Visinteresantākie TOP

5.nov 2018
Lai izvairītos no gripas, vispirms jāpasargā sevi no nepareiziem priekšstatiem par šo lipīgo vīrusu infekciju, kas ik gadu aukstajos mēnešos cilvēkiem atņem ne vien darbaspējas, bet pat dzīvības. Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis skaidro biežākos mītus par gripu.
 
4.nov 2018
Laikā, kad gaisa temperatūra ir robežās no +10 līdz -10 grādiem pēc Celsija, veidojas ideāli apstākļi dažādiem baciļiem – tie ir dzīvotspējīgi pat vairākas dienas, turklāt šādā vidē aktīvi vairojas un izplatās. Kā pasargāt sevi un ģimeni no “lipīgajiem” baciļiem, stāsta sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.
 
3.nov 2018
Tāpat kā jebkurā sezonā, arī rudenī ir jāpielāgojas laika apstākļu maiņai, ja vēlies palikt pie savas skaistumkopšanas rutīnas. "Dove" vadītāja Paula Elksne ir apkopojusi šī rudens skaistuma padomu sarakstu, kas novērsīs vasaras saules un karstuma radītos bojājumus un sagatavos matus un ādu ziemas sezonai.
 
2.nov 2018
Latviešu komēdija Kriminālās ekselences fonds, kas pēc šī brīža datiem ir 2018. gada Kino Citadele skatītākā filma, ieņem pirmo vietu arī visu kinoteātra pastāvēšanas laikā izrādīto latviešu filmu topā - to redzējuši 35 243 skatītāji.
 
1.nov 2018
Tālrunis mūsdienās kļuvis par neatņemamu ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļu, taču īpaša nozīme tam ir biznesa vidē strādājošajiem cilvēkiem. Viņiem tālrunis kalpo ne tikai kā saziņas līdzeklis, bet arī kā personīgais asistents, ar kura palīdzību iespējams plānot biznesa tikšanās, komunicēt ar kolēģiem un klientiem jebkurā vietā un laikā, kā arī nereti pat strādāt, atrodoties ceļā. Lai palīdzētu saprast, kā izdarīt pareizo lēmumu, izvēloties jaunu ierīci, tālruņu ražotājs Huawei kopā ar mobilo sakaru operatoriem Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un Bite izpētījuši, kas jaunam biznesmenim telefonā ir pats svarīgākais.
 
31.okt 2018
Pirktākās grāmatas.
 
31.okt 2018
Latvijas galvaspilsēta Rīga atzīta par pasaulē desmito zaļāko pilsētu, uz kuru doties ekoloģiski domājošiem ceļotājiem, liecina Zaļo pilsētu indekss, ko trešdien publiskojis tiešsaistes ceļojumu speciālists "TravelBird".
 
30.okt 2018
Saaukstēšanās ir vairāk sezonāla saslimšana, kas raksturīga rudens/ziemas periodā, jo jau pašā nosaukumā tiek pieminēts aukstums. Saaukstēšanās un vīrusu saslimšanu simptomi bieži mēdz būt līdzīgi un grūti atšķirami: tas ir drudzis, paaugstināta ķermeņa temperatūra, galvassāpes, kakla sāpes, klepus, bet – praktiski visos šajos gadījumos, ja nerunājam par smagu gripas saslimšanu vai ilgstošiem saaukstēšanās simptomiem, kas nepāriet divu nedēļu garumā, ārstēšana ir ļoti līdzīga.
 
28.okt 2018
“Dzīvojam ļoti interesantā laikā, kad modē ir stils, kas atbilst cilvēka dzīvesveidam un kas nepārtraukti pielāgojas neizbēgamajai cilvēka attīstībai,” ¬– tā stila eksperte Viktorija Poleckiha.
 
28.okt 2018
Lielākajā daļā darbavietu sapulces ir plaši izmantots rīks, lai plānotu darbus, apmainītos ar idejām vai veidotu stratēģijas – Latvijā 40% darbavietu sapulces notiek regulāri un 28% notiek neregulāri*. Lai sapulces no vērtīgām un produktīvām tikšanās reizēm nepārvērstos par nelietderīgu laika un enerģijas tērēšanas veidu, Samsung piedāvā sešus ieteikumus veiksmīgai sapulcei.
 
