Visinteresantākie TOP

13.nov
Piekritīsiet, ka ceļošanu ar lidmašīnu un došanos uz lidostu reizēm uztveram kā nedaudz romantisku un satraucošu piedzīvojumu. Un ne mirkli nedomājam par to, ka lidosta ir sarežģīts organisms, kur ceļotāju ierastās gaitas savijas ar kontrabandistu aktivitātēm un darbinieku veiktajiem pienākumiem.
 
13.nov
Bērni Latvijā tic, ka Santa Klaus noteikti Ziemassvētku vakarā atstās dāvanu zem eglītes, bet daudzi izmanto arī iespēju viņu satikt Lapzemē. Tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts pēc ledus tējas baudīšanas kopā ar Santa Klausu dalās atziņās par šī pasaulē populārākā personāža rašanos un realitāti mūsdienās.
 
12.nov
Modes dizaineri pie savām kolekcijām un aksesuāriem strādā visu gadu, ne tikai lai nopelnītu naudu, diemžēl arī piesārņotu vidi ar tonnām nevajadzīgu drēbju. Viņi cenšas uzrakstīt mūsdienu modes vēsturi, kurai būtu savi modes simboli, ar kuriem vienmēr varētu lepoties. Un, pat ja dizaineri veido savus modes šedevrus, tad kādam tie noteikti ir jāiegādājas, neskatoties uz to, ka dažreiz šie «šedevri» maksā ļoti dārgi. Pasaules «Lyst Index» sarakstā tika iekļautas ne tikai neticami dārgas lietas, bet arī dizaineru radītas stilīgas lietas par pieņemamām cenām, kuras var iegādāties jebkurš modes sekotājs. Piedāvājam populārāko modes priekšmetu TOP 10, kas internetā pārsita visus pārdošanas rekordus, jo šīs lietas tika izpārdotas ļoti īsā laikā.
 
12.nov
Katrs no mums vēlas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, kas piepildīta ar aizraujošām un sirsnīgām atmiņām. Tomēr sirds un asinsvadu slimības ir viena no nozīmīgākajām veselības problēmām. Nav noslēpums, ka tās ir vienas no augstākajiem hospitalizācijas un nāves cēloņiem Latvijā. “Ne vienmēr kļūšana par vienu no statistikas datiem ir ievērojama un izcila lieta, tādēļ būtu svarīgi piekopt tādus paradumus, kas ļaus dzīvi nodzīvot krāšņi, nesatraucoties par risku kļūt par kārtējo skaitli slimību statistikas grāmatā”, - apgalvo dr. Roberts Feders, kardiologs ar ilggadēju darba pieredzi Vācijas slimnīcās, tostarp arī leģendārajā Charité Universitātes klīnikā, piebilstot, ka pastāv 10 plaši izplatīti paradumi, kas negatīvi ietekmē sirds veselību.
 
11.nov
Par godu Latvijas valsts svētkiem 11. un 18. novembrī daudzviet tiek organizēti svecīšu ceļi un cilvēki dodas tās nolikt piemiņas vietās. Šī ir lieliska iespēja, lai pašu spēkiem radītu skaistu sveču dekoru,ko novietot mājās uz svētku galda vai palodzes, papildinot sveču mēnesi.
 
10.nov
Ārsti atklājuši, atteikšanās no kādiem pieciem produktiem palīdz ātrāk tikt galā ar saaukstēšanos, raksta "clutch.ua".
 
10.nov
Kosmētikas ražošanas industrija visā pasaulē arvien aug un attīstītās, un arī Latvijas uzņēmumi neatlaidīgi realizē jaunas idejas, investē inovatīvos risinājumos un pārsteidz ar konkurētspējīgiem produktiem. Par to varēs pārliecināties Baltijā vērienīgākajos skaistuma industrijas svētkos – izstādē Baltic Beauty 2019 (ekspozīcijā Magnetic Latvia), kas šogad savu 15. dzimšanas dienu svinēs no 8. līdz 10. novembrim Ķīpsalas izstāžu zālē.
 
10.nov
Mārtiņdiena ir seni latviešu svētki, kas iezīmē apkūlības un ziemas sagaidīšanu. 10. novembris pēc saules kalendāra ir vidus starp rudens saulgriežiem (Miķeļiem) un ziemas saulgriežiem (Ziemassvētkiem). Ielūkosimies senču pūra lādē, lai ar ticējumu palīdzību zinātu, kā šie svētki godam svinami.
 
