Visinteresantākie TOP

23.dec 2019
Lai arī »Vakara Ziņas« jau novembra sākumā ieteica laikus gatavoties gada nogales svētkiem un sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, bet, ja nu tomēr vēl nav izdevies sagādāt visas dāvanas, piedāvājam desmit idejas, kā iepriecināt savus mīļos cilvēkus šajos Ziemassvētkos vai gadu mijā.
 
22.dec 2019
Ziemassvētku un gadumijas dāvanām šogad var pievienot trīs ļoti dažādas Latvijas filmas, kas izdotas DVD formātā, - pilnmetrāžas animācijas filmas "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" un "Lote un pazudušie pūķi", un vienu no 2018. gada kinoteātru kases grāvējiem - komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".
 
20.dec 2019
Straujiem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie un siltākie svētki. Ziemassvēku noskaņu smelies arī gadatigos, kuri šajā nedēļas nogalē piedāvās dažādas atrakcijas šo svētku noskaņās. Tas būs lielisks veids kā "iesildīties" 24. decembrim.
 
18.dec 2019
Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas laiks šogad mūs lutinās ar vairākām brīvdienām. Plānojot nedēļas nogali vai svētku atpūtu, ir vērts apmeklēt tepat kaimiņos esošo Tallinu ar tās brīnišķīgo Ziemassvētku tirdziņu, plašo kultūras vietu klāstu un ēdienu piedāvājumu. Lai padarītu jūsu apmeklējumu vieglāku un aizraujošāku, apkopojām 5 vietas, kuras nevajadzētu palaist garām šajā vienlaikus inovatīvajā un noslēpumainajā viduslaiku pilsētā ziemeļos. Un pats labākais –  tās visas atrodas pastaigas attālumā viena no otras!
 
16.dec 2019
Piparkūku un karstvīna aromāts būs vēl daudz izteiksmīgāks, ja prasmīgi izmantosiet garšvielas. Tieši garšvielu daudzveidībā slēpjas prasme uzburt patiesi skaistu noskaņojumu svētkos.
 
16.dec 2019
Gada nogale ir piesātinātākais ballīšu, svinību un svētku vakariņu laiks, kurā līdzās aktuālajiem jautājumiem, kur un kā svinēt, kādas dāvanas sarūpēt un kādus cienastus celt galdā, aktuāls, protams, kļūst arī jautājums, ko vilkt mugurā.
 
14.dec 2019
Ceļojums vienmēr ir piedzīvojums, kaut kas jauns un nebijis – tieši ar šādu atklājēja sajūtu iespējams sākt Jauno gadu ceļojumā, piedzīvot neredzētas cittautu tradīcijas, iegūt jaunus draugus un baudīt svētku sajūtu, kalt jaunus plānus un mērķus, zina teikt “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.
 
14.dec 2019
Ziema ir gadalaiks, kas visvairāk nodara pāri automašīnām: Latvijas ielas un ceļus lielākoties klāj dubļi, ko rada sāls, ūdens un smilšu sajaukums; tas viss neizbēgami nonāk uz auto ritošās daļas un virsbūves, kur par šī "pārklājuma" noturību parūpējas sals. No tā neizbēgt arī automašīnas logiem. Gada tumšajā laikā, kad laba redzamība ir īpaši būtiska, daudzi auto īpašnieki, cenšoties logus notīrīt, aiz nezināšanas vai neapdomības panāk gluži pretēju efektu. Kā pareizi rūpēties par sava auto logu tīrību ziemā, atklāj Mercedes-Benz AG un Daimler Truck AG ģenerālpārstāvja Latvijā SIA "Domenikss" tehniskais direktors Normunds Tarkšs.
 
13.dec 2019
Piedāvājam ieskatu, kādas koncertprogrammas varēsiet baudīt Ziemassvētku laikā dažādās Latvijas vietās.
 
13.dec 2019
Viņas vizītkartē rakstīts: reputācijas vadības uzņēmuma Lejiņa & Šleiers vecākā partnere. Vēl viņas vārds asociējas ar tādiem projektiem kā Digital Freedom Festival un Oratore. Meita, māsa, sieva, uzņēmēja, biznesa partnere – visi šie apzīmējumi ir par viņu. Sevi viņa nebaidās nosaukt par feministi. Rozā kedās ieautās kājas šūpodama, sarunas laikā nolako spilgti sarkanus nagus, pieskaņotus tikpat sarkanām lūpām. Lieliem, skanošiem auskariem ausīs viņa salauž visus stereotipus par biznesa sievietēm. Jo tāda ir Dagnija Lejiņa.
 
