Korupcijas skandāli

4.sep
Saskaņā ar LETA un Latvijas Televīzijas novēroto otrdien KNAB bija ieradušies arī būvkompānijas "Arčers" un ceļu būves kompānijas "Binders" līdzīpašnieks Armands Garkāns, bijušais SIA "Skonto Būve" valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis, "LNK Group" valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. Tāpat KNAB ieradās vairākos kriminālprocesos iesaistītā uzņēmēja Māra Martinsona advokāts, kurš gan nevēlējās atklāt, vai ieradies KNAB, lai pārstāvētu Martinsonu. KNAB iztaujāja arī bijušo "Skonto būve" līdzīpašnieku Ivaru Milleru.
 
4.sep
Bijušajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā kriminālprocesā piemērots liecinieka statuss, apliecināja Vējoņa sekretāre Kristīne Reisa-Dāboliņa.
 
4.sep
Iekšējās drošības biroja (IDB) sāktajā kriminālprocesā aizturētais SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" ("Igate") valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks Māris Peilāns, kuram procesa virzītājs bija lūdzis piemērot apcietinājumu, šodien tiesas sēžu zāli atstāja uz brīvām kājām.
 
4.sep
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien vērtē, vai piemērot apcietinājumu SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" ("Igate") valdes priekšsēdētājam un līdzīpašniekam Mārim Peilānam.
 
4.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) otrdien iztaujāts arī bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, liecina esošā informācija.
 
4.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) otrdien bija ieradies savulaik ar uzņēmumu "Skonto būve" saistītais uzņēmējs Ivars Millers, liecina  rīcībā esošā informācija.
 
4.sep
Konkurences padomes (KP) pārstāvji otrdien, 3.septembrī, runājuši arī ar būvfirmas SIA "Monum" lielāko īpašnieku un valdes priekšsēdētāju Māri Ozoliņu, apstiprināja Ozoliņš.
 
3.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) otrdienas vēlā vakarā pameta advokāts Aivars Purmalis, kura vadītās mašīnas aizmugurējos sēdekļos bija redzams nogūlies cilvēks
 
3.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šorīt sācis kratīšanas vairākās Latvijas būvfirmās un pie valsts amatpersonām, liecina esošā informācija.
 
23.aug
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) trešdien aizturētajam un atbrīvotajam Ogres novada domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim (VL-TB/LNNK) ir piemērojis aizliegumu izbraukt no valsts, kā arī aizliegumu tikties ar noteiktām personām.
 
21.aug
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) vakarpusē ir atbrīvojis šorīt aizturēto Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (VL-TB/LNNK), informēja Helmaņa aizstāvis Saulvedis Vārpiņš.
 
20.aug
Līdz nākamā gada 31.janvārim Rīgas dome varētu sagaidīt pirmos rezultātus plānotajā Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību un aģentūru ārējā neatkarīgajā auditā, paredz šodien pieņemtais Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputātu lēmums.
 
12.aug
Par korupciju aizdomās turētā Rīgas domes deputāte Baiba Broka nolēmusi izstāties no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas domes frakcijas, tādējādi kļūstot par neatkarīgo deputāti.
 
9.aug
Vidzemes rajona tiesa Limbažos šodien VAS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētāja Uģa Magoņa un Igaunijas miljonāra Oļega Osinovska korupcijas lietā nopratinājusi Osinovskim piederošā uzņēmuma "Skinest Group" darbinieces un nolasījusi Osinovska šofera liecības.
 
9.aug
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) šogad janvārī aizturētais Iekšējās drošības biroja (IDB) vecākais inspektors apsūdzēts par kukuļa pieprasīšanu vismaz 26 000 eiro apmērā.
 
8.aug
Rīgas rajona tiesa Rīgā šī gada 4.novembrī plkst.12 sāks skatīt krimināllietu, kurā par korupciju apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons, lasāms tiesu kalendārā.
 
7.aug
Iekšējās drošības birojs (IDB) par ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu aizturējis kāda Rīgas policijas iecirkņa nodaļas priekšnieku
 
2.aug
Aizdomās par kukuļa pieņemšanu un dokumentu viltošanu Iekšējās drošības birojs aizturējis divas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonas.
 
1.aug
Krimināllieta, kurā par korupciju apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs un uzņēmējs Māris Martinsons tiks skatīta Rīgas rajona tiesā Rīgā, nevis Jūrmalā.
 
1.aug
Starptautiskais pasažieru pārvadātājs "Lux Express" vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), lūdzot izmeklēt Autotransporta direkcijas darbinieku iespējami nelikumīgu rīcību un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, informēja uzņēmuma pārstāvji.