Valdības veidošana

Vakar, 11:46
Pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) pēc jaunās valdības apstiprināšanas kļūs par Saeimas deputātu, noskaidrots Iekšlietu ministrijā.
 
Vakar, 11:03
Trešdien Saeimas Sarkanajā zālē topošās koalīcijas un valdības pārstāvji parakstīja sadarbības līgumu un valdības deklarāciju.
 
Vakar, 9:23
Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) topošās valdības partneri šorīt parakstīja koalīcijas sadarbības līgumu, valdības deklarāciju un fiskālās disciplīnas līgumu.
 
Vakar, 8:22
Vismaz seši Krišjāņa Kariņa (JV) topošās valdības ministri gatavojas nolikt deputāta mandātus, tomēr ir arī neizlēmušie.
 
Vakar, 8:10
«Mēs, KPV LV, esam unikāls politiskais spēks! Būsim gan pozīcijā, gan opozīcijā!» facebook ierakstā paudis KPV LV deputāts Didzis Šmits.
 
Vakar, 7:58
"Jaunās Vienotības" (JV) politiķa Krišjāņa Kariņa vadītais Ministru kabinets, par kura apstiprināšanu šodien balsos Saeima, būs "vēlētāju uzmešanas" un solījumu neturēšanas valdība, šorīt intervijā Latvijas Radio izteicās topošajā opozīcijā palikušās partijas "Saskaņa" Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.
 
Vakar, 7:20
Saeima šodien plkst.12 lems, vai apstiprināt jauno valdību, kuru vadītu Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 6:00
Trīs partijas, kuras visos trijos valdības veidošanas etapos ir uzrādījušas vismazāk savstarpējo pretrunu, tādējādi cementējot turpmākos gadus Latvijā valdošo kodolu, vieno ne tikai kopēji lielie sponsori, bet pat ietekmīgāko biedru un publiski mazāk redzamo partijas «darba rūķu» radnieciskās saites.
 
22.jan
Krišjāņa Kariņa topošā valdība deklarējusi nodomu «izvērtēt un reformēt lielo ostu pārvaldības modeli, kā prioritāro risinājumu paredzot to pārveidošanu par valsts kapitālsabiedrībām».
 
22.jan
Topošās Krišjāņa Kariņa (JV) valdības deklarācija ir partiju atšķirīgo nostāju kompromiss, izriet no Latvijas brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētāja Egila Baldzēna paustā.
 
22.jan
13. Saeimā neievēlētais nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) pārstāvis Imants Parādnieks kā Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) padomnieks demogrāfijas politikas jautājumos mēnesī varētu saņemt 2000 eiro, liecina spēkā esošie Ministru kabineta noteikumi "Kārtība, kādā tiek publiskota informācija par amatpersonu (darbinieku) atlīdzības noteikšanas kritērijiem un darba samaksas apmēru sadalījumā pa amatu grupām".
 
22.jan
Jaunā konservatīvā partija (JKP) ir gatava iepazīstināt visus Saeimas deputātus ar kriminālprocesa pret Juri Jurašu (JKP) materiāliem, lai deputāti varētu pieņemt informētu lēmumu, balsojot par Juraša izdošanu kriminālvajāšanai, šodien notikušajā preses konferencē pavēstīja JKP deputāte Juta Strīķe.
 
22.jan
Jaunajā valdībās strādās četri līdzšinējie ministri, bet divi no viņiem mainīs nozari.
 
22.jan
Vairākas partijas vēl nekomentē savu gaidāmo nostāju balsojumā par Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša (JKP) izdošanu kriminālvajāšanai.
 
22.jan
Balsojums par jauno valdību trešdien, 23. janvārī, varētu notikt pulksten 12.
 
22.jan
Aptuveni 100 cilvēku otrdien pulcējušies protesta akcijā pie Saeimas, ar dažādiem plakātiem un saukļiem pieprasot neapstiprināt premjera amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) veidoto valdību.
 
22.jan
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde jau šonedēļ, proti, ceturtdien, 24. janvārī varētu lemt par Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša (JKP) izdošanu kriminālvajāšanai, informēja komisijas vadītāja Janīna Kursīte-Pakule (VL-TB/LNNK).
 
22.jan
Ģenerālprokuratūra jau nosūtījusi uz Saeimu dokumentus, kurā lūdz kriminālprocesā par valsts noslēpuma izpaušanu kriminālvajāšanai izdot Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu (JKP), šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.
 
22.jan
Ekonomikas ministra amatam virzītais Ralfs Nemiro (KPV.LV) nav iecerējis straujas pārmaiņas nozarē, izņemot obligātā iepirkuma komponentes (OIK) likvidēšanu. To viņš solīja šorīt intervijā Latvijas Radio.
 
22.jan
Kaut kur sociālo tīklu dzīlēs bija lasīta atziņa, ka valdības veidošanu var vērot kā seriālu ar popkorna tūtu rokās, jūtot līdzi katram sižeta pavērsienam. Jo pat tad, kad liekas, ka nu jau viss iet savu rāmo gaitu uz valdības apstiprināšanu, pēkšņi rodas kādi neparedzēti apstākļi, kuru dēļ scenārijs atkal mainās.