Kaimiņa lieta

17.jūl
Tautas priekšstāvjiem un valsts vadītājiem vajadzētu būt paraugam un rādīt priekšzīmi arī pašlaik aktuālajos cīņas paņēmienos pret koronavīrusa izplatību. Lūk, piemēram, bijušais ASV viceprezidents Džo Baidens visās vietās, kur var sanākt pietuvoties citiem cilvēkiem, vienmēr valkā masku.
 
25.jun
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savā Instagram profilā publicējis attēlu, kurā redzams kopā ar aktrisi Dārtu Daneviču.
 
19.mai
Saeimas deputāts Aldis Gobzems par vairākkārtēju kolēģa Artusa Kaimiņa izzobošanu saistībā ar viņa izteikumiem par savu finansiālo stāvokli šodien Saeimas ārkārtas sēdē izpelnījies netiešus Kaimiņa draudus par fizisku izrēķināšanos.
 
13.mai
Uzturot spriedzi konfliktā ar Jauno konservatīvo partiju, KPV LV nolēmusi nepieļaut Jura Juraša dalību jaunā ģenerālprokurora izraudzīšanās procesā. Taču šajā cīņā koalīcijas partneru atbalstu viņiem nesagaidīt. Arī tādēļ, ka J. Jurašs šajā Saeimas sasaukumā nav vienīgais, kuram netika liegts amats, neraugoties uz to, ka pār viņu guļas aizdomu ēna par kriminālu nodarījumu.
 
10.mai
Valsts policija (VP) pārbaudē nav guvusi apstiprinājumu tam, ka iepriekš ar Covid-19 sasirgušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nebūtu ievērojis valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumus un aizliegumus, pastāstīja VP preses pārstāve Gita Gžibovska.
 
28.apr
Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks apliecina, ka viņa attiecības ar aktrisi Dārtu Daneviču ir beigušās, vēstīts Intas Mengišas, Vitas Zvaigznītes materiālā "Artuss Kaimiņš un Dārta Daneviča: vai jauns pāris politikas un teātra aprindās" izdevumā "Kas Jauns".
 
20.apr
Augstākstāvošs prokurors ir atstājis spēkā prokurora lēmumu, ar kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) uzdots turpināt izmeklēšanu Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa grāmatvedības dokumentu viltošanas krimināllietā, pastāstīja prokuratūras preses sekretāre Laura Majevska.
 
24.mar
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāte, opozīciju pārstāvošā Linda Liepiņa pieļauj iespēju rosināt parlamenta deputāta, sava bijušā partijas biedra Artusa Kaimiņa atcelšanu no šīs komisijas vadītāja amata, jo politiķis esot melojis par savas saslimšanas ar Covid-19 apstākļiem.
 
23.mar
Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde uzskata, ka Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa rīcība, neievērojot valstī noteiktās vadlīnijas COVID-19 izplatības mazināšanai, nav savienojamas ar Saeimas komisijas vadītāja pienākumu pildīšanu un rada draudus nacionālajai drošībai.
 
23.mar
Valsts policija (VP) vērtēs, vai ar Covid-19 sasirgušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ievērojis valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumus un aizliegumus.
 
23.mar
Sestdien no rīta Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka analīzes uzrādījušas inficēšanos ar jauno koronavīrusu Covid-19. Lai gan politiķis apgalvoja, ka kopš otrdienas, 17. marta, ir pašizolējies, sociālajos tīklos iedzīvotāji ziņoja, ka deputāts bijis sastopams vairākās sabiedriskās vietās pat piektdien. Arī veselības ministre Viņķele izteikusi kritiku Kaimiņam. Pats deputāts gan visu noliedz.
 
23.mar
Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologiem arvien grūtāk kļūst izsekot visiem Covid-19 inficēšanās gadījumiem, jo cilvēki neizstāsta visu ne par viesošanos ārzemēs, ne par ikdienas gaitām un satikšanos ar citām personām. Tāda situācija izveidojusies arī attiecībā uz pašreiz skaļāko jaunā koronavīrusa inficēšanās gadījumu, proti, ar Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa slimību, kuras dēļ par kontaktpersonām atzīts līdz šim lielākais cilvēku skaits.
 
18.mar
Dienā, kad mūžībā devusies 13.Saeimas deputāte Juta Strīķe, īpašus vārdus viņai veltījis Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.
 
11.mar
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš vērsies Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā par savu kādreizējo politisko domubiedru, parlamenta deputātu Ati Zakatistovu (KPV LV), pārmetot viņam nepatiesas informācijas izplatīšanu.
 
28.feb
Konflikts starp KPV LV un to dibinājušo, bet nu no partijas aizgājušo Artusu Kaimiņu no publiskās telpas pārmeties uz Saeimu. Tās Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā īsā laikā nonākuši trīs bijušo partijas biedru iesniegumi, kuros A. Kaimiņš tiek vainots deputāta Ētikas kodeksa pārkāpumos. Tiesa, divas apsūdzības ar Jaunās konservatīvās partijas biedru palīdzību atzītas par nepamatotām.
 
24.feb
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārsūdzējis augstākstāvošam prokuroram lēmumu, ar kuru birojam uzdots turpināt izmeklēšanu Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa grāmatvedības dokumentu viltošanas krimināllietā, informēja KNAB.
 
14.feb
Pēkšņi atklājies, ka finansējumu personīgi Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam piešķīris Šveices advokāta Rudolfa Meroni menedžeris. Iepriekš publiski tas nebija zināms. Bija zināms tikai tas, ka A. Kaimiņa Suņu būda saņēmusi finansējumu no R. Meroni kontrolētiem uzņēmumiem.
 
13.feb
Patlaban nesaskatot pamatu saukšanai pie kriminālatbildības, Ģenerālprokuratūra nodevusi atpakaļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietu.
 
11.feb
Kārtējo reizi izcēlies 13.Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš. TV3 Ziņu operatoram izdevies fiksēt žestu, kādu deputāts parādījis iekšlietu ministram Sandim Ģirģens.
 
10.feb
Partijas "KPV LV" 8.februārī notikusī atkārtotā kopsapulce sasaukta nelikumīgi, jo to nevarēja sasaukt uzreiz pēc pirmās kopsapulces, bet gan atbilstoši likumam ilgākā laika posmā, lai biedri varētu iepazīties ar darba kārtību un iespēju tajā piedalīties, pauda bijušais partijas biedrs un tās dibinātājs, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.