Bunkus slepkavība

21.jun 2018
Noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus advokātu birojs ir izsludinājis 10 000 eiro atlīdzību par vērtīgu informāciju, kas palīdzētu atklātu Bunkus slepkavību.
 
19.jun 2018
Valsts policija (VP) noslepkavotā maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanā saņēmusi vairākus desmitus ziņu no iedzīvotājiem, tostarp videoreģistratoru ierakstus, apliecināja VP preses pārstāve Ilze Jurēvica.
 
17.jun 2018
Daudzdzīvokļu mājas Jūrmalā īpašnieka maksātnespējas process vienoja advokātu Mārtiņu Bunku un būvuzņēmēju Andri Bojāru. Bunku atrada nošautu savā automašīnā, bet Bojārs jau vairāk kā pusgadu ir pazudis bez vēsts, šovakar ziņo LTV raidījums “de facto”.
 
15.jun 2018
Nogalinātā Mārtiņa Bunkus biroja darbinieki publicējuši atklātu vēstuli saistībā ar sava kolēģa slepkavību.
 
15.jun 2018
Zvērināta notāre Ingūna Bobrovska ir izsludinājusi mantojuma atklāšanos un uzaicinājusi pieteikties visus mantiniekus, kreditoros, kā arī citas personas, kurām ir tiesības uz noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus mantojumu, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētā informācija.
 
12.jun 2018
Maija beigās nogalinātais maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus nevarēja kļūt par "ABLV Bank" administratoru, pat ja netiktu apstiprināts bankas pašlikvidācijas plāns, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "1 pret 1" sacīja Ernests Bernis.
 
11.jun 2018
Maija beigās nogalinātajam maksātnespējas administratoram, advokātam Mārtiņam Bunkum šodien izbeigta maksātnespējas administratora sertifikāta darbība, liecina Uzņēmumu reģistrā pieejamā informācija.
 
10.jun 2018
Kā jau iepriekš rakstījām, maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus aukstasinīgā slepkavība ir saistīta ar viņa profesionālo darbību, par ko pārliecināta ir gan Valsts policija, gan arī viņa amata brālis, maksātnespējas procesa administrators un advokāts Erlends Baļķens. Apkopojam versijas, kas varēja būt iemesls Bunkus nāvei, saistībā ar viņa profesionālo darbību.
 
9.jun 2018
Kopš 2011.gada Latvijā notikušas 13 pasūtījuma slepkavības, liecina Valsts policijas informācija.
 
8.jun 2018
Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības pasūtītāji varētu būt Azerbaidžānas "biznesmeņi", liecina vairāku avotu raidījumam "TV3 Ziņas" paustā neoficiālā versija.
 
8.jun 2018
Maksātnespējas administratora un jurista Mārtiņa Bunkus slepkavības vietā joprojām kā kara laukā, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
8.jun 2018
Daudzus šokēja advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņas Bunkus slepkavība. Kā vēsta Valsts policija, noziegums bija rūpīgi izplānots, sākot ar advokāta ikdienas gaitu novērošanu līdz nozieguma pēdu slēpšanu, sadedzinot automašīnu, kurā pārvietojās slepkavas. Draugi, klienti un darba kolēģi dalās pārdomās par Bunkus gan sociālajos tīklos, gan medijos. Smagāk zaudējumu pārdzīvo advokāta māte Dace.
 
8.jun 2018
. Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā izmeklētāji turpina ļoti intensīvu darbu, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" apliecināja Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis.
 
8.jun 2018
Pagājusi nedēļa, kopš maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus (38) tika nošauts, vadot savu sniegbalto automašīnu «Range Rover» pa Aizsaules ielu iepretim Meža kapiem. Policija oficiāli apstiprinājusi, ka notikušais ir pasūtījuma slepkavība, bet publiskajā apritē klīst dažnedažāda satura versijas, kurš tik zvērīgi izrēķinājies ar maksātnespējas administratoru.
 
7.jun 2018
Bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone intervijā LNT "900 sekundes" norādīja, ka arī viņas vadības laikā nācās saskarties ar maksātnespējas administratoru savstarpējām nesaskaņām.
 
7.jun 2018
Nepieļausim, ka Latvijā noteikumus diktē organizētā noziedzība, komentējot maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" uzsvēra iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
 
7.jun 2018
Maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus tika nošauts gaišā diennakts laikā, dažu minūšu brauciena attālumā no Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas ēkas. Tātad brutāli un nekaunīgi – laikam kā izaicinot un ņirgājoties par tiesībsargājošajām iestādēm. Vai to būtu jāuzskata par tādu kā vēstījumu? Slepkava būs bijis profesionālis, ar, iespējams, militāru pieredzi, bet nu arī pārdrošs.
 
6.jun 2018
Trešdien Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskajā baznīcā notika atvadīšanās no aizvadītājā nedēļā noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus.
 
6.jun 2018
Festivāla ''Positivus'' rīkotājs Ģirts Majors atklājis, ka ar noslepkavoto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku pamatskolā bijuši labākie draugi.
 
6.jun 2018
Šodien plkst.12, Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskajā baznīcā notiek atvadīšanās no aizvadītājā nedēļā noslepkavotā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus, pavēstīja administratora māte Dace Bunkus.