Saeimas vēlēšanas

Bordāns: Savstarpējās sarunās ir iespējams veidot sadarbību, nevis konfliktu
16:22 3

Ziņas

9:40
Lēmumu par papildu finansējumu mediķu atalgojumam jāpieņem jaunajai valdībai, lemjot par nākamā gada budžetu, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).
 
9:22
Premjera amatam nominētais Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns ir visai optimistisks par iespējām izveidot valdību viņa vadībā, lai arī attiecības ar diviem no potenciālajiem koalīcijas partneriem - "Attīstībai/Par" (AP) un "Jaunajai vienotībai" (JV) - viņš raksturo kritiski.
 
Vakar, 16:22
Koalīcija jāveido vismaz piecām partijā, uzskata nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) valde.
 
Vakar, 16:11
Jaunā konservatīvā partija (JKP), "KPV LV", "Attīstībai/Par!", nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un "Jaunā Vienotība" šodien tikās Ministru kabinetā, lai pārrunātu jaunās valdības aprises.
 
Vakar, 13:20
Partiju apvienība "Jaunā Vienotība" (JV) ir iepazinusies ar Valsts Prezidenta nominētā Ministru prezidenta amata kandidāta Jāņa Bordāna valdības deklarācijas projektu un šodien partiju sarunās paudīs savu pozīciju par virkni nākamās valdības uzvedumu, informē partijas apcienības preses sekretārs Sandris Sabajevs.
 
Vakar, 9:20
Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līdera Jāņa Bordāna piedāvātais topošās valdības darbu plāns būtiski pārsniedz budžeta iespējas, šorīt LTV "Rīta panorāmā" vērtēja apvienības "Attīstībai/Par" (AP) viens no līderiem Daniels Pavļuts.
 
Vakar, 6:30
Šodien Jaunā konservatīvā partija, kuras līderim Jānim Bordānam, lai izveidotu valdību, atlikušas vien desmit dienas, tiekas ar potenciālajiem koalīcijas partneriem, lai izskaidrotu savu redzējumu par valdības darāmajiem darbiem. Vairums potenciālo partneru pagaidām skaidru atbalstu viņa valdībai nepauž, taču pats J. Bordāns ir optimistisks un uzskata, ka jau parīt būs skaidrs, vai viņa veidotajai valdībai ir atbalsts Saeimā.
 
11.nov
Daļa iespējamo Bordāna valdības ministru jau ir zināmi, tomēr divas no potenciālajām koalīcijas partijām aizvien nav devušas skaidru atbildi. "Nekā personīga" noskaidroja, ka Bordāna komandā varētu būt arī Kols, Parādnieks un Čudars.
 
11.nov
Partiju apvienība "Jaunā vienotība" topošajā valdībā grib vadīt arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), pastāstīja "Jaunās vienotības" politiķis, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.
 
9.nov
Laicīgi jāpanāk vienošanās par Saeimas komisiju vadību, lai parlaments varētu sākt strādāt, nepakārtojot savu darbu līdz šim lēnajam valdības veidošanas procesam, sacīja partiju apvienības "Attīstībai/Par!" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Daniels Pavļuts.
 
9.nov
Potenciālais nākamās valdības sastāvs varētu būt skaidrs nākamās nedēļas vidū, uzskata premjera amatam nominētais politiķis Jānis Bordāns (JKP)
 
9.nov
13.Saeima varēs lemt, vai turpināt izskatīt 145 likumprojektus, kuru izskatīšana nav pabeigta iepriekšējā Saeimas sasaukumā.
 
9.nov
Jaunās valdības veidošanas procesu varētu izšķirt Jaunās konservatīvās partijas (JKP) pirmdien, 12.novembrī prezentētais redzējums par valdības darba plāna projektu, šodien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pieļāva apvienības "Attīstībai/Par!" līderis Artis Pabriks.
 
9.nov
Divas nedēļas, ko 13.Saeima plāno gaidīt līdz līdz deputātu ievēlēšanai parlamenta komisijās, ir ilgākais laiks, salīdzinot ar iepriekšējiem Saeimas sasaukumiem.
 
8.nov
Pagaidām ir ļoti pāragri runāt par nominētā premjera amata kandidāta Jāņa Bordāna (JKP) izredzēm divās nedēļās izveidot valdību, sacīja nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) priekšsēdētājs Raivis Dzintars.
 
8.nov
Valsts finansējuma saņemšanai noteiktajā termiņā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) vērsušās visas desmit partijas, kuras 13.Saeimas vēlēšanās ieguva vismaz 2% vēlētāju atbalstu, pavēstīja KNAB pārstāve Inta Nolle.