Kaimiņa lieta

24.jan
Lai gan pirms 13.Saeimas vēlēšanām sociālajos tīklos netrūka partijas "KPV LV" atbalstītāju cildinošo ierakstu partijas pārstāvjiem, šķiet, ka pēc pēdējo dienu notikumiem situācija mainījusies. Tagad mikroblogošanas vietnē twitter pat atrodams video, kurā redzama performance ar partijas krekliņa "dedzināšanu".
 
24.jan
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) neatklāj, vai parlamentārieša Alda Gobzema (KPLV) šonedēļ Saeimas sēdē publiski izteiktos pārmetumus partijas biedram Artusam Kaimiņam vērtēs iepriekš sāktajā kriminālprocesā par partijas "KPV LV", iespējams, nelikumīgu finansēšanu, vai arī tiks sākta jauna pārbaude.
 
24.jan
Trešdien, 23.janvārī, notika 13.Saeimas sēde, kurā deputāti apstiprināja Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Sociālajā tīklā facebook partijas "KPV LV" deputāts Artuss Kaimiņš publicējis video, kurā skaidro, kāpēc Latvijai nepieciešama šī valdība.
 
23.jan
Partijas "KPV LV" politiķis Aldis Gobzems piektdien sniegs skaidrojumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) saistībā ar šodien no Saeimas tribīnes pausto par deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV), apliecināja Gobzems.
 
18.jan
Nedēļa kultūrā neatšķiras no citām tai līdzīgām pēdējo gadu janvāra nedēļām. Tika nosaukti tās vai citas nozares gada balvu kandidāti, mūža balvu ieguvēji. Šoreiz kārta Lielajai mūzikas balvai un Purvīša balvai vizuālajā mākslā. Piešķirta Normunda Naumaņa balva kritikā. Grāmatnīcās parādījās pirmās šogad izdotās grāmatas. Teātri izziņoja biļešu tirdzniecību ziemas beigām un pavasara pirmajam mēnesim. Viss šķietami mierīgi, nekādas spriedzes, kaut neatrisinātie jautājumi pamazām gruzd gluži kā kūdra kaut kur purva dibenā. Nekad nevar zināt, kurā brīdī rimtums pārvērtīsies par troksni, bet to mediji parasti pietaupa bada laikiem, kad galīgi nav par ko vēstīt sabiedrībai.
 
16.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs priekšlikumu balsot par Artusa Kaimiņa atbrīvošanu no frakcijas vadītāja biedra amata skaidro ar nepieciešamību nodrošināt frakcijas efektivitāti.
 
16.jan
Balsojumā par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata balsis sadalījās vienādi, līdz ar to viņš šo amatu ir saglabājis.
 
16.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcija šodien plāno skatīt priekšlikumu par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata, apstiprināja Kaimiņš.
 
8.jan
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš būtu vēlējies pretendēt uz labklājības ministra amatu, tomēr "KPV LV" frakcijas deputātu vairākums nolēmis lemt tikai par iepriekš apspriestajām kandidatūrām, pastāstīja politiķis.
 
24.dec 2018
"KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš apvienības "Jaunā Vienotība" (JV) politiķim Krišjānim Kariņam, kā potenciālam šī brīža premjera amata kandidātam, iesaka izsvītrot no iespējamā Ministru kabineta locekļu saraksta Aldi Gobzemu no partijas “KPV LV”, bet no vecajām varas partijām - visas tās personas, kas ir jau bijuši ministri vai augstas valsts amatpersonas.
 
18.dec 2018
Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) kabinetā zem galda atrasta neliela nesankcionēta elektroniskā ierīce, apgalvoja politiķis.
 
7.dec 2018
Kāda Kauguru iedzīvotāja sociālajā tīklā Facebook raksta par sava kaimiņa izdarībām alkohola reibumā un lūdz padomu - kā viņai rīkoties attiecīgajā situācijā.
 
6.dec 2018
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV) neatbalsta Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) dalību valdībā, tādējādi iebilstot paša partijas biedra, premjera amatam nominētā Alda Gobzema piedāvātajam valdības modelim.
 
22.nov 2018
Grūti spriest, vai KPV LV līderis Artuss Kaimiņš mainīs savu lomu, vērtējot faktu, ka viņš ir ievēlēts Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja amatā, izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.
 
6.nov 2018
Partijas "Attīstībai/Par!", nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), "Jaunā Vienotība" un Zaļo un zemnieku savienība acīmredzot ir "saslēgušās", lai ievēlētu konkrētus Saeimas Prezidija locekļus, un tajā ņem dalību arī "Saskaņa", norāda "KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš.
 
2.sep 2018
Partijas "KPV LV" pašreizējais premjera amata kandidāts advokāts Aldis Gobzems pirms četriem gadiem telefoniski mudinājis toreizējo Saeimas deputāta amata kandidātu Artusu Kaimiņu gaidāmajās koalīcijas veidošanas sarunās iemācīties sastrādāties arī ar blēžiem, uz ko Kaimiņš atbildējis, ka vienīgais blēdis, ar kuru viņš sastrādājies, ir pats Gobzems, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".