Visinteresantākie TOP

10.jun
Vasara nāk ar mūzikas festivāliem, atvaļinājumiem un trakulīgām ballītēm. Lai gaidītā atpūta neliktu vilties, ir labi zināt dažas vienkāršas patiesības par atbildīgu alkohola lietošanu. „Vislabākais padoms ir viens - ja vispār lieto, tad tikai ar mēru, vienlaikus dzerot arī daudz ūdens,” atgādina Dāvis Vītols, Latvijas Alkohola nozares asociācijas (LANA) izpilddirektors. Viņš atgādina par dažiem joprojām izplatītiem mītiem saistībā ar alkohola lietošanu, kurus vērts kliedēt šajā vasarā, ja negribas iedzīvoties veselības problēmās.
 
10.jun
Vasara ir laiks, kad patērējam vairāk ūdens, gan laistot dārzu, gan biežāk atsvaidzinoties dušā un mazgājot apģērbu. Saskaņā ar globālās dabas aizsardzības aģentūras NRDC (Natural Resources Defense Council) svaigākajiem pētījumiem, klimata izmaiņas izraisa intensīvāku sausumu, tāpēc katram mūsu planētas Zemes iedzīvotājam vajadzētu rūpīgi izvērtēt savus ūdens lietošanas paradumus un izmantot visas iespējas, ko piedāvā ražotāji energoefektivitātes uzlabošanai, piemēram, ūdens taupošās dušas galvas un jaucējkrāni.
 
9.jun
Baltijā veiktais pētījums par iecienītākajiem zīmoliem liecina, ka Latvijā neviens no pašmāju zīmoliem nav iekļuvis TOP 10. Lielākoties reģionālie un globālie zīmoli ieņem vadošās topa pozīcijas arī Igaunijā un Lietuvā, vēsta "Zīmolu tops 2018".
 
8.jun
Jautājums par mūsu pašu kaitējumu videi sabiedrībā kļūst aizvien populārāks. Tāpat pasaulē un Latvijā arvien lielāku popularitāti iemanto Zero Waste, jeb bez atkritumu dzīvesveids. Ko tas nozīmē praktiski? Cilvēki, kas piekopj Zero Waste dzīvesveidu savā ikdienā, ļoti piedomā pie tā, kā mazināt savu ietekmi uz vidi un veidot savu sadzīvi, minimizējot radīto atkritumu plūsmu. Mājas uzkopšana ir labs iemesls, kā atbrīvoties no visa liekā un nevajadzīgā, tomēr Artūrs Jansons, Grite tīrības eksperts, biedrības “Homo ecos” vadītājs, norāda, ka nedrīkst aizmirst svarīgāko.
 
3.jun
Uzzini vairāk par 3 vietām Igaunijā, kas ir īpašas ar savu dabu, arhitektūru un atmosfēru. Aizvadi šeit pastaigas, izbaudi vasaras festivālus vai ūdens priekus, kā, piemēram, smaiļošanu. Neaizmirsti paņemt līdzi fotokameru, jo Tu noteikti vēlēsies šīs vietas iemūžināt!
 
2.jun
Pēdējos gados pārtikas produktu segmentā aug pieprasījums pēc vegāniskiem un veģetāriem produktiem un kļūst plašāks arī to personu loks, kas ar prieku izslēdz no uztura dzīvnieku izcelsmes produktus.
 
2.jun
Pārtikas drošības ievērošana mājas apstākļos bieži tiek nepietiekami novērtēta, lai gan pārtikas uzglabāšanas un sagatavošanas procesā ir neskaitāmi riski – kļūdu pieļaušana var izraisīt dažādas nopietnas saslimšanas. Nepietiek tikai ar higiēnas prasību ievērošanu – roku, trauku un darba virsmas regulāra mazgāšana nenozīmē, ka pagatavotā pārtika būs nekaitīga veselībai. Circle K vides, veselības un drošības departamenta vadītāja Laima Volkova dalās padomos, kā parūpēties par pārtikas drošību mājās.
 
1.jun
Kaspersky Lab eksperti ir atlasījuši piecas planšetdatora spēles, ko vecāki līdz šim ir izvēlējušies saviem bērniem. Pieredze liecina, ka šādu spēļu sabalansēts patēriņš (30 minūtes dienā, ja bērns ir ievērojis uzvedības noteikumus un dienas režīmu) veicina bērna attīstību un satuvina viņu ar vienaudžiem.
 
31.mai
Nodarbinātības valsts aģentūras sniegusi desmit ieteikumus jauniešiem, kuri atrodas darba meklējumos.
 
29.mai
Lai cik izglītots un zinošs tu nebūtu, arī tu visticamāk piever acis uz lietām, kuras apzinies kā neizbēgamas. Lūk 10 patiesības, kuras ne ikviens gatavs atzīt.
 
27.mai
Katrs no mums noteikti ir piedzīvojis situāciju, kad aizejot uz restorānu, vai pagatavojot gardu maltīti mājās sākumā to “apēdam ar acīm”, iemūžinot to sociālajos tīklos un tikai tad ķeroties klāt ēdiena baudīšanai. Lai lieki netērētu laiku un spētu nofotografēt nevainojamu foto viedtālruņu ražotājs "Huawei" kopā ar recepšu bloga autori Krustnaglina.lv Katrīnu Mami dalās praktiskos ēdiena fotografēšanas padomos.
 
