Visinteresantākie TOP

13.nov
Gada vēsais periods vienmēr prasa īpašu ādas kopšanu, turklāt apvienojumā ar sejas masku lietošanu veselas un skaistas sejas ādas saglabāšanai jāpievērš pastiprināta uzmanība. Kā parūpēties par sejas ādu, skaidro farmaceite Ivanda Krastiņa.
 
13.nov
Ziemas Latvijā pēdējos gadus nav bijušas bargas, bet apledojums, sniegs, mainīgi, neparedzami un drošu braukšanu mazinoši apstākļi uz ceļiem ir gadalaikam piederīgi elementi. Siltais rudens mūs vēl lutina, tāpēc jāizmanto laiks būt gataviem skarbākiem laikapstākļiem. Ekspertu grupu sagatavojuši vienkāršu bāzes instrukciju ikvienam, kurš pats saviem spēkiem vēlas pārbaudīt transportlīdzekļa gatavību gada aukstajam periodam.
 
12.nov
Mēdz teikt, ka mājās un dzīvokļos netīrākā vieta ir virtuve, taču ir vēl daudz vietu, kas slēpj netīrumus un ikdienā mēdzam neaizdomāties par alternatīviem tīrīšanas veidiem, kā panākt, lai tās būtu higēniskas. Šīs septiņas mājas tīrīšanas kļūdas, šķiet, ir pieļāvis ikviens no mums, tāpēc laiks tās mainīt.
 
8.nov
Iegādājoties medikamentus, cilvēki ne vienmēr zina, kā un kādos gadījumos tos pareizi lietot. Iespējams, ārsts šo informāciju ir izstāstījis, bet, nokļūstot līdz aptiekai, tas nereti jau ir aizmirsies. Kāpēc ir tik svarīgi pirms zāļu iegādes konsultēties ar farmaceitu un kādus jautājumus ir vērts izrunāt, skaidro  sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.
 
8.nov
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
8.nov
Portāls "Bright Side" ir analizējis Meganas Mārklas uzvedību un atklājis, kā viņa spēj iemantot cilvēku labvēlību.
 
8.nov
Oktobrī pasauli pāršalca ziņa, ka nīderlandietis uzlauzis ASV prezidenta Donalda Trampa “Twitter” kontu, vienkārši ar piekto reizi uzminot paroli. Vismaz uz īsu brīdi viņam bija iespēja uzrunāt 87 miljonus Trampa “Twitter” sekotājus. Arī Latvijā hakeru uzlauzti privātpersonu un uzņēmumu konti nav vairs retums. Tā septembrī tika uzlauzts biznesa ziņu portāla db.lv konts “Facebook”. Arī “Rīgas satiksmes” “Facebook” lapa cieta no atkārtota uzbrukuma. Krāpniekiem ar viltus e-pasta palīdzību ir izdevies pārņemt dziedātāja Intara Busuļa “Instagram” kontu. Par virtuālo krāpnieku upuriem ir kļuvušas arī Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko, radio Star FM ētera balss Maija Rozīte-Krištopane un bijusī svarcēlāja Rebeka Koha – viņām tika uzlauzti “Instagram” konti.
 
7.nov
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Keišs un Pauls, Pecolli un Krovs, Miltiņš un Ieviņš, «Lielais Kristaps» un «Dons Kihots».
 
5.nov
Šie neparastie triki būs parocīgi ikvienam, kuram nācies pārāk ātri atvadīties no iemīļota apģērba, jo tas ir zaudējis krāsu, sapūkojies vai pie tā vairs neturas pogas. Šie portāla "Bright Side" apkopotie triki palīdzēs ietaupīt naudu un nervus.
 
3.nov
Būsim atklāti- plakans vēders ir daudzu sapnis, taču nereti tā sasniegšana šķiet neiespējama. Protams, lielākais devums ceļā uz to būs savas diētas sakārtošana un izvairīšanās no produktiem, kuri veicinās vēdera augšanu. Protams, produktu izvēle paliek tavā ziņā, taču, ja tiecies pēc sapņa par plakanu vēderu, liec aiz auss šos produktus, no kuriem jāizvairās.
 
