Visinteresantākie TOP

12.mar
Ziemai bieži vien seko spēku izsīkums un iedvesmas trūkums. Kā ar to cīnīties, vienlaikus veicinot produktivitāti darbā un līdzsvarojot darbu ar privāto dzīvi? Pasaules lielākie uzņēmumi - tādi kā "Apple", "Amazon", "Google" savā praksē pārbaudījuši dažādus vienkāršus paņēmienus, kas palīdz darbiniekiem sasniegt augstāku produktivitāti darbā, pieci no tiem vienkārši ieviešami arī Latvijas apstākļos.
 
11.mar
Uzsākt patstāvīgu braukšanu pēc autovadītāja apliecības iegūšanas jaunajiem braucējiem var būt izaicinoši - jāspēj ne tikai iekļauties satiksmē kopā ar pieredzējušiem vadītājiem un risināt nestandarta situācijas bez instruktora palīdzības, bet arī jāpārzina auto tehniskā puse. Drošas braukšanas skolas (DBS) vadītājs Jānis Vanks un Circle K degvielas kategorijas vadītājs Gatis Titovs dalās ar svarīgākajiem padomiem, kas noderēs jaunajiem autovadītājiem.
 
10.mar
Lai organisms strādātu "kā pulkstenis", svarīgi ir pievērst uzmanību arī tam ko ēdam. Šie produkti palīdzēs pasargāt sirds veselību un uzlabos mūsu asinsvadus, vēsta "you-journal.ru".
 
9.mar
Pavasarīgais laiks iedvesmo un atver prātu radošumam. Turklāt šis ir laiks kad gribas rotāties, ļaujoties spilgtiem un neparastiem risinājumiem. Lūk, trīs ļoti neparastas rotu idejas, kas radītas būtībā no atkritumiem, tātad, būs arī dabai draudzīgas.
 
8.mar
Balsojumā internetā noskaidroti populārākie un iemīļotākie kāzu vadītāji Latvijā. Ir gan atkārtoti līderi, gan jaunpienācēji.
 
1.mar
Transports, izdevumi pārtikai un mājsaimniecības precēm, komunālie un īres maksājumi – tās ir dažas izmaksu kategorijas, kuras pilsētniekiem sagādā lielākās rūpes un tēriņus. Kā lai atļaujas ceļojumus, izklaidi un veidot iekrājumus? Arī dzīvojot pilsētā, ir iespējams tērēt pārdomāti, lai nauda paliktu savu sapņu un mērķu īstenošanai.
 
26.feb
Nacionālā tūrisma veicināšanas aģentūra "Lithuania Travel" aicina doties ceļojumā pa unikālām teritorijām, kuras ir augstu novērtējis Eiropas Komisijas finansētais starptautiskais EDEN projekts. 
 
23.feb
Var nosaukt vismaz sešus veselīgus iemeslus, kāpēc ir vērts regulāri nodarboties ar seksu.
 
22.feb
Tādas pasaulslavenas vietas kā Riodežaneiro, Bali, Sidneja, Bruneja, Omāna u.c. spēj pārsteigt pat daudzus pieredzējušus ceļotājus, kuri līdz tam ceļojuši tikai Eiropā, novērojis tūrisma operatora "INTERLUX Travel". Saskaroties ar pilnīgi citu kultūru, dabu un ēšanas tradīcijām, viņi saprot, ka līdz šim baudījuši diezgan vienveidīgus ceļojumu iespaidus.
 
21.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti notikumi un sarīkojumi dažādām gaumēm un interesēm.
 
17.feb
Viens no labas veselības stūrakmeņiem ir rūpes par sevi. Nav nepieciešams krasi mainīt savus paradumus, pietiks vien ar pāris darbību iekļaušanu savā ikdienā, lai justos daudz labāk.
 
