Kaimiņa lieta

7.dec 2018
Kāda Kauguru iedzīvotāja sociālajā tīklā Facebook raksta par sava kaimiņa izdarībām alkohola reibumā un lūdz padomu - kā viņai rīkoties attiecīgajā situācijā.
 
6.dec 2018
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV) neatbalsta Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) dalību valdībā, tādējādi iebilstot paša partijas biedra, premjera amatam nominētā Alda Gobzema piedāvātajam valdības modelim.
 
22.nov 2018
Grūti spriest, vai KPV LV līderis Artuss Kaimiņš mainīs savu lomu, vērtējot faktu, ka viņš ir ievēlēts Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja amatā, izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.
 
6.nov 2018
Partijas "Attīstībai/Par!", nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), "Jaunā Vienotība" un Zaļo un zemnieku savienība acīmredzot ir "saslēgušās", lai ievēlētu konkrētus Saeimas Prezidija locekļus, un tajā ņem dalību arī "Saskaņa", norāda "KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš.
 
2.sep 2018
Partijas "KPV LV" pašreizējais premjera amata kandidāts advokāts Aldis Gobzems pirms četriem gadiem telefoniski mudinājis toreizējo Saeimas deputāta amata kandidātu Artusu Kaimiņu gaidāmajās koalīcijas veidošanas sarunās iemācīties sastrādāties arī ar blēžiem, uz ko Kaimiņš atbildējis, ka vienīgais blēdis, ar kuru viņš sastrādājies, ir pats Gobzems, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".
 
7.aug 2018
Pašreizējās priekšvēlēšanu kampaņas lielākais pārsteigums (pagaidām) ir Kaimiņa partijas negaidītā augšāmcelšanās no politiskiem miroņiem. Šo augšāmcelšanos izraisīja KNAB veiktā partijas līderu aizturēšana vasaras sākumā un grūti izskaidrojamā atsevišķu mediju pārspīlētā interese par aizturēto izlaišanu no izolatora.
 
6.aug 2018
Basketbolists Kaspars Kambala no partijas "KPV LV" saraksta nestartēs, liecina politiskā spēka Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) partijas iesniegtais saraksts.
 
3.aug 2018
Pašreiz Latvijā iet karsti ne tikai laikapstākļu ziņā, bet apgriezienus uzņem priekšvēlēšanu debates, diskusijas un, protams, neiztikt bez atklātas vai slēptas reklāmas. Sociālo tīklu lietotāji novērojuši, ka politiskais spēks KPV.LV, iespējams, piemēru ņemot no partijas "Saskaņa", izvērsuši savu aģitāciju sociālajos tīklos, kur iepriekš par politiku klusējošas lapas sākušas "ražot" deputātu kandidātu lozungus.
 
27.jūl 2018
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nemitīgi par sevi atgādina - viena no pēdējām viņa aktivitātēm, par kurām tauta atkal "sacepās", bija lēmums uzrunāt ASV prezidentu Donaldu Trampu.
 
17.jūl 2018
Advokāts un partijas "KPV.LV" premjerministra amata kandidāts Aldis Gobzems ir aicināts sniegt liecības Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) saistībā ar "KPV.LV", iespējams, nelikumīgu finansēšanu, apstiprināja Gobzems.
 
16.jūl 2018
Lielā dziesmu svētku pacilātība vēl ilgi sildīs mūsu sirdis – vismaz dziedāšanas un dejošanas laikā latviešu tauta spēj būt priecīga. Ar politiku gan tik labi nevedas – tur valda un skalda sašķeltība. Lai cik reižu partijas nenosauktu sevi par Saskaņu, Jauno vienotību vai Attīstībai/Par, atkal un atkal beigās iznāk Pret, Par spīti, Par naidu un atpalicību. Bet tas jau arī nav nekas neparasts un viennozīmīgi slikts – Latvija ir demokrātiska valsts bez Nācijas tēva ar stingru dūri, tāpēc ikvienam ir iespēja izvēlēties un politiķiem ir tiesības biedroties, kā vien tīk.
 
12.jūl 2018
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš izvairīgi komentēja iespējamo sadarbību ar politisko partiju "Saskaņa", norādot, ka viņš "neredz iespēju sadarboties ar "Saskaņas" valdes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu".
 
27.jun 2018
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) cer, ka parlamentā notikusī Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) aizturēšana un kratīšanai izdotā Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa (ZZS) lēmums, būs kā laba mācība deputātiem, ka nav pieļaujama deputātu un partiju blēdīšanās.
 
26.jun 2018
Partijas "KPV LV" partijas līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) sarunas liekajā daļā atbildēja uz jautājumiem par biroja atrašanās vietām un partijas biedru pulcēšanās vietām dažādos laika posmos.
 
25.jun 2018
Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam (KPV LV) atcelti abi piemērotie drošības līdzekļi par aizliegumu izbraukt no valsts un par regulāru uzturēšanos dzīvesvietā, pavēstīja pats politiķis.
 
25.jun 2018
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) uzskata, ka ar noteiktajiem drošības līdzekļiem ir pārkāptas Satversmē minētās deputāta tiesības, jo bez parlamenta piekrišanas nevar tikt aprobežota viņa personas brīvība.
 
25.jun 2018
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Atis Zakatistovs noliedz savu vainu "konsultāciju lietā", kurā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) viņam noteicis aizdomās turamā statusu, to pirmdien preses konferencē norādīja pats politiķis.
 
25.jun 2018
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) iesniegtā sūdzība jeb denunciācija nav politiski mērķēta, bet ir saistīta ar mērķi pārņemt uzņēmumu "Eco Baltia", šodien preses konferencē sacīja uzņēmējs, "Eco Baltia" padomes priekšsēdētājs Viesturs Tamužs, kuram piemērots aizdomās turamā statuss.
 
25.jun 2018
Pirmdien, 25.jūnijā, partija ''KPV LV'' rīko preses konferenci, lai atklātu savu viedokli saistībā ar pagājušajā nedēļā KNAB veikto tās līderu aizturēšanu.
 
23.jun 2018
Kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas "KPV LV" finansēšanu aizdomās turētais "KPV LV" valdes loceklis Atis Zakatistovs apgalvo, ka viņa privātīpašumā notikusi nelikumīga iekļūšana.