Visinteresantākie TOP

14.feb
Lai uzlabotu potenci, vispirms jāatsakās no smēķēšanas un alkohola lietošanas, jo tie negatīvi ietekmē seksuālo funkciju. Nikotīns traucē normālai asinsplūsmai, sašaurina mazos asinsvadus, bet alkohols ietekmē nervu sistēmas impulsu pārraidi, organisms pārlieku atslābst un alkohols izjauc hormonu veidošanās procesus. Tāpat potences uzlabošanas nolūkā ieteicams lietot dažādas tējas un parūpēties, lai ikdienā uzņemtu vitamīnus, minerālvielas, taukskābes un aminoskābes pietiekamā daudzumā, skaidro farmaceite Ilze Jaudzeme.
 
13.feb
Februāris ir viens no gada romantiskākajiem mēnešiem, jo tas dāvā mīlētāju svētkus Valentīndienu. Ikdienas steigā nereti gadās aizmirst par mīlestības skaistumu, tāpēc šie svētki ir skaists atgādinājums, kad dāvāt mīļotajiem ne tikai vārdiskus atgādinājumus un apliecinājumus, bet arī skaistas dāvanas. Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut uz mirkli aizbēgot no ikdienas. "Novatours" iesaka romantiskākos pasaules galamērķus un to slēptos dabas dārgumus, kurp aizceļot ar otro pusīti, lai Valentīndienu viena gada laikā ir vairāk.
 
13.feb
Pirktākās grāmatas 04.02.2019.–10.02.2019.
 
12.feb
Mileniāļi, Y paaudze jeb tūkstošgadnieki - cilvēki, kas uzauguši tehnoloģiju pārmaiņu laikmetā. Paredzams, ka līdz 2025.gadam, kad vecākie būs pirktspējas brieduma gados, puse luksusa tirgus būs mileniāļi.
 
11.feb
Garšīgas lietas, veicot nelielas izmaiņas, var padarīt par veselīgām, bet nezaudējot to labo garšu, iesaka "Rimi Gardēži".
 
10.feb
Personu datu pārkāpumi, bieži ļaunprogrammatūras uzbrukumi, mikromērķētas un personalizētas reklāmas sociālajos tīklos ir tikai daži no mūsdienu digitālajiem riskiem. Aicinot ikvienu aizdomāties par to, kā pasargāt sevi un savus tuvākos interneta vidē, digitālā iniciatīva Samsung Skola nākotnei ir apkopojusi sešus kiberdrošības higiēnas ieteikumus.
 
9.feb
Lai arī viskijs ir viens no pasaulē senākajām alkoholiskajiem dzērieniem, Latvijā tas tikai pamazām sāk iekarot sevis cienīgu vietu, tāpēc mūsu sabiedrībā vēl arvien valda daudz mītu par šo dzērienu. "AlkOutlet" atspēko piecus populārus mītus par skotu "dzīvības ūdeni"- viskiju!
 
8.feb
Izvēloties mobilo telefonu, lietotāji visbiežāk primāri vērtē tā veiktspēju, taču arī ierīces krāsai ir nozīme. 2018.gadā Latvijā visvairāk pieprasīti bija viedtālruņi melnā, zelta un zilā krāsā, liecina mobilo sakaru operatora BITE dati. Turpretim pasaulē jau vairākus gadus pieprasītākie ir mobilie telefoni melnā un baltā krāsā. Kādas ir aktuālās krāsu tendences mobilo telefonu tirgū, kas mūs sagaida nākotnē un ko simbolizē katra krāsa, skaidro tehnoloģiju eksperti un krāsu terapeite Elita Goldmane.
 