28.okt 2018
Ir teiciens, ka pastāv divu veidu cilvēki – tie, kuriem patīk šokolāde, un tie, kuri to mīl. Nav brīnums, ka šokolādei ik gadu tiek veltīti neskaitāmi festivāli un svinības, kas ļauj baudīt šo iemīļoto našķi. Šodien, 28. oktobrī, tiek svinēta šokolādes diena, kurai par godu piedāvājam iepazīties ar 10 interesantiem un neparastiem faktiem par šokolādi, ko, visticamāk, vēl nezinājāt. Šokolāde arvien spēj mūs pārsteigt!
 
27.okt 2018
Ikviena sieviete zina, ka stilīgas un ideāli piemērotas apakšveļas izvēle nav viegls uzdevums. „Esam izdalījuši četrus daiļā dzimuma tipus. Vienas ir kvēlas kā uguns, citas — maigas kā gaiss, pamatīgas kā zeme vai netveramas kā ūdens," stāsta uzņēmuma „Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.
 
27.okt 2018
Gūt vērtīgas atziņas no jebkuras situācijas un nebaidīties kļūdīties ir veids, kā izmainīt savu ikdienu un uzlabot pašsajūtu. Ar padomiem, kā ikviens var panākt pozitīvas pārmaiņas, dalās psiholoģe ar vairāk nekā 10 gadus ilgu praktisko pieredzi Iveta Aunīte.
 
25.okt 2018
Grāmatu top 15. - 21. oktobrim.
 
24.okt 2018
Kā ik katru gadu, arī šogad septembrī notika apdrošināšanas risku izvērtēšanas sistēmas Bonus - Malus klašu pārrēķins. Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) apkopojis 5 svarīgākās lietas, kas autovadītājiem jāzina par Bonus - Malus sistēmu un klašu pārrēķinu.
 
21.okt 2018
Cilvēka ķermenis spēj pielāgoties dažādiem dzīvesveidiem. Dažiem tas izdodas labāk, citiem veicas grūtāk. Mūsdienās lielai daļai cilvēku ir mazkustīgs dzīvesveids, jo ikdienas darbs tiek veikts, sēžot iekštelpās. Pie tā var pierast jeb adaptēties, taču tas nozīmē, ka veikt fiziskas aktivitātes ar laiku kļūst grūtāk. Ar piecām pazīmēm, kas liecina – ikdiena kļuvusi pārāk mazkustīga un pienācis laiks kaut ko mainīt, dalās fiziskās sagatavotības eksperts Kārlis Birmanis.
 
21.okt 2018
Elpošana ir tik pašsaprotama, ka mēs par to iedomājamies vien tad, kad tā ir apgrūtināta. Ja cilvēks aizelšas, uzkāpjot pa kāpnēm, vai izjūt diskomfortu aizlikta deguna dēļ, tās ir viegli risināmas problēmas – vajadzīgs vien mazliet laika vai labs deguna aerosols. Taču ko darīt, kad pēkšņi bez redzama iemesla trūkst elpas vai sākas mokoša klepus lēkme? Par biedējošo slimību astmu un kā ar to sadzīvot, stāsta farmaceite Ieva Zvagule.
 
21.okt 2018
Lūgums nocelt no koka vīru, kas iestrēdzis kopā ar kaķi, jautājumi par aizmirstu telefona PIN kodu vai nesaprotamu mājas darbu matemātikā, ziņojums par mašīnu ar “automātisko ieroci” (“Google” auto) - visi zina, ka ārkārtas dienestiem nedrīkst zvanīt, ja nav reālu problēmu, taču dzīvē notiek visādas dīvainas lietas.
 
20.okt 2018
Kamēr Latvija vēl aizvien tiek lutināta ar siltām rudens dienām, ir pēdējais laiks visai ģimenei doties velo piedzīvojumā un noķert zeltainā rudens skaistos skatus. Pats patīkamākais ir izvēlēties maršrutu, taču pirms tā plānošanas ir jāizvērtē braucēju pieredze, jāpārliecinās par velosipēdu tehnisko stāvokli, kā arī jāatsvaidzina zināšanas par drošības noteikumiem uz ceļa.
 
15.okt 2018
Rudenim sākoties, vasaras kurpes un sandales nomaina slēgtie apavi. Kājas ātrāk gurst, pēdām nepiekļūst gaiss, tās vairāk svīst – visi šie faktori pastiprina risku iedzīvoties pēdu veselības problēmās. Izplatītākās no tām ir sausi, plaisājoši papēži, sabiezējumi uz pēdām, varžacis un sēnīšu infekcijas. Kā parūpēties par pēdu veselību un labsajūtu gada vēsajā sezonā, konsultē sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.