9.nov
8. novembrī Talsu Tautas namā šoruden pirmo reizi izskanēs patriotiskā koncertprogramma «Manai tautai», kurā apvienosies slavenās grupas «Čikāgas piecīši» mūziķi Armands Birkens un Lorija Vuda, kā arī dziedātāja Ieva Akuratere. Koncerti, kuros skanēs Atmodas laika skaistākās dziesmas, būs klausāmi visā Latvijā. Pirms vēl Armands Birkens bija atlidojis no Amerikas uz Latviju, viņš sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāja tās desmit lietas, kas visspilgtāk raksturo viņa personību.
 
8.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
3.nov
Ķirbjus var ne tikai ēst un no tiem grebt laternas, bet arī taisīt saldējumu, sejas maskas, ķermeņa skrubjus un pat galda vāzes.
 
1.nov
  Šā gada 8. novembrī, tieši 100 gadus pēc Latvijas brīvības cīņām, uz kino ekrāniem visā Latvijā nonāks režisora Dzintara Dreiberga vēsturiskā kara drāma “Dvēseļu putenis”, ievadot novembra svētku un neatkarības nedēļu.
 
1.nov
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
1.nov
Lai gan sācies tikai novembris un mums vēl jānosvin Mārtiņdiena un valsts svētki, jau oktobrī mūs pārsteidza pirmais sniegs un lielveikalā "Stockman" tika atklāts Ziemassvētku tirdziņš, kurā vides dekoratore un grāmatas "Svinam" autore Baiba Prindule-Rence atklāja 4 šī gada Ziemassvētku galvenās dekorēšanas tendences.
 
31.okt
Šobrīd režisors un aktieris Māris Bezmers strādā pie režijas, veidojot lielo koncertuzvedumu «Laika vārti», kas Lāčplēša dienas priekšvakarā 10. novembrī notiks «Arēnā Rīga».
 
28.okt
No 8. līdz 10. novembrim Ķīpsalā norisināsies Baltijas krāšņākie skaistuma svētki – izstāde “Baltic Beauty 2019”, kur varēs iepazīt jaunus zīmolus, inovatīvus produktus un vēl neredzētus skaistumkopšanas līdzekļus. No plašā jaunumu klāsta piedāvājam TOP 11. Bet kāds būs tavs favorītu saraksts? Izmēģini un izvēlies “Baltic Beauty 2019”!
 
25.okt
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
25.okt
No rudenī ievāktajiem dārzeņiem, augļiem un ogām iespējams saņemt visas organismam nepieciešamās uzturvielas, lai veiksmīgi pārziemotu. Katras krāsas dārzenī atrodami visdažādākie vitamīni un vērtīgas vielas, tāpēc speciālisti iesaka savu ēdienkarti veidot pēc iespējas krāsaināku, tādējādi uzņemot pēc iespējas daudzveidīgākus vitamīnus un minerālvielas. Kādas ir ieteicamās krāsas rudens ēdienkartē un kā pareizi gatavot produktus, lai tie nezaudētu savas vērtīgās īpašības, stāsta aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Laila Zālīte.
 
24.okt
Dziedātāja Samanta Tīna kopā ar spilgto multimākslinieku Kašeru, stilisti Indru Salceviču un populāro «YouTube» personību ar vairāk nekā 60 tūkstošiem sekotāju Niklāvu bija devusies galvu reibinošā piedzīvojumā uz saulaino Itāliju. Jautrās četrotnes dēkām ik sestdienas vakaru iespējams sekot līdzi TV šovā «Četri uz koferiem», kas skatāms televīzijas kanālā 360TV, kā arī «Brīvdienas TV» «YoutTube» kanālā un arī lietotnē «Shortcut».
 
21.okt
Jaunā Usmas Elkraga dabas taka, pastaigu takas gar Ventas upes krastu Skrundā un Kuldīgā, laipas Rojas pludmalē, kā arī dabas taku ceļvedis un divi jauni skatu torņi - Durbes ezera krastā un Sātiņu dīķos - tas viss izveidots Dabas tūrisma pieejamības projekta ietvaros, ko 2,5 gadu garumā īstenoja Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar 6 pašvaldībām Kurzemē un 4 partneriem Lietuvā.