Visinteresantākie TOP

6.jun
Lai vasarā izbaudītu lieliskas brīvdienas vai atvaļinājumu, nav jādodas nekur tālu - arī tepat Latvijā ir, ko redzēt. SIA “Baltic Travel Group” Korporatīvo klientu nodaļas pārdošanas menedžere, Biznesa augstskolas Turība absolvente Ilze Kurpniece iesaka piecus interesantus galamērķus no Ogres līdz pat Pāvilostai, kas noderēs plānojot šīs vasaras brīvdienas.
 
5.jun
Labi laikapstākļi un labi organizēts ceļojums ir tas, ko galvenokārt sagaida ceļotāji, un tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts iesaka vēl 7 lietas, ko katram paveikt pašam, lai ceļā justos vēl ērtāk un drošāk.
 
5.jun
Pirktākās grāmatas 27.05.2019.–02.06.2019
 
4.jun
Ve­cos lai­kos sie­vas nak­tī lū­ko­jās de­be­sīs ne­vis tā­dēļ, lai jūs­mo­tu par Mē­ness apa­ļu­mu, bet lai dil­sto­šā Mē­ne­sī ie­plā­no­tu lie­lo ve­ļas die­nu. Vi­ņas uz­me­ta aci ko­ķe­ti spo­ža­jam Ze­mes pa­va­do­nim un ne­kļū­dī­gi zi­nā­ja, kad jā­griež ma­ti, jā­tī­ra mā­ja, jā­stā­da aug­ļu­ ko­ki, jā­skā­bē kā­pos­ti un jā­cep pī­rā­gi. As­tro­lo­gi ap­gal­vo, ka tūk­sto­šiem ga­du se­nās gud­rī­bas ie­dar­bo­jas ne­kļū­dī­gi. At­liek vien pa­ņemt Mē­ness ka­len­dā­ru un iz­mē­ģi­nāt!
 
2.jun
Centrālās statistikas pārvaldes 2018. gadā publicētie dati liecina, ka ūdenstilpēs bojāgājušo skaits Latvijā sešas reizes pārsniedz Eiropas Savienības (ES) vidējos rādītājus – 6,1 bojāgājušais uz 100 000 iedzīvotājiem, kamēr vidēji ES ir 1,1, bet Lielbritānijā 0,4. Vidēji no 10 bojāgājušajiem astoņi ir vīrieši un divas sievietes. 29% no vīriešiem ir vecumā no 45 līdz 54 gadiem. Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes inspektore-glābēja Ieva Lapše skaidro, kādi ir galvenie cēloņi nelaimēm uz ūdeņiem un to tuvumā. Viņa uzsver, ka cilvēku vieglprātība un savu spēju pārvērtēšana dažkārt noved pie ļoti nepatīkamām sekām. Lai, sākoties karstajam laikam, atpūta būtu drošāka un patīkamāka, glābēja sniedz vairākus ieteikumus.
 
2.jun
Kā jūs rīkotos, ja, esot jaunas dzīvesvietas meklējumos, atrastos izvēles priekšā - pirkt māju vai dzīvokli? Šādas izvēles priekšā nereti nonāk ne viens vien jauna mājokļa tīkotājs, ja finansējums teorētiski atļauj iegādāties gan vienu, gan otru. Patiesībā ir daudz būtisku nianšu, pēc kurām var skaidri paredzēt, kas būs tieši jums atbilstošāk - iegādāties māju vai dzīvokli. Kuri ir būtiskākie faktori, kuri jāņem vērā, pirms teikt savu “jāvārdu” vienam vai otram no šiem mājokļiem, savos ieteikumos dalās ‘’Immostate’’ nekustamā īpašuma speciāliste, sertificēta aģente Inese Viņķe.
 
31.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
31.mai
Šovasar Jūrmalas kūrortpilsēta sagatavojusi bagātīgu kultūras un sporta pasākuma programmu. Pilsētā notiks jūrmalnieku un pilsētas viesu jau iecienīti pasākumi, kā arī jaunas norises. Gaidāms daudzveidīgs koncertu un mūzikas festivālu piedāvājums, starptautiskas mākslas izstādes, pasākumi bērniem, notiks dažādu mērogu sporta sacensības un čempionāti.
 
