlija līdz 11. augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā.
 
13.jun
Par Senās Ēģiptes astroloģiju nav daudz ziņu, tomēr dažas liecības glabā seni papirusi, tempļu un kapeņu zīmējumi, bet antīko būvju drupas vēl līdz mūsdienām vēsta par arhitektūras varenumu un dievu un faraonu nozīmību Senajā Ēģiptē. Viņi pat saistīti ar horoskopu aprakstiem.
 
11.jun
Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas.
 
5.jun
Vislabāk ņemt atvaļinājumu un mierīgi atpūsties. Vai arī pamazām čubināties, strādājot pie jau iesāktiem projektiem. Jūnijs saimniecības darbiem un biznesa aktivitātēm nav tas labākais.
 
1.jun
Šis mēnesis vairāk domāts saviesīgai komunikācijai, kas vēlāk neuzliek saistības ne biznesā, ne privātajā dzīvē. Tveram visu vieglāk, mierīgi baudām vasariņu un svarīgās lietas atliekam uz rudeni. Jāuzmanās no sadzīviskiem strīdiem, jo šomēnes planēta Marss, kas nes kara dieva vārdu, ir stipri neganta un kašķīga.
 
10.mai
No kā veidoti Saturna – tālākās planētas, ko iespējams ieraudzīt ar neapbruņotu aci - gredzeni?
 
3.mai
Maiju labāk pavadīt mierīgi un mazliet laiski vaļojoties, izbaudot dzīvi un īpašus varoņdarbus profesionālajā jomā vai biznesā neplānojot.
 
20.apr
«Mīl, nemīl...» raujot ziedlapiņas, mēs mēģinām atminēt sarežģīto jūtu rēbusu. Kā saprast, vai jaunajam paziņam jūs esat iepatikusies vai tomēr nē, vai viņš cer uz vieglu erotisku piedzīvojumu, vai arī nolūki ir nopietni, un ko nozīmē zīmīgais skatiens, nejaušais pieskāriens? Flirtu un simpātiju apliecinājumus mēs izpaužam un uztveram atšķirīgi, atbilstoši horoskopam. Tikt skaidrībā ar kungu jūtām palīdzēs zvaigznes. Vienīgi jāpiebilst, ka horoskopi ir domāti izklaidei un iedvesmai, jo cilvēci atbilstoši zodiaka zīmēm mēs nevaram sadalīt 12 daļās. Katram ir sava individuālā astrokarte.
 
5.apr
Aprīlis dažādām saimnieciskajām aktivitātēm ir samērā viduvējs. Vairākas planētas atrodas nelabvēlīgā retrogrādā stāvoklī, un starp tām ir spriedzes kombinācijas.