Visinteresantākie TOP

31.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
31.mai
Šovasar Jūrmalas kūrortpilsēta sagatavojusi bagātīgu kultūras un sporta pasākuma programmu. Pilsētā notiks jūrmalnieku un pilsētas viesu jau iecienīti pasākumi, kā arī jaunas norises. Gaidāms daudzveidīgs koncertu un mūzikas festivālu piedāvājums, starptautiskas mākslas izstādes, pasākumi bērniem, notiks dažādu mērogu sporta sacensības un čempionāti.
 
31.mai
Šovasar, dodoties apceļot Latviju, noteikti būtu vērts iegriezties Jelgavā, lai apskatītu pilsētas interesantākos objektus un vietas.
 
30.mai
Pirktākās grāmatas 20.05.2019.–26.05.2019.
 
30.mai
Visbiežāk auto īpašnieki uzskata, ka mašīnas apkopes pie oficiālā auto dīlera var pārstāt veikt jau brīdī, kad beidzies pēdējais līzinga maksājums. Turklāt to auto īpašnieku skaits, kas sava automobiļa apkopes oficiālajā pārstāvniecībā veic tikai līdz līzinga līguma beigām, ir ļoti liels. Vēl vairāk, liela daļa cilvēku, kuri iegādājas lietotu automobili, nekad neveic apkopes oficiālajās pārstāvniecībās. Bieži tam iemesls ir ne tik daudz finanšu trūkums, bet gan zināšanu trūkums. Biežāk izplatītos mītus, ko auto īpašnieki izmanto kā attaisnojumu, kāpēc neizmantot oficiālo pārstāvniecību piedāvātos apkopes pakalpojumus, komentē tehniskais eksperts Lauri Erts.
 
30.mai
Latvijā visvairāk zagto auto marku topa augšgalā joprojām atrodas BMW, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA dati. Turklāt ne vienmēr zagļi noskata jaunus luksusa klases auto - Latvijā visvairāk zog 8 līdz 12 gadus vecus X5 un 5. sērijas BMW. Kopumā par gada pirmajiem četriem mēnešiem atlīdzībās par transportlīdzekļu zādzībām auto īpašniekiem izmaksājusi gandrīz ceturtdaļmiljonu eiro.
 
29.mai
Ceļojot svarīgs ir ne vien pats galamērķis, bet arī ceļš līdz tam – nereti, dodoties uz ārzemēm, nākas pavadīt daudz laika lidostās. Samsung ir apkopojis astoņus ieteikumus, kā šo šķietami nelietderīgo gaidīšanas laiku padarīt jēgpilnu un interesantu.
 
29.mai
Periodiski sāp galva, bet ārsts nav atradis nekādu veselības problēmu, kas to varētu veicināt? Izskaidrojums galvassāpēm var būt tik vienkāršs, ka par to pat neiedomājamies.
 
25.mai
Ja plānojat doties ceļojumā, bet vēlaties izvairīties no tūristu iecienītajiem galamērķiem un atpūtas vietām, iespējams, vecpilsētu iepazīšana ir īstais piedzīvojums, ko meklējat. Romantiskas ieliņas, krāšņi dārzi, grezna arhitektūra un senlaicīga aura visapkārt - to iespējams sajust kādā no šīm septiņām vecpilsētām.
 
24.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos šā pavasara un vasaras kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
23.mai
Veselīgas, mirdzošas un mitrinātas ādas noslēpums ir pareiza sejas ādas kopšana, tāpēc “ARTISTRY” skaistuma eksperts Andžejs Savickis sadarbībā ar dermatoloģi Laumu Valeini apkopojuši populārākās kļūdas sejas ādas kopšanā, kā arī sniedz padomus, lai tās novērstu. Ādas kopšanas rutīna katram ir atšķirīga – kādam tā var būt sejas mazgāšana ar ūdeni, taču citam dažādu kosmētikas produktu lietošana no rīta un vakarā.
 
21.mai
1. jūnijs ir ne tikai skolēnu vasaras brīvlaika pirmā diena, bet arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Šajā dienā daudzviet Latvijā gaidāmi skaisti, vērienīgi un ģimeniski pasākumi. Bezmaksas pasākumu ceļvedis Latvijas pilsētās.
 
21.mai
"Te nu ir mani top produkti, kuri stāv vannas istabā un kurus sanāk regulāri izmantot. Ļoooti patīk vannas istabas rituāli, tādēļ šie produkti ir tie, kuri lutina manu seju un ķermeni! Lai forša skatīšanās!" novēl latviešu "jūtūbere"
 
20.mai
Liela loma ādas laba izskata un labsajūtas nodrošināšanai ir kosmētikai, ko izvēlamies, bet tās klāsts šobrīd ir tik plašs, ka izvēles priekšā var viegli apjukt. Netrūkst arī mītu par kosmētikas izvēli un tās lietošanu.
 
17.mai
Ikviens no mums bieži vien pirms ilgi gaidītā ceļojuma nonāk dilemmas priekšā, ko ņemt līdzi un kārtot čemodānā, un ko labāk atstāt mājās? Vēl jo sarežģītāks šis uzdevums kļūst brīžos, kad līdzi plānots ņemt tikai rokas bagāžu – ko tajā atļauts pārvadāt un cik daudz? Ko neaizmirst paņemt līdzi, lai lidojumu padarītu patīkamāku? Ar praktiskiem padomiem rokas bagāžas kārtošanā dalās "Kidy Tour" produkta menedžere Elīna Aņiļonīte.
 
17.mai
Piedāvājam ieskatu gaidāmajos kultūras, mūzikas, izklaides un cita satura pasākumos gan Rīgā, gan citviet Latvijā.
 
15.mai
Pirktākās grāmatas 6.05.2019.–12.05.2019.
 
15.mai
Kad visa diena jāpavada birojā, sēžot pie datora, tas nāk par labu karjerai, taču ne veselībai. Mazkustīgums nāk par sliktu mugurai, locītavām, kāju vēnām un faktiski visam ķermenim, jo daba to tomēr radījusi kustībai. Labi, ja no darba brīvajā laikā var apmeklēt sporta klubu, baseinu vai vismaz pavingrot mājās. Taču ir dažas lietas, ko ikviens darbinieks var pasākt birojā, lai padarītu kustīgāku savu ikdienu.
 
14.mai
Veselības un vides saglabāšana šodien ir aktualitāte ne tikai moderni un par nākotni domājošu cilvēku apziņā, bet ikdienas realitāte, kuru pieņemot, daudz vairāk tiek piedomāts arī par mazgāšanās līdzekļu – dabīgu ziepju izvēli, secinājusi SIA "Art Soapworks" ziepju ražotnes Liepājā ražošanas vadītāja Dina Žvagiņa.