31.mai
Šovasar, dodoties apceļot Latviju, noteikti būtu vērts iegriezties Jelgavā, lai apskatītu pilsētas interesantākos objektus un vietas.
 
30.mai
Pirktākās grāmatas 20.05.2019.–26.05.2019.
 
30.mai
Visbiežāk auto īpašnieki uzskata, ka mašīnas apkopes pie oficiālā auto dīlera var pārstāt veikt jau brīdī, kad beidzies pēdējais līzinga maksājums. Turklāt to auto īpašnieku skaits, kas sava automobiļa apkopes oficiālajā pārstāvniecībā veic tikai līdz līzinga līguma beigām, ir ļoti liels. Vēl vairāk, liela daļa cilvēku, kuri iegādājas lietotu automobili, nekad neveic apkopes oficiālajās pārstāvniecībās. Bieži tam iemesls ir ne tik daudz finanšu trūkums, bet gan zināšanu trūkums. Biežāk izplatītos mītus, ko auto īpašnieki izmanto kā attaisnojumu, kāpēc neizmantot oficiālo pārstāvniecību piedāvātos apkopes pakalpojumus, komentē tehniskais eksperts Lauri Erts.
 
30.mai
Latvijā visvairāk zagto auto marku topa augšgalā joprojām atrodas BMW, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA dati. Turklāt ne vienmēr zagļi noskata jaunus luksusa klases auto - Latvijā visvairāk zog 8 līdz 12 gadus vecus X5 un 5. sērijas BMW. Kopumā par gada pirmajiem četriem mēnešiem atlīdzībās par transportlīdzekļu zādzībām auto īpašniekiem izmaksājusi gandrīz ceturtdaļmiljonu eiro.
 
29.mai
Ceļojot svarīgs ir ne vien pats galamērķis, bet arī ceļš līdz tam – nereti, dodoties uz ārzemēm, nākas pavadīt daudz laika lidostās. Samsung ir apkopojis astoņus ieteikumus, kā šo šķietami nelietderīgo gaidīšanas laiku padarīt jēgpilnu un interesantu.
 
29.mai
Periodiski sāp galva, bet ārsts nav atradis nekādu veselības problēmu, kas to varētu veicināt? Izskaidrojums galvassāpēm var būt tik vienkāršs, ka par to pat neiedomājamies.
 
25.mai
Ja plānojat doties ceļojumā, bet vēlaties izvairīties no tūristu iecienītajiem galamērķiem un atpūtas vietām, iespējams, vecpilsētu iepazīšana ir īstais piedzīvojums, ko meklējat. Romantiskas ieliņas, krāšņi dārzi, grezna arhitektūra un senlaicīga aura visapkārt - to iespējams sajust kādā no šīm septiņām vecpilsētām.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
23.mai
Veselīgas, mirdzošas un mitrinātas ādas noslēpums ir pareiza sejas ādas kopšana, tāpēc “ARTISTRY” skaistuma eksperts Andžejs Savickis sadarbībā ar dermatoloģi Laumu Valeini apkopojuši populārākās kļūdas sejas ādas kopšanā, kā arī sniedz padomus, lai tās novērstu. Ādas kopšanas rutīna katram ir atšķirīga – kādam tā var būt sejas mazgāšana ar ūdeni, taču citam dažādu kosmētikas produktu lietošana no rīta un vakarā.
 
21.mai
1. jūnijs ir ne tikai skolēnu vasaras brīvlaika pirmā diena, bet arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Šajā dienā daudzviet Latvijā gaidāmi skaisti, vērienīgi un ģimeniski pasākumi. Bezmaksas pasākumu ceļvedis Latvijas pilsētās.
 
21.mai
"Te nu ir mani top produkti, kuri stāv vannas istabā un kurus sanāk regulāri izmantot. Ļoooti patīk vannas istabas rituāli, tādēļ šie produkti ir tie, kuri lutina manu seju un ķermeni! Lai forša skatīšanās!" novēl latviešu "jūtūbere"