Kaimiņa lieta

1:03
Trešdien, 23.janvārī, notika 13.Saeimas sēde, kurā deputāti apstiprināja Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Sociālajā tīklā facebook partijas "KPV LV" deputāts Artuss Kaimiņš publicējis video, kurā skaidro, kāpēc Latvijai nepieciešama šī valdība.
 
Vakar, 19:15
Partijas "KPV LV" politiķis Aldis Gobzems piektdien sniegs skaidrojumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) saistībā ar šodien no Saeimas tribīnes pausto par deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV), apliecināja Gobzems.
 
18.jan
Nedēļa kultūrā neatšķiras no citām tai līdzīgām pēdējo gadu janvāra nedēļām. Tika nosaukti tās vai citas nozares gada balvu kandidāti, mūža balvu ieguvēji. Šoreiz kārta Lielajai mūzikas balvai un Purvīša balvai vizuālajā mākslā. Piešķirta Normunda Naumaņa balva kritikā. Grāmatnīcās parādījās pirmās šogad izdotās grāmatas. Teātri izziņoja biļešu tirdzniecību ziemas beigām un pavasara pirmajam mēnesim. Viss šķietami mierīgi, nekādas spriedzes, kaut neatrisinātie jautājumi pamazām gruzd gluži kā kūdra kaut kur purva dibenā. Nekad nevar zināt, kurā brīdī rimtums pārvērtīsies par troksni, bet to mediji parasti pietaupa bada laikiem, kad galīgi nav par ko vēstīt sabiedrībai.
 
16.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs priekšlikumu balsot par Artusa Kaimiņa atbrīvošanu no frakcijas vadītāja biedra amata skaidro ar nepieciešamību nodrošināt frakcijas efektivitāti.
 
16.jan
Balsojumā par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata balsis sadalījās vienādi, līdz ar to viņš šo amatu ir saglabājis.
 
16.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcija šodien plāno skatīt priekšlikumu par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata, apstiprināja Kaimiņš.
 
8.jan
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš būtu vēlējies pretendēt uz labklājības ministra amatu, tomēr "KPV LV" frakcijas deputātu vairākums nolēmis lemt tikai par iepriekš apspriestajām kandidatūrām, pastāstīja politiķis.
 
24.dec 2018
"KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš apvienības "Jaunā Vienotība" (JV) politiķim Krišjānim Kariņam, kā potenciālam šī brīža premjera amata kandidātam, iesaka izsvītrot no iespējamā Ministru kabineta locekļu saraksta Aldi Gobzemu no partijas “KPV LV”, bet no vecajām varas partijām - visas tās personas, kas ir jau bijuši ministri vai augstas valsts amatpersonas.
 
18.dec 2018
Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) kabinetā zem galda atrasta neliela nesankcionēta elektroniskā ierīce, apgalvoja politiķis.
 
7.dec 2018
Kāda Kauguru iedzīvotāja sociālajā tīklā Facebook raksta par sava kaimiņa izdarībām alkohola reibumā un lūdz padomu - kā viņai rīkoties attiecīgajā situācijā.
 
6.dec 2018
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV) neatbalsta Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) dalību valdībā, tādējādi iebilstot paša partijas biedra, premjera amatam nominētā Alda Gobzema piedāvātajam valdības modelim.
 
22.nov 2018
Grūti spriest, vai KPV LV līderis Artuss Kaimiņš mainīs savu lomu, vērtējot faktu, ka viņš ir ievēlēts Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja amatā, izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.
 
6.nov 2018
Partijas "Attīstībai/Par!", nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), "Jaunā Vienotība" un Zaļo un zemnieku savienība acīmredzot ir "saslēgušās", lai ievēlētu konkrētus Saeimas Prezidija locekļus, un tajā ņem dalību arī "Saskaņa", norāda "KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš.
 
2.sep 2018
Partijas "KPV LV" pašreizējais premjera amata kandidāts advokāts Aldis Gobzems pirms četriem gadiem telefoniski mudinājis toreizējo Saeimas deputāta amata kandidātu Artusu Kaimiņu gaidāmajās koalīcijas veidošanas sarunās iemācīties sastrādāties arī ar blēžiem, uz ko Kaimiņš atbildējis, ka vienīgais blēdis, ar kuru viņš sastrādājies, ir pats Gobzems, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".
 
7.aug 2018
Pašreizējās priekšvēlēšanu kampaņas lielākais pārsteigums (pagaidām) ir Kaimiņa partijas negaidītā augšāmcelšanās no politiskiem miroņiem. Šo augšāmcelšanos izraisīja KNAB veiktā partijas līderu aizturēšana vasaras sākumā un grūti izskaidrojamā atsevišķu mediju pārspīlētā interese par aizturēto izlaišanu no izolatora.
 
6.aug 2018
Basketbolists Kaspars Kambala no partijas "KPV LV" saraksta nestartēs, liecina politiskā spēka Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) partijas iesniegtais saraksts.
 
3.aug 2018
Pašreiz Latvijā iet karsti ne tikai laikapstākļu ziņā, bet apgriezienus uzņem priekšvēlēšanu debates, diskusijas un, protams, neiztikt bez atklātas vai slēptas reklāmas. Sociālo tīklu lietotāji novērojuši, ka politiskais spēks KPV.LV, iespējams, piemēru ņemot no partijas "Saskaņa", izvērsuši savu aģitāciju sociālajos tīklos, kur iepriekš par politiku klusējošas lapas sākušas "ražot" deputātu kandidātu lozungus.
 
27.jūl 2018
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nemitīgi par sevi atgādina - viena no pēdējām viņa aktivitātēm, par kurām tauta atkal "sacepās", bija lēmums uzrunāt ASV prezidentu Donaldu Trampu.
 
17.jūl 2018
Advokāts un partijas "KPV.LV" premjerministra amata kandidāts Aldis Gobzems ir aicināts sniegt liecības Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) saistībā ar "KPV.LV", iespējams, nelikumīgu finansēšanu, apstiprināja Gobzems.
 
16.jūl 2018
Lielā dziesmu svētku pacilātība vēl ilgi sildīs mūsu sirdis – vismaz dziedāšanas un dejošanas laikā latviešu tauta spēj būt priecīga. Ar politiku gan tik labi nevedas – tur valda un skalda sašķeltība. Lai cik reižu partijas nenosauktu sevi par Saskaņu, Jauno vienotību vai Attīstībai/Par, atkal un atkal beigās iznāk Pret, Par spīti, Par naidu un atpalicību. Bet tas jau arī nav nekas neparasts un viennozīmīgi slikts – Latvija ir demokrātiska valsts bez Nācijas tēva ar stingru dūri, tāpēc ikvienam ir iespēja izvēlēties un politiķiem ir tiesības biedroties, kā vien tīk.