8.feb
Šonedēļ visā pasaulē atzīmēja Pretvēža dienu, kuras mērķis ir vairot iedzīvotāju izpratni par onkoloģiskām saslimšanām, to profilaksi un ārstēšanu. Latvijā ar diagnozi vēzis dzīvo aptuveni 77,3 tūkstoši iedzīvotāju*, teju par 30% vairāk nekā pirms desmit gadiem, kas saskan ar globālo tendenci – ar vēzi slimo arvien vairāk. Latvijā pārstāvētie pasaules vadošie zāļu ražotāji - Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija (SIFFA) - Pretvēža dienā atgādina par jaunākajiem sasniegumiem vēža ārstēšanā. Tie ļauj cerēt, ka vēzis paredzamā nākotnē kļūs arvien labāk ārstējama slimība ar garu mūžu un labu dzīves kvalitāti.
 
6.feb
Pirktākās grāmatas 28.01.2019.–04.02.2019.
 
2.feb
Atspēkojam sabiedrībā izplatītus mītus par bezkontakta kartēm. Kā ir patiesībā? Bezkontakta maksājumi ir tikpat droši kā ar PIN kodu aizsargātie.
 
30.jan
Pirktākās grāmatas 21.01.2019.–27.01.2019.
 
30.jan
Noskaņojums tāds saīdzis, spēki izsmelti, politiķu izdarības krīt uz nerviem, laiks auksts. Gribas dramatizēt sīkas ķibeles: garāmbraucoša mašīna apšļāc ar pelēku sniega putru – un teju vai jāraud. Dzirdīgu atbalsi sirdī atrod teksti par sezonālajiem garastāvokļa traucējumiem – bija rudens depresija, tagad ir ziemas nomāktība un tuvojas pavasara nogurums, kas atkal būs pamats justies nelaimīgam.
 
27.jan
Liels skaits planētas iedzīvotāju vēl joprojām netic globālajai sasilšanai. Neskatoties uz to, pasaulē ir simtiem pilsētu, kas dara visu iespējamo, lai kļūtu videi draudzīgākas un pilnībā pārietu uz atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Uzņēmums “Skycop” iepazīstina ar piecām pilsētām, kas ir uzsākušas pārmaiņu ceļu un kuras būtu vērts apmeklēt ikvienam.
 
27.jan
Gatavojoties pazīstamā režisora Edmunda Jansona animācijas filmas “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” pirmizrādei 30. janvārī, ir vērts ņemt rokā Rīgas karti vai kādu navigācijas ierīci un doties ekspedīcijā uz noslēpumaino Maskačku, kur norisinās filmas darbība. Lai gan šo Rīgas apvidu apvij dažādi mīti un baisi nostāsti, Maskačkai ir bagātīga vēsture, tur atrodamas arhitektūras pērles un lieliskas atpūtas iespējas, ko vērts iepazīt ikvienam.
 
23.jan
Pirktākās grāmatas 14.01.2019.–20.01.2019.
 
21.jan
Ir grūti noticēt, ka jau ir pagājuši teju 20 gadi kopā ar internetu – tādu, kādu mēs to pazīstam šodien. Tomēr šķiet, ka tagadējās attīstītās lietojumprogrammas un servisi ir vairāku gaismas gadu attālumā no globālā tīmekļa satura pirmajiem neveiklajiem soļiem. Kurš vēl atceras, kā toreiz bija?
 
20.jan
Pētījumu centra SKDS veiktais pētījums, kurā Latvijas uzņēmēji no dažādām nozarēm tika lūgti nosaukt atzītākās augstskolas biznesa izglītības jomā, liecina, ka jau ceturto gadu TOP 3 ir ierindojusies Biznesa augstskola Turība.
 
18.jan
Multfilmas var kalpot ne vien par tīru izklaidi un “digitālo aukli”, bet arī par ērtu veidu kā bērnu iepazīstināt ar dažādām mākslas formām un ētikas jautājumiem, pārliecināts animācijas filmu režisors Edmunds Jansons. Režisora jaunākā pilnmetrāžas animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”, kas tapusi programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”, pirmizrādi piedzīvos jau 30. janvārī.
 
16.jan
Pirktākās grāmatas 07.01.2019.–13.01.2019.