16.feb
Pārāk taisni, pārāk cirtaini, pārāk plāni, pārāk biezi, nepaklausīgi, katrs uz savu pusi – reti par ko cilvēki žēlojas tik bieži kā par saviem matiem. Daudziem vienīgais ikdienas ierocis nebeidzamajā cīņā ir šampūns, kas baro, mitrina, veicina matu augšanu, mazina galvas ādas jutīgumu, atveseļo, spēcina, nogludina, īsi sakot – dara tieši to, kas katriem matiem vajadzīgs. Kāpēc tomēr ne vienmēr izdodas izskatīties kā šampūnu reklāmās un ko darīt citādi, lai visa dzīve nebūtu viena gara “slikto matu diena”, iesaka STENDERS Attīstības ķīmiķe Jūlija Kuzņecova, komentējot piecus izplatītākos mītus par matu mazgāšanu.
 
16.feb
Kurš gan nav dzirdējis viedos vārdus, ka "brokastis ir dienas svarīgākā maltīte". Un patiesība jau vien ir, taču izrādās, ka daudzi iecienīti un pat "klasiski" brokastu ēdieni patiesībā ierindojas pie tiem, kurus no rīta nemaz nebūtu vēlams ēst, norāda portāls "Healthline". Šie ēdieni ne tikai nenodrošinās ar vajadzīgajām uzturvielām un enerģiju, bet pat kaitēs veselībai, izraisot dažādas slimības.
 
14.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
14.feb
Pēdējo gadu laikā Valentīndiena ir kļuvusi par gaidītu svinību dienu arī Latvijā. To katru gadu svin arvien vairāk iedzīvotāju, sarūpējot īpašas dāvanas un skaistus mirkļus saviem mīļotajiem. Šajā dienā tiek piedāvāts plašs izklaides iespēju klāsts – dažādi koncerti un pasākumi, bet dažādas iedzīvotāju aptaujas liecina, ka ir daļa iedzīvotāju, kas šos svētkus labprāt atzīmē arī mājās, pagatavojot īpašu svētku maltīti un baudot divvientulību. 
 
14.feb
Neatkarīgi no tā, cik gardus kārumus iespējams nopirkt veikalos, paša gatavoti našķi vienmēr piešķirs īpašu “odziņu”. Tā kā Valentīna diena asociējas ar šokolādi, rozā krāsu un romantisku noskaņu, AS “Dobeles dzirnavnieks” sadarbībā ar kulinārijas blogeri Betiju Kalēju piedāvā trīs mīlestības pilnas recepšu idejas, kā pārsteigt savu mīļoto svētkos.
 
12.feb
Gada sākums ir īstais brīdis, lai izveidotu savu šī gada galamērķu un pasākumu plānu. Tādēļ “Mežpils alus” piedāvā deviņu alus notikumu izlasi dažādām gaumēm, kurus ir vērts apmeklēt tepat Eiropā. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt pasaules labākās alus šķirnes, atklāt jaunas alus garšas un to saderību ar dažādām maltītēm, iepazīt alus radīšanas procesu, vēsturi un varbūt pat iemēģināt vai smelties iedvesmu alus brūvēšanai paša spēkiem.
 
9.feb
Mūsdienu plašajā pārtikas produktu klāstā daudzi no tiem tiek slavināti, kā īpaši veselīgi un nozīmīgi cilvēku ikdienas uzturā. Taču patiesībā šie slavinājumi nereti mēdz būt aplami un patiesībā, patērējot šos produktus lielos daudzumos, mēs varam pat kaitēt savam organismam.
 
7.feb
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
7.feb
Stresa situācijās mēdzam attīstīt ieradumus, kas vēlāk var mums kaitēt, piemēram, darba intervijās vai vai tiekoties ar jauniem cilvēkiem. Portāls "Brightside" ir apkopojis nepatīkamus ķermeņa valodas ieradumus, ar kuriem par sevi radām nepārliecinātu un nedrošu priekštatu.