"Praktiskā Astroloģija"

Vakar, 15:14
Astrologs Kristaps Baņķis sociālajos tīklos atgādina, ka ceturtdien gaidāma pilnmēness kulminācija ar ko arī aizsāksies dižčika laiks. Ko varam sagaidīt?
 
24.jan
Ir horoskopa zīmes, par kurām slavenais franču gaišreģis Nostradams izteicies - tās ir ļoti neaizsargātas un ātri spēj iemīlēties. Šīs zīmes var pārvarēt visas dzīves problēmas, bet ne tās, kas saistītas ar attiecībām ar sapņu cilvēku, raksta "rsute.ru".
 
24.jan
Katrs cilvēks vismaz vienu reizi savā dzīvē ir bijis iemīlējies visas sirds, bet tikai viena horoskopa zīme spēj mīlēt vienu cilvēku visu dzīvi, raksta "rsute.ru".
 
24.jan
NEDĒĻAS CILVĒKS. ROLANDS IRKLIS, VALSTS KONTROLIERIS
 
23.jan
Astrologi apgalvo, ka dažas horoskopa zīmes šogad var skart īsta dzīves revolūcija - bērna piedzimšana, raksta "theworldnews.net".
 
23.jan
Sertificēta astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze.
 
22.jan
Šie ir četri pāri, kurus 2021. gadā varētu piemeklēt sāpīga šķiršanās, vēsta portāls "Her Way".
 
17.jan
NEDĒĻAS CILVĒKS. DANIELS PAVĻUTS, VESELĪBAS MINISTRS
 
16.jan
Profesionālā atroloģe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi Tatjana Boršča (Tatiana Borsch) materiālā žurnālā "Sway" atklājusi, ka 2021. gadā gaidāma "jaunas pasaules dzimšana", raksta "Yahoo".
 
16.jan
Astrologs Andris Račs, viesojoties kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas", prognozējis kāds šis gads būs katrai horoskopa zīmei.
 
12.jan
Astrologs Kristaps Baņķis astrologa Andra Rača prognozes attiecībā uz nākamo gadu sauc par dezinformējošām. Sociālajā tīklā Facebook Baņķis velta kritiku arī iepriekšējām Rača astroloģiskajām prognozēm.
 
11.jan
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis sociālajā tīklā Facebook atklājis, kādas gaidāmas janvāra nākamās trīs nedēļas.
 
9.jan
Sertificētas astroloģes Gunas Kārkliņas prognoze
 
29.dec 2020
Astrologi uzskata, ka piecu horoskpa zīmju pārstāvjiem ir jo īpaši lielas cerības nākamgad apprecēties, raksta "cursorinfo.co.il".
 
27.dec 2020
Kālab vienam veicas, bet cits pinas kā vista pa pakulām? Kāpēc nespējam īstenot savus piedzimstot dotos dotumus? Kur mēs tos nozūmējam un kāpēc? Vai pozitīvās īpašības var tā pārsālīt, ka labi domāta rīcība noved pie konflikta?
 
26.dec 2020
2021.gadā gaidāmas vairākas labvēlīgas dienas, kad labvēlīgā enerģētika būs jo īpaši jūtama, uzskata astrologi, raksta "dailyhoro.ru".
 
25.dec 2020
Izrādās, ka horoskopa zīme var ietekmēt arī novecošanās pazīmes un dāmas ar šīm horoskopa zīmēm izskatoties vecākas, raksta "belnovosti.by".
 
18.dec 2020
Jaunais pāris pēc laulību ceremonijas iznāk no baznīcas un pamana zīlnieci. Jaunais vīrs pastiepj plaukstu: «Nu, kā?» Zīlniece: «Par vēlu jau, par vēlu…»
 
13.dec 2020
Rotu izvēlē daudzi pievērš uzmanību metāla saistībai ar horoskopu. Zelts ir vairāk piemērots Uguns stihijas zodiaka zīmēm – Auniem, Lauvām, Strēlniekiem, taču sudrabu var nēsāt visi.
 
10.dec 2020
Par sadzīves maģiju mēdz dēvēt dažādus rituālus, kas domāti ikdienas tēmu «uzlabošanai». Piemēram, labklājības vairošanai, mājokļa un ģimenes aizsardzībai, dažādu kaišu dziedināšanai.