Visinteresantākie TOP

26.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
25.jūl
Kā parādīja sporta zīmola 4F veiktā aptauja, trešdaļa latviešu (33,6%) nodarbošanos ar sportu uzskata par atpūtu un iespēju atjaunot garīgo spēku. “Tas ir brīnišķīgi! Tomēr pat ja jums ir vairāku gadu treniņu pieredze, bet īpaši, ja esat jauniņais sporta zālē, jums, iespējams, ir radušies nepareizi priekšstati par to, kā pareizi trenēties un kāds rezultāts gaidāms. Es varu nosaukt kā minimums 7 nepareizus priekšstatus, kas ir īpaši izplatīti iesācēju vidū”, stāsta Edijs Cīrulis, treneris ar daudzu gadu pieredzi.
 
24.jūl
Par tām «debesīs noslēgtajām laulībām» taisnība vien būs. Pasaules vēstures gaitā radušās skaistas leģendas par bezgalīgu uzticību, beznosacījumu mīlestību un arī par kaislībām, kas nesušas postošas liesmas un aiz sevis atstājušas drupas vai tuksnesi bez dzīvības un vēja dvesmas. Sižeti iz dzīves un arī literārajiem darbiem, kuru tēliem bijuši prototipi. Par mīlestības tēmu no visdažādākajiem aspektiem lasiet tālāk žurnālā, bet ievadam ielūkosimies slavenos un leģendāros mīlas stāstos.
 
24.jūl
Pirktākās grāmatas 15.07.2019. – 21.07.2019.
 
22.jūl
Meža avenes, upenes, gurķi, tomāti un citas dabas veltes ir ne tikai gardas, bet arī vitamīniem bagātas. Vasaras laikā uzturā pilnvērtīgi jāuzņem gan augļi, gan ogas, gan dārzeņi, turklāt tos var ne tikai iekļaut ēdienkartē, bet arī izmantot skaistumkopšanā.
 
19.jūl
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas notikumi, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
18.jūl
Kļūdīties ir cilvēcīgi, un arī bērnu vecāki nav pasargāti no kļūmēm un problēmām audzināšanā. Pieredzējuši vecāki zina, ka pat vienā un tajā pašā ģimenē nav divu vienādu bērnu, katrs nāk ar savu raksturu, atnesot tuvajiem cilvēkiem gan prieku, gan jaunus izaicinājumus.
 
17.jūl
1969.gada 21.jūlijā tūkstošiem cilvēku ar aizturētu elpu sekoja kosmosa kuģa “Apollo 11” ceļojumam, kas uz Mēnesi nogādāja trīs astronautus. Brīdī, kad cilvēce skatās Marsa virzienā un ir pagājuši 50 gadi, kopš cilvēks pirmo reizi spēra kāju uz Zemes dabīgā pavadoņa, ir īstais brīdis ieskatīties kosmosa programmas “Apollo” vēsturē.
 
17.jūl
Pirktākās grāmatas 08.07.2019. – 14.07.2019.
 
17.jūl
Mellenes, līdzīgi, kā citas ogas ir bagātas ar antioksidantiem, kas labvēlīgi ietekmē mūsu veselību, piemēram, mazinot vēžu risku, normalizējot cukura līmeni asinīs, veicinot šūnu atjaunošanos.
 
15.jūl
Ceļasomas svara ierobežojums nav tikai aviosabiedrību prasība – jo tā vieglāka, jo ērtāk ceļot. Atliek pārskatīt smagās ceļasomas saturu un atbrīvoties vismaz no 7 liekām lietām, iesaka tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Vieglu somu būs vieglāk pārvietot lidostā, iecelt autobusā, nest, turklāt ietaupīsies vieta ceļojumā iecerētajiem pirkumiem.
 
14.jūl
Vasaras vidū gan dārzi, gan veikalu plaukti vai lūst no dažādu augļu pārbagātības, mudinot mūs vieglām uzkodām izvēlēties tieši svaigus augļus un ogas, jo tie ir veselīgi un vitamīniem bagāti kārumi. Protams, augļi ir lielisks vitamīnu, minerālvielu un antioksidantu avots, un tie ir viennozīmīgi jāiekļauj mūsu ēdienkartē, tomēr arī augļu ēšanā jāievēro mērenība. Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone skaidro piecus populārākos mītus par augļiem, ko der atcerēties, lai savu uzturu izveidotu sabalansētu!
 
13.jūl
Ko dāvāt jaunajam pārim viņu nozīmīgākajā dienā? Mūžīgais jautājums! Lai atvieglotu dāvanu izvēli, tirdzniecības centra "Spice" blogere, ziedu un sajūtu dizainere Santa Kļava dalās padomos par dāvanu izvēli kāzu laikā.
 
12.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šīs vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura sarīkojumos un festivālos, kas norisināsies dažādās Latvijas vietās.
 
11.jūl
Zobu pasta ne tikai ikdienā rūpējas par zobu tīrību un palīdz cīņā ar aukstumpumpām, bet tā spēj vēl daudz ko vairāk. Netīri apavi? Palīdzēs zobu pasta. Sasmakuši trauki? Līdzēs zobu pasta. Uzzini, kā vēl zobu pastu vari izmantot ikdienas nelielo ķibeļu risināšanai.
 
11.jūl
Aveņu krūmi ar saldajām ogām vasarā tā vien vilina nogaršot mājas dārzos tik iecienīto ogu. Izrādās, ka avenes ne tikai palīdz imūnsistēmai, bet tās arī uzlabo atmiņu, palīdz acīm, novērš diabēta draudus un pat uzlabo auglību.
 
10.jūl
Pirktākās grāmatas 01.07.2019.–07.07.2019
 
8.jūl
Izrādās, ka ievārījumi ir ne tikai ļoti garšīgi, bet tiem ir arī pozitīva ietekme uz cilvēku veselību.
 
6.jūl
Kad laika apstākļi pārsteidz ar vēja brāzmām vai lietus lāsēm, Ventspils Tūrisma informācijas centrs piedāvā iespēju ielūkoties vietās, ko iekļaut Ventspils apskates plānā tad, kad laikapstākļi nelutina un nav piemēroti pastaigām pilsētā. Apmeklējot Ventspili, padariet lietainu dienu par prieka pilnu piedzīvojumu!
 
5.jūl
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura vasaras pasākumos.