"Praktiskā Astroloģija"

8.feb
Nīgri ļautiņi rauc pieres: kāpēc mums svinēt svešus svētkus, piemēram, ķīniešu Jaungadu un Valentīndienu? Bet svētku un laba vēlējumu, tāpat kā mīlestības, jau nekad nevar būt par daudz!
 
4.jan
Bieži vien post factum sakām: «Es taču zināju, ka bija jārīkojas citādi! Eh, nepaklausīju intuīcijai...» Bet vajadzēja! Ļoti daudziem cilvēkiem piemīt intuitīvas dotības, tikai tās tiek nomāktas ar racionālā prāta palīdzību.
 
12.dec 2018
Decembra pirmajā pusē apdariet to, kas svarīgs, un gadumijas svētkos ar darbiem neiespringstiet, jo Mēness, kas ir palīgs saimniecības darbos, būs dilstošā fāzē. Bet kopumā šis mēnesis saimniecības darbiem ir labvēlīgs, sekmīgāks nekā daži iepriekšējie.
 
7.dec 2018
Decembris – gadumijas svētku mēnesis. Tā pirmā puse ir diezgan piemērota saimnieciskām aktivitātēm, bet pēc tam ballējamies un svinam dzīvi. Svētku laikā planētas kosmosā veido diezgan labvēlīgas kombinācijas.
 
8.nov 2018
Svarīgus saimniecības darbus labāk plānot mēneša pirmajā pusē, kad vēl nav sācies retrogrādā Merkura periods. Naudas lietās jābūt uzmanīgiem visu mēnesi.
 
2.nov 2018
Ne­kad nav tik slik­ti, lai lie­tas la­bā ne­va­rē­tu kaut ko darīt. Ja vien gri­bam un zi­nām, ko un kā. Ja arī uzņēmu­ma as­tro­lo­ģis­ka­jā kar­tē ir pro­ble­mā­tis­kas kombi­nā­ci­jas vai arī gai­dāms sa­rež­ģīts gads, vien­al­ga fak­tis­ki vien­mēr var at­rast po­zi­tī­vos mo­men­tus.
 
2.nov 2018
Novembrī ir astroloģiskā dilemma svarīgus darījumus plānot mēneša pirmajā pusē, kad nelabvēlīgā stāvoklī ir mīlestības un naudas planēta, vai otrajā pusē, kad sācies piņķerīgais retrogrādā Merkura periods.
 
16.okt 2018
Jaunu informāciju par Saules vainaga masas izvirdumiem (CME), kas var apdraudēt visdažādāko cilvēces izmantoto ierīču darbību, savākušas divas amerikāņu zinātnieku grupas. Jaunie atklājumi, iespējams, palīdzēs agrāk prognozēt spēcīgi lādēto daļiņu tuvošanos un to izraisītās ģeomagnētiskās vētras.
 
11.okt 2018
Oktobris saimnieciskajām aktivitātēm ir viduvējs, darām, kas jādara, bet uzmanīgākiem vajadzētu būt naudas darījumos.
 
25.sep 2018
Visu vasaru planētu stāvokļi bija kā sprunguļi biznesa riteņos. Beidzot tas brīdis ir klāt – astroloģiskais fons pamazām noskaidrojas! Septembra sākumā zvaigznes uzņēmējiem kļūs labvēlīgākas, bet mēneša beigās astrologi iesaka sekot kosmiskajām norādēm un gatavoties biznesa izrāvienam. Aptaujājam vairākus speciālistus, kāds ir viņu skatījums uz planētu ietekmi biznesā patlaban un tuvākajā nākotnē.
 
3.aug 2018
Spriedzes kombinācijas kosmosā turpinās. Vēl gaidāms Saules aptumsums, Merkurs un Marss patlaban ir retrogrādi... Tā nav cilvēku biedēšana, vien draudzīgs ieteikums augustu labāk veltīt mierīgai atpūtai, filozofiskām pārdomā, vai kādu iesāktu darbu pabeigšanai. Vienlaikus orientējamies uz to, ka septembris būs mazliet vieglāks.
 
16.jūl 2018
No 13.jūlija līdz 11.augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā, vēstīts mājaslapā "astrologi.lv".
 
10.jūl 2018
Jūliju vajadzētu pavadīt mierīgi un nesteidzīgi, jo, kā jau iepriekš esam vēstījuši, šovasar kosmosā ir daudz spriedzes kombināciju, kas var radīt šķēršļus. Darbi neveiksies tik gludi, kā gribētos.
 
10.jūl 2018
No 13. jūlija līdz 11. augustam sagaidāmi trīskārši aptumsumi, no kuriem viens trāpa "melnajā piektdienā", bet otrs tiek saukts par "Asiņaino Mēnesi". Tas viss jau tā skan gana nelāgi, taču astrofons vēsta, ka lielākie draudi gaidāmi dēļ milzīgās planētu spriedzes planētu cilpu un Dižčika laikā.
 
13.jun 2018
Par Senās Ēģiptes astroloģiju nav daudz ziņu, tomēr dažas liecības glabā seni papirusi, tempļu un kapeņu zīmējumi, bet antīko būvju drupas vēl līdz mūsdienām vēsta par arhitektūras varenumu un dievu un faraonu nozīmību Senajā Ēģiptē. Viņi pat saistīti ar horoskopu aprakstiem.
 
11.jun 2018
Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas.
 
5.jun 2018
Vislabāk ņemt atvaļinājumu un mierīgi atpūsties. Vai arī pamazām čubināties, strādājot pie jau iesāktiem projektiem. Jūnijs saimniecības darbiem un biznesa aktivitātēm nav tas labākais.
 
1.jun 2018
Šis mēnesis vairāk domāts saviesīgai komunikācijai, kas vēlāk neuzliek saistības ne biznesā, ne privātajā dzīvē. Tveram visu vieglāk, mierīgi baudām vasariņu un svarīgās lietas atliekam uz rudeni. Jāuzmanās no sadzīviskiem strīdiem, jo šomēnes planēta Marss, kas nes kara dieva vārdu, ir stipri neganta un kašķīga.
 
10.mai 2018
No kā veidoti Saturna – tālākās planētas, ko iespējams ieraudzīt ar neapbruņotu aci - gredzeni?
 
3.mai 2018
Maiju labāk pavadīt mierīgi un mazliet laiski vaļojoties, izbaudot dzīvi un īpašus varoņdarbus profesionālajā jomā vai biznesā neplānojot.