Kaimiņa lieta

25.feb
Partija KPV LV, kas lepojas, ka starp koalīciju veidojošajām partijām vēlēšanās bija visvairāk atbalstītā partija, sestdien nespēja pulcināt pietiekami daudz biedru, lai to sapulce būtu uzskatāma par lemtspējīgu.
 
21.feb
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) plaši nekomentē, vai varētu izlemt kandidēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.
 
11.feb
Saeimas deputāte Linda Liepiņa (KPV LV) nolēmusi atstāt partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājas un valdes locekles amatu.
 
7.feb
17. janvārī TV3 pievakares ziņās parādījās sižets par valdības veidošanas laikā jūtamo ekonomisko grupējumu interesi par iecerētajām pārmaiņām transporta nozarē. Raidījums vaicāja tobrīd vēl kandidātam, bet pašlaik jau satiksmes ministram Tālim Linkaitam (Jaunā konservatīvā partija (JKP)), kurš vai kuri mēģina izdarīt spiedienu. Linkaits atbildēja izvairīgi: «Kamēr tieši mēs nejūtam šo te grupējumu ietekmi, tikmēr es neko par to tā tīri faktoloģiski pateikt nevaru.» Linkaitam jautāja, kāda ir JKP un viņa paša saistība ar Šveices advokātu Rudolfu Meroni, uz ko viņš atbildēja: «Man nav ko slēpt, ja, tātad mana sieva ir sniegusi pakalpojumus... cīņā starp, ja es nemaldos, Meroni un Berķi konkrētā tiesvedībā. Tas ir bijis senā pagātnē, un bet tai pašā laikā arī viss ir izsekojams. Uzņēmumu reģistrā var redzēt visus tos pārskatus un, un, un kas tur ir bijis. Tie... tieši uz mani tas nekādu iespaidu nav atstājis.»
 
6.feb
Politiķis Artuss Kaimiņš (KPV) ir spējis gūt virsroku gan paša dibinātajā partijā "KPV LV", gan tās frakcijā Saeimā, aģentūrai LETA situāciju partijā vērtēja Latvijas Universitātes (LU) prorektors Jānis Ikstens.
 
4.feb
Pēc tam, kad Saeima bija nobalsojusi par Jura Juraša (Jaunā konservatīvā partija (JKP)) izdošanu kriminālvajāšanai, Artuss Kaimiņš (KPV LV) pa Saeimas namu staigāja ar skumju seju – it kā viņam tuvs cilvēks vai dzīvnieks būtu smagi saslimis. Tagad Kaimiņam ir jauns statuss un loma – viņš piepeši ir kļuvis par konstruktīvu reālpolitiķi, valdībatbalstītāju un jurašneizdevēju. Nezin kas tāds ir noticis, ka vakarējais politiskais huligāns piepeši sataisījis drūmi nopietnu grimasi kā Brežņeva laiku politbiroja loceklim?
 
3.feb
Partijas "KPV LV" dibinātājs Artuss Kaimiņš rosinās politiskā spēka valdi lemt par politiķa, Saeimas deputāta Alda Gobzema izslēgšanu no partijas, to Kaimiņš apliecinājis Latvijas Televīzijai.
 
30.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcija šodien nolēma turpināt darbu visu 16 deputātu sastāvā, žurnālistiem sacīja frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.
 
29.jan
Ventspils mērs Aivars Lembergs zināja stāstīt, ka Jaunās konservatīvās partijas (JKP) vadītājs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns esot KPV LV deputātam Artusam Kaimiņam solījis izkārtot brīvību apmaiņā pret atbalstu jaunajai valdībai.
 
24.jan
Lai gan pirms 13.Saeimas vēlēšanām sociālajos tīklos netrūka partijas "KPV LV" atbalstītāju cildinošo ierakstu partijas pārstāvjiem, šķiet, ka pēc pēdējo dienu notikumiem situācija mainījusies. Tagad mikroblogošanas vietnē twitter pat atrodams video, kurā redzama performance ar partijas krekliņa "dedzināšanu".
 
24.jan
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) neatklāj, vai parlamentārieša Alda Gobzema (KPLV) šonedēļ Saeimas sēdē publiski izteiktos pārmetumus partijas biedram Artusam Kaimiņam vērtēs iepriekš sāktajā kriminālprocesā par partijas "KPV LV", iespējams, nelikumīgu finansēšanu, vai arī tiks sākta jauna pārbaude.
 
24.jan
Trešdien, 23.janvārī, notika 13.Saeimas sēde, kurā deputāti apstiprināja Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Sociālajā tīklā facebook partijas "KPV LV" deputāts Artuss Kaimiņš publicējis video, kurā skaidro, kāpēc Latvijai nepieciešama šī valdība.
 
23.jan
Partijas "KPV LV" politiķis Aldis Gobzems piektdien sniegs skaidrojumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) saistībā ar šodien no Saeimas tribīnes pausto par deputātu Artusu Kaimiņu (KPV LV), apliecināja Gobzems.
 
18.jan
Nedēļa kultūrā neatšķiras no citām tai līdzīgām pēdējo gadu janvāra nedēļām. Tika nosaukti tās vai citas nozares gada balvu kandidāti, mūža balvu ieguvēji. Šoreiz kārta Lielajai mūzikas balvai un Purvīša balvai vizuālajā mākslā. Piešķirta Normunda Naumaņa balva kritikā. Grāmatnīcās parādījās pirmās šogad izdotās grāmatas. Teātri izziņoja biļešu tirdzniecību ziemas beigām un pavasara pirmajam mēnesim. Viss šķietami mierīgi, nekādas spriedzes, kaut neatrisinātie jautājumi pamazām gruzd gluži kā kūdra kaut kur purva dibenā. Nekad nevar zināt, kurā brīdī rimtums pārvērtīsies par troksni, bet to mediji parasti pietaupa bada laikiem, kad galīgi nav par ko vēstīt sabiedrībai.
 
16.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs priekšlikumu balsot par Artusa Kaimiņa atbrīvošanu no frakcijas vadītāja biedra amata skaidro ar nepieciešamību nodrošināt frakcijas efektivitāti.
 
16.jan
Balsojumā par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata balsis sadalījās vienādi, līdz ar to viņš šo amatu ir saglabājis.
 
16.jan
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcija šodien plāno skatīt priekšlikumu par Artusa Kaimiņa (KPV LV) atbrīvošanu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata, apstiprināja Kaimiņš.
 
8.jan
Partijas "KPV LV" līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš būtu vēlējies pretendēt uz labklājības ministra amatu, tomēr "KPV LV" frakcijas deputātu vairākums nolēmis lemt tikai par iepriekš apspriestajām kandidatūrām, pastāstīja politiķis.
 
24.dec 2018
"KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš apvienības "Jaunā Vienotība" (JV) politiķim Krišjānim Kariņam, kā potenciālam šī brīža premjera amata kandidātam, iesaka izsvītrot no iespējamā Ministru kabineta locekļu saraksta Aldi Gobzemu no partijas “KPV LV”, bet no vecajām varas partijām - visas tās personas, kas ir jau bijuši ministri vai augstas valsts amatpersonas.
 
18.dec 2018
Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV) kabinetā zem galda atrasta neliela nesankcionēta elektroniskā ierīce, apgalvoja politiķis.