Saeimas vēlēšanas

Ziņas

Vakar, 18:45
Trešdien, 23.janvārī, pēc Krišjāņa Kariņa valdības apstiprināšanas, tā pulcējusies uz pirmo sēdi.
 
Vakar, 18:38
Iedzīvotāji sagaida, ka jaunā valdība no pirmās dienas atbildību par valsti uzņemsies ne tikai vārdos, bet gan arī darbos, premjerministra Krišjāņa Kariņa (JV) jaunās valdības pirmajā svinīgajā sēdē sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
 
Vakar, 18:00
Trešdien, 23.janvārī, Saeima apstiprinājusi Krišjāņa Kariņa vadīto valdību. Plkst.17:20 Māris Kučinskis nodeva amata pilnvaras jaunajam valdības vadītājam Krišjānim Kariņam, papildinot vēsturisko Ministru prezidentu fotogaleriju un iesitot simbolisko sudraba naglu Ministru prezidenta karoga kātā.
 
Vakar, 17:39
Konflikts starp "KPV LV" politiķiem Artusu Kaimiņu un Aldi Gobzemu esot sācies pēc Kaimiņa piedāvājuma partijai saņemt 100 000 eiro "no Rūdolfa", šodien debatēs par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdības apstiprināšanu sacīja Gobzems.
 
Vakar, 17:29
Vairāki Eiropas politiķi sociālajā tīklā "Twitter" apsveikuši politiķi Krišjāni Kariņu (JV) ar kļūšanu par Ministru prezidentu.
 
Vakar, 17:25
Saeimas opozīcijas un atsevišķi frakcijas "KPV LV" deputāti šodien pauda bažas par ieceri atvieglot dalību Saeimas un tās komisiju sēdēs kriminālvajāšanai izdotiem deputātiem.
 
Vakar, 17:13
Deputāti, kuri nav atbalstījuši valdību, nav koalīcijas sastāvā, žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 17:03
Saeima šodien ar 61 balsi apstiprināja jauno valdību, kuru vadīs parlamenta vismazākās frakcijas - "Jaunās Vienotības" (JV) - politiķis Krišjānis Kariņš, vēsta ziņu aģentūra LETA. Pret Kariņa valdību nobalsoja 39 deputāti. Kariņa valdības apstiprināšanu vienbalsīgi atbalstīja visas koalīcijas frakcijas, izņemot "KPV LV".
 
Vakar, 17:00
Deputātu mandātus noliekošos ministrus jau gatavi aizstāt vēlēšanās "pirmie aiz svītras" palikušie.
 
Vakar, 16:22
Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) saredz iespējas sastrādāties ar Kasparu Gerhardu (VL-TB/LNNK) zemkopības ministra amatā, trešdien pēc LOSP pārstāvju ikmēneša sapulces sacīja LOSP ģenerāldirektors Guntis Vilnītis.
 
Vakar, 16:13
Ar Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdības apstiprināšanu novērsta ārkārtas vēlēšanu iespēja, šodien Saeimas debatēs sacīja deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV).
 
Vakar, 15:49
Saeima šodien ar 61 balsi apstiprināja jauno valdību, kuru vadīs parlamenta vismazākās frakcijas - "Jaunās Vienotības" (JV) - politiķis Krišjānis Kariņš.
 
Vakar, 14:07
Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (JV) topošā valdība paliks atmiņā ar ministriem un deputātiem, kas aizmirst savus solījumus vai pat netaisās tos pildīt, šodien debatēs par Ministru kabineta apstiprināšanu sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.
 
Vakar, 13:53
Koalīcijas pārstāvji šodien Saeimas debatēs bija optimistiski par jaunās valdības spējām īstenot iecerētos darbus, kā arī pateicās līdzšinējām valdības vadītājam Mārim Kučinskim (ZZS).
 
Vakar, 13:43
Kā jau ziņots, šodien Saeia lemj, vai apstiprināt jauno valdību, kuru vadītu Krišjānis Kariņš (JV).
 
Vakar, 13:02
Topošās valdības partneri ir iemācījušies ieklausīties viens otrā, vienojoties par kopīgiem mērķiem un kopīgu darbību, šodien Saeimas debatēs par viņa vadītās valdības apstiprināšanu sacīja Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš (JV).