10.dec 2019
Indonēzijā, Indijā, Pakistānā un teritorijās Āfrikas austrumos, krustnagliņas tiek augstu vērtētas to pozitīvās ietekmes uz mūsu veselību dēļ. Krustnagliņas uzlabo gremošnas sistēmu un palīdz kontrolēt diabēta simptomus. Uzzini, ko vēl spēj šī garšviela, ko Ziemassvētku laikā esam paraduši spraust apelsīnos smaržas dēļ.
 
8.dec 2019
Gatavojoties Ziemassvētkiem, nereti tieši dāvanas vīriešiem atrast un izvēlēties ir grūtāk. Ja sieviešu vēlmju saraksts ir garš un veikalu piedāvājums plašs, tad atrast labāko veidu, kā iepriecināt vīrus, tēvus un draugus, kas visu nepieciešamo bez lielas domāšanas ir paši sagādājuši, mēdz būt ievērojami sarežģīti. Izvērtējot populārākos un interesantākos šī gada iedzīvotāju pirkumus, apkopotas dāvanu idejas, piemeklējot tās atbilstoši vīriešu interesēm.
 
6.dec 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
6.dec 2019
Dzirdot vārdus "vikingu karotājs", mūsu pirmās asociācijas ir draudīga paskata, muskuļots un bārdains senais skandināvs. Nežēlīgs iekarotājs un brutāls laupītājs, iespējams, ar ragiem rotātu ķiveri galvā. Taču pēdējie zinātniskie atklājumi liecina, ka, iespējams, vikingu karotāju rindās bijušas arī sievietes.
 
3.dec 2019
Daba ir mūsu vērtība, bagātība un saudzējamais dārgums. Kad ikdienas straujais ritms pārlieku nogurdina, tā vislabāk palīdz atgūt spēkus. Tā pārsteidz ar savu krāšņumu, neatkārtojamību un enerģiju. Tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" iesaka iedvesmojošus ceļojumu galamērķus dabas varenuma baudīšanas kārotājiem.
 
2.dec 2019
Dziedātāja Ineta Rudzīte ar lielu pietāti izturas pret skatuvi un koncertiem, tādēļ jo rūpīgi izvēlas skatuves tērpus un nebeidz vien pārsteigt klausītājus ar dažādiem stiliem. Iespējams, Inetas daudzveidīgie skatuves stili var kļūt par iedvesmu arī jums, žurnāla lasītājas, radot jaunus tērpus gada nogales svētkiem. Jau decembra sākumā dziedātāju redzēsim un dzirdēsim dažādās Latvijas pilsētās koncertprogrammā «Ziemassvētku starojums».
 
1.dec 2019
Šķiet, pat domādams neizdomāsi, kādus noziegumus izdara cilvēks. Nē, šoreiz tas nav stāsts par maniakiem, bet gan par personām, kuras savas muļķības vai citu iemeslu dēļ ir pastrādājušas visai stulbus un skaidrā prātā neizprotamus noziegumus un likumpārkāpumus. Diemžēl ne vienmēr par šo noziedzīgo nodarījumu sekām gribas smieties.
 
1.dec 2019
Garšvielu pievienošana ēdienam ne tikai papildina tā garšu un smaržu, bet arī palīdz dziedēt organismu. To veicina garšvielās atrodamās aktīvās vielas, kam var būt dažāda iedarbība, piemēram, antibakteriāla vai gremošanu veicinoša. Šobrīd veikalos pieejama plaša garšvielu izvēle no visas pasaules un nevajadzētu baidīties tās izmantot ēdienkartē, jo, pareizi uzglabātas, garšvielas savas vērtīgās īpašības nezaudē. Ziemā organisms īpaši novērtēs sildošās un pat karsējošās garšvielas. Gada farmaceite 2019 Laila Zālīte stāsta, kā garšvielas var uzlabot veselību, kā tās pareizi pievienot un kādiem ēdieniem tās vislabāk piestāvēs.
 
29.nov 2019
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās. Ziemassvētki un gadu mija vairs nav aiz kalniem, tādēļ piedāvājam ieskatu, kā pavadīt gada nogales svētkus.
 
28.nov 2019
Kad mūsu rīcībā ir mobilie telefoni ar augstas kvalitātes kamerām, mēs ļoti daudz fotografējam dzīves lielos un mazos mirkļus. Ir brīnišķīgi iemūžināt visus sīkumus, taču pēc kāda laika attopamies ar neskaitāmiem paziņojumiem par to, ka telefona atmiņa ir pilna. Tomēr vēl nepatīkama situācija ir tad, kad pirms ilgāka laika iemūžināto attēlu nav iespējams atrast starp simtiem vai tūkstošiem fotogrāfiju. LG Electronics (LG) ir apkopojis padomus, kas ikdienā palīdzēs optimizēt ikviena viedtālruņa lietotāja foto galeriju.