2.nov
Valodu zināšanas ir liela bagātība, kas palīdz gan veiksmīgas karjeras veidošanā, gan paplašina personīgos apvāršņus ceļojot un satiekot jaunus cilvēkus. Svešvalodas apguve prasa gan lielu pacietību, gan pašdisciplīnu un laika resursus. Taču pat tad progress nereti ir lēns. Bailes kļūdīties, pārlieka koncentrēšanās uz gramatiku vai latviešiem tik raksturīgā izvairīšanās valodu likt lietā – lūk sešas izplatītas kļūdas, ko cilvēki pieļauj, apgūstot jaunu valodu, un daži noderīgi padomi, kā tās pārvarēt.
 
1.nov
Kamēr pasaulē turpina izplatīties Covid-19 un epidemiologi iesaka nepulcēties un nesportot grupās, ir vērts apdomāt, ar kādām aktivitātēm sevi uzturēt labā garīgajā un fiziskajā formā. Lai arī drēgnajos rudeņos sports iekštelpās šķiet īpaši vilinošs, mediķi šobrīd aicina doties dabā. Latvijas apceļošana, slēpņošana, putnu vērošana, rudenīga golfa spēle vai aktīva pastaiga pilsētā – tās ir piecas idejas drošām un aktīvām brīvdienām svaigā gaisā.
 
1.nov
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
1.nov
Viedokļi par labākajām latviešu filmām ir tikpat atšķirīgi kā gaume attiecībā uz krāsām vai garšām. Vienam šķiet, ka viss labākais radīts padomju gados, cits labprātāk skatās simtgades filmas. Kādam pa prātam latviešu sentiments, dažs priekšroku dod smejamgabaliem. Lai kāda būtu katra skatītāja gaume, dažas filmas nudien ir grēks neredzēt – tas ir ne tikai Latvijas kino klasikas zelta fonds, bet arī pierāda, ka latviešu kinematogrāfam ir pa spēkam visdažādākie žanri.
 
31.okt
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Brekte un Kaža, Andrejeva un Gupalo, Dieva dēli un Saules meitas.
 
27.okt
Vidēji Latvijā izmaksas par elektroenerģiju no mājsaimniecības budžeta veido ap 3%, kamēr par siltumu un dabasgāzi - 5%. Tomēr potenciāls samazināt ikmēneša elektroenerģijas izmaksas vēl nav pietiekami izmantots.
 
26.okt
Šīs nedēļas nogalē atkal gaidāmi aizokeāna svētki, kuri pēdējo gadu laikā arvien lielāku un pretrunīgāku popularitāti iegūst arī Latvijā. Šogad arī šie svētki prasa nelielu pielāgošanos, tāpēc piedāvājam trīs radošas idejas, kā savu Halovīna tēlu radīt ar sejas masku palīdzību.
 
25.okt
“Praksē nereti nākas uzklausīt dažādus iemeslus, kāpēc cilvēks nevar vingrot, iet garās pastaigās, nūjot vai kā citādi būt aktīvs, taču vairumā gadījumu tās patiešām ir tikai atrunas,” teic „Mēness aptiekas” eksperte Veselības centru apvienības fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārste Guna Vītoliņa. Lūk, izplatītākie attaisnojumi un ārstes komentāri!
 
25.okt
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
25.okt
Viltojumu kvalitāte mēdz būt tik augsta, ka pat speciālisti tās uzreiz nevar atšķirt. Agrāk rādītājs varēja būt salīdzinoši zemā cena. Nekvalitatīvie viltojumi parasti tiek pārdoti tirgos par ievērojami zemākām cenām. Lielākā daļa šo preču tiek ražotas Ķīnā un citās Austrumu valstīs. Visaugstākās kvalitātes viltojumus var atpazīt tikai šaurs cilvēku loks – pieredzējuši eksperti, pārdevēji vai menedžeri, kā arī ilggadēji produkta cienītāji. Cenas var būt gandrīz tikpat augstas vai tādas pašas kā oriģinālam.