Valsts svētki

20.nov 2019
Bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga par godu Latvijas 101.dzimšanas dienai izveidojusi vērtīgu rotu kolekciju "Rotājies, Latvija!", kas veidota sadarbībā ar juvilierizstrādājumu tirgotāju "Grenardi".
 
19.nov 2019
Nepilnu vienpadsmit dienu laikā kopš režisora Dzintara Dreiberga vērienīgās karas drāmas “Dvēseļu putenis” nonākšanas uz kino ekrāniem filmu paguvuši noskatīties vairāk nekā 102 000 skatītāju. Tas ir lielākais skatītāju skaits pašmāju kinodarbam atjaunotās Latvijas kino vēsturē šādā filmas izrādīšanas periodā, informē filmas veidotāji un tās izplatītāji Latvijā “Uz kino” un “Kinopunkts”.
 
18.nov 2019
Izvirzot par galveno atskaites punktu kopējo labumu, solidaritāti un taisnīgumu, mēs varam ātri vienoties par kopīgu Latvijas nākotnes redzējumu, šodien svinīgajā uzrunā pie Brīvības pieminekļa teica Valsts prezidents Egils Levits.
 
18.nov 2019
Svinīgs pasākums Brīvības laukumā.
 
18.nov 2019
ikvienai paaudzei ir jābūt gatavai aizstāvēt savu valsti un izcīnīt savu kauju par Latviju, šodien Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību militārajā parādē teica Latvijas Prezidents Egils Levits.
 
18.nov 2019
Šogad Latvijas dzimšanas dienas svinēšanai iedzīvotāji mazumtirdzniecības veikalos priekšroku dod patriotiskiem aksesuāriem un zivju produktiem.
 
18.nov 2019
Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai veltītajā svinīgajā sēdē uzrunājot deputātus, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) atzina, ka vidējā, gan garākā termiņā Latvijai ir trīs galvenie uzdevumi - ievērojami uzlabot demogrāfisko situāciju, izveidot efektīvu pārvaldi un efektīvu ekonomiku, kā arī radīt tādus produktus vai pakalpojumus, ko var veiksmīgi pārdot citur pasaulē.
 
18.nov 2019
Atzīmējot Latvijas Neatkarības proklamēšanas 101. gadadienu, 18. novembrī pulksten 17.00 pie koncertzāles “Lielais dzintars” norisināsies īpašs svētku koncerts, kurā simboliski drosme un varonība savīsies kopā ar mīlestību un pašaizliedzību.
 
18.nov 2019
Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa.
 
18.nov 2019
18.novembrī svētku pasākumi galvaspilsētā sākās plkst.9 ar Ekumenisko dievkalpojumu Rīgas Doma baznīcā.
 
18.nov 2019
Leģendārā latviešu dziedātāja Olga Rajecka soctīklos sveikusi savus sekotājus valsts svētkos.
 
18.nov 2019
Aizvadītajā gadā Latviju nav žēlojuši skandāli, afēras, kukuļi un karteļi, tomēr jāatceras, ka Latvija ir svarīgāka par blēdībām, šodien Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas ekumeniskajā dievkalpojumā teica Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.
 
18.nov 2019
Valsts prezidents Egils Levits 18.novembra koncertā godinās cilvēkus, kuri sabiedrībā veic godpilnu un varonīgu darbu, tostarp arī karavīrus, mediķus un sportistus.
 
18.nov 2019
Neatkarīga valsts ir mūsu katru atbildība, jo mēs katrs to veidojam ar savu darbu, attieksmi un domām, šodien Rīgas domes svinīgajā sēdē uzrunā teica Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR).
 
18.nov 2019
Dzīvot patstāvīgu dzīvi vēlās ikviens sabiedrības loceklis. Biedrības "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" rūpējās, lai jauniešiem ar invaliditāti būtu iespēja ērti justies apkārtējo vidū un sniegt savu ieguldījumu sabiedrībai. Tāpēc tika izveidota jauniešu sveču darbnīca, lai sniegtu prieku un siltumu sveču saņēmējiem, ienākumus veltot grupu mājas izveidei, kur jaunieši varēs dzīvot patstāvīgu dzīvi, pietuvinātu ģimenes apstākļiem.
 
18.nov 2019
Latvijas sabiedrībai ir nepieciešama kopības sajūta, kas mūsu nāciju padarīs stiprāku, Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas ekumeniskajā dievkalpojumā teica Latvijas Evaņģeliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.
 
18.nov 2019
Pirmdien, 18. novembrī Rīgas Motormuzejs aicina visus interesentus uz īpašu Latvijas valsts svētkiem veltītu aktivitāšu programmu. Muzeja apmeklētājiem būs iespēja gidu pavadībā apskatīt Latvijas armijas tehnikas paraugu - Brīvības cīņu liecinieci bruņumašīnu "Imanta". Rīgas Motormuzeja apmeklētāji šajā dienā varēs izmantot lielisku izdevību - apmeklēt muzeju par puscenu.
 
18.nov 2019
18.novembrī, plkst.13:30 Rīgā, 11.novembra krastmalā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai un Latvijas armijas simtgadei veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde.
 
18.nov 2019
Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa, viesojoties STV Pirmā! sarunu šovā "Starp mums runājot" dalījās pārdomās par savu dzimteni Latviju.