26.mai
Līdz ar siltā laika iestāšanos, kļūst arvien lielāka interese par sporta treniņiem brīvā dabā - kāds izvēlas doties uz tuvāko parku, lai izmēģinātu spēkus, trenējoties uz pievilkšanās stieņiem, kāds bezrūpībā izraujas no pilsētas steigas un dodas atelpas skrējienā gar jūras malu, savukārt citi vēl nav pārstājuši trenēties sporta zālē. Sporta zīmola 4F aptaujas dati liecina, ka 56% respondentu nodarbojas ar sportu vairākas reizes nedēļā, bet 15% - katru dienu. Tiem, kuri līdz ar vasaras iestāšanos vēlas nodarboties ar sportu ārpus mājām vai ierastās sporta zāles, 4F vēstnesis un 2017. gada Eiropas čempions skrituļslalomā Miks Zvejnieks iesaka 5 motivējošākās vietas ideālam treniņam.
 
26.mai
Vasara ir laiks, kad visapkārt tik daudz kārdinājumu naudas tērēšanai – skolā ir brīvdienas, mēs dodamies atvaļinājumos, ir dārza ballītes, bet āra kafejnīcas tā vien aicina piesēst. "Ferratum Bank" piedāvā piecus veidus, kā ietaupīt naudu vasarā, neupurējot savu dzīvesstilu.
 
26.mai
Novecošana ir dabīgs process katra dzīvē, kas maina ne tikai cilvēka ārējo izskatu, bet arī ietekmē pašsajūtu. Lai arī ikviens no mums, iespējams, vēlas palikt mūžīgi jauns, jau savlaicīgi jāsāk domāt, kā paildzināt jaunību. Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane sniedz padomus, kā pēc iespējas ilgāk saglabāt tvirtu ādu, vairot enerģiju, spēku un dzīvesprieku ikdienā.
 
25.mai
Vai kāds no pēdējiem Tevis uzņemtajiem attēliem ir bijis selfijs? Visticamāk, ka katrs no mums pēdējā mēneša laikā ir uzņēmis vienu vai pat vairākus selfijus, jo selfiju uzņemšana nenoliedzami kļuvusi par daļu no modernā dzīvesveida, un viedtālruņu ražotāja Huawei veiktais pētījums liecina, ka 74% no 25 līdz 31 gadus veciem cilvēkiem regulāri uzņem selfijus. Tādēļ Huawei eksperti ir apkopojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs uzņemt perfektu selfiju katru reizi.
 
25.mai
Vasara ir laiks, kad visapkārt tik daudz kārdinājumu naudas tērēšanai – skolā ir brīvdienas, mēs dodamies atvaļinājumos, ir dārza ballītes, bet āra kafejnīcas tā vien aicina piesēst. "Ferratum Bank" piedāvā piecus veidus, kā ietaupīt naudu vasarā, neupurējot savu dzīvesstilu.
 
24.mai
Pēdējos gados pārtikas produktu segmentā aug pieprasījums pēc vegāniskiem un veģetāriem produktiem un kļūst plašāks arī to personu loks, kas ar prieku izslēdz no uztura dzīvnieku izcelsmes produktus. Šo tendenci novēro arī nacionālais mazumtirgotājs ELVI, tāpēc sadarbībā ar pārtikas tehnoloģi un uztura eksperti Dzintru Koktu piedāvā iepazīt veģetāriešiem un vegāniem ieteicamos produktus.
 
24.mai
Līdz ar siltā laika iestāšanos, kļūst arvien lielāka interese par sporta treniņiem brīvā dabā – kāds izvēlas doties uz tuvāko parku, lai izmēģinātu spēkus, trenējoties uz pievilkšanās stieņiem, kāds bezrūpībā izraujas no pilsētas steigas un dodas atelpas skrējienā gar jūras malu, savukārt citi vēl nav pārstājuši trenēties sporta zālē. Sporta zīmola 4F aptaujas dati liecina, ka 56% respondentu nodarbojas ar sportu vairākas reizes nedēļā, bet 15% - katru dienu. Tiem, kuri līdz ar vasaras iestāšanos vēlas nodarboties ar sportu ārpus mājām vai ierastās sporta zāles, 4F vēstnesis un 2017. gada Eiropas čempions skrituļslalomā Miks Zvejnieks iesaka 5 motivējošākās vietas ideālam treniņam.
 
23.mai
Jaunākie pētījuma dati rāda, ka lielākais vairākums jeb 76% Latvijas iedzīvotāju ikdienā dzer kafiju - no tiem 88% malko kafiju mājās, 49% - darbā, 35% ciemos, 28% - kafejnīcā vai restorānā, bet 18% - dodoties ceļā ar auto.
 
21.mai
Kāpēc mēs izvēlamies lietas, kuras izvēlamies? Ko šī izvēle atklāj par mūsu personību? "The Daily Net" aicina uzzināt par sevi nedaudz vairāk.