Visinteresantākie TOP

25.sep
Jau pavisam drīz, 4. oktobrī, pie Latvijas kino skatītājiem nonāks režisora Jura Kursieša un studijas “Tasse Film” pilnmetrāžas spēlfilma “Oļegs” – uz patiesiem notikumiem balstīts skaudrs stāsts par kāda austrumeiropieša labākas dzīves meklējumiem Beļģijā. Galvenais varonis nokļūst bezcerīgā situācijā, kad viņa dzīvi sāk kontrolēt poļu noziedznieks. Lūk, astoņi interesanti fakti, kas atklāj filmēšanas aizkulises.
 
23.sep
Pēc Pasaules veselības organizācijas datiem* vairāk nekā 5 % pasaules iedzīvotāju jeb 466 miljoni cilvēku saskaras ar vājdzirdību. Tiek prognozēts, ka līdz 2050. gadam šis skaitlis pieaugs un sasniegs vairāk nekā 900 miljonus cilvēku, proti, viens no desmit pasaules iedzīvotājiem saskarsies ar dzirdes problēmām. Lai gan nav veikta precīza uzskaite, Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija “Sadzirdi.lv” lēš, ka Latvijā šobrīd varētu būt aptuveni 280 000 cilvēku ar dzirdes traucējumiem. Iemeslus, kāpēc tik daudzi saskaras ar dzirdes traucējumiem, skaidro sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane.
 
23.sep
Nereti gadās, ