Tu un tava drošība

10.apr
Kremlis arī turpmāk izmantos līdz šim piekopto ietekmes operāciju modeli, taču, pieaugot rietumvalstu spējai atpazīt un pretoties Kremļa īstenotajām ietekmes operācijām, Krievija varētu meklēt jaunas taktikas, secināts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) 2017.gada darbības pārskatā.
 
10.apr
Latvijas drošības politika, aizsardzības spējas un militārā joma ir viena no galvenajām Krievijas izlūkošanas prioritātēm, veicot pretizlūkošanas darbu pret vairāku ārvalstu specdienestiem, secināts Satversmes aizsardzības biroja (SAB) 2017.gada darbības pārskatā.
 
5.apr
NATO daudznacionālo kaujas bataljonu atrašanās Baltijas valstīs pilnībā izslēdz "Krimas scenārija" atkārtošanās iespēju reģionā, trešdien paziņoja alianses ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.
 
5.apr
Lielākā problēma attiecībās ar Krieviju ir tās neprognozējamība, intervijā telekanāla LNT raidījumam "900 sekundes" teica bijušais Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube.
 
3.apr
Krievija sniegtajā atbildē Latvijas Aizsardzības ministrijai (AM) solījusi pievērst uzmanību drošības pasākumiem plānotajā raķešu šaušanas pārbaudē virs Latvijas ekskluzīvās ekonomiskās zonas Baltijas jūrā, pastāstīja AM Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.
 
31.mar
Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju rūpējoties par mājokļa drošību, pamatā izmanto tradicionālus un pārbaudītus paņēmienus, savukārt moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas apskata teorētisku vēlmju līmenī, liecina mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" un pētījumu kompānijas "Norstat Latvija" veiktā aptauja.
 
29.mar
Reaģējot uz iedzīvotāju satraukumu par Latvijas tirdzniecības centru drošību, ņemot vērā neseno ugunsgrēku tirdzniecības centrā Krievijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izlases kārtībā veica pārbaudes lielākajos tirdzniecības centros ar atpūtas vietām un citos publiskos objektos visā Latvijā.
 
29.mar
Lieldienu brīvdienas ir laiks, kad tiek paveikti pirmie dārza darbi, atklāta grila sezona, bet citviet vēl tiek izbaudīti ziemas prieki! Lai šos pavasara svētkus neizbojātu dažādi nelaimes gadījumi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus neaizmirst par savu un apkārtējo cilvēku drošību gan svinot svētkus iekštelpās, gan atpūšoties brīvā dabā.
 
24.mar
Latvijā pērn atsevišķos gadījumos galēji labēji noskaņoti indivīdi, piemēram, tā dēvētie skinhedi plānoja huligāniskās aktivitātēs, taču daudz lielākus izaicinājumus turpināja radīt Latvijas iedzīvotāju darbība interešu grupās, kurās notika cīņas prasmju apmācības, liecina Drošības policijas (DP) pagājušā gada pārskats.
 
19.mar
Rīgas domes Satiksmes departaments ir noslēdzis līgumu par Jorģa Zemitāna tilta kāpņu speciālās inspekcijas veikšanu, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
16.mar
AS ”Liepājas autobusu parks” sabiedriskā transporta šoferi, kuri veic pārvadājumus no Rīgas uz Jūrmalu un otrā virzienā, neizsniedz biļetes un uzņem transportlīdzekļos vairāk cilvēku, nekā atļauts, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
8.mar
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas 32.korpusa ēka ir droša pacientiem un darbiniekiem, informēja slimnīcas pārstāve Zane Siliņa.
 
3.feb
Salaspilī uz A6 šosejas atrodas kāds krustojums, kas samulsinājis ne vienu vien autovadītāju. Par to stāstīja raidījumā "Zebra".
 
28.jan
Kārtējo reizi brīdina neuzķerties uz dīvainām ziņām, kuras it kā pienāk no tev pazīstamiem kontaktiem.
 
22.jan
Augstā gruntsūdeņu līmeņa dēļ Jēkabpils apkaimē iedzīvotājiem būtu jāuzmanās no tā lietošanas uzturā, informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības civilās aizsardzības inženieris Andris Štolceris.
 
10.jan
Kā iepriekš ziņots, vētras dēļ jūra aptuveni par 10 metriem nograuzusi krastu un nopietni sabojājušas Ziemeļu fortus, taču apmeklētāji, lai postažu redzētu savām acīm, turpu plūst straumēm, vēsta portāls liepājniekiem.lv.
 
8.jan
Satiksmes drošības jomā atbildīgajām valsts institūcijām aktīvāk jāiesaistās "melno punktu" likvidēšanā, jāanalizē satiksmes negadījumu cēloņi un, iespējams, jāpārskata arī ceļa zīmju izvietojums, secinājusi Valsts kontrole (VK) revīzijā par atbildīgo iestāžu darbībām ceļu satiksmes drošības jomā.
 
28.dec 2017
Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi atgādina par piesardzību gadu mijā, īpaši svētku uguņošanas laikā. Neuzmanīgas rīcības rezultātā nopietni var ciest ne tikai pirotehnikas lietotāji, bet arī uguņošanas vērotāji.
 
28.dec 2017
Mazāk nekā puse no pasažieriem autobusos lieto drošības jostu. Tā liecina starptautiskā pasažieru pārvadātāja Lux Express veiktā pasažieru aptauja, kas tika organizēta drošības kampaņas "Piesprādzē rītdienu!" laikā.
 
23.dec 2017
Garajās svētku brīvdienās Ziemassvētku un Jaungada svinību laikā sadzīves negadījumu un problēmu skaits mājokļos pieaug pat līdz 50 %. Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas grupa CIVINITY norāda, ka Ziemassvētkos un Jaunajā Gadā ik gadu tiek saņemts ievērojami vairāk izsaukumu par elektroenerģijas padeves pārrāvumiem un bojājumiem, aizsērējušas kanalizāciju vai bojātu sanitārtehniku, atslēgu un slēdzeņu nomaiņu un citām problēmām nekā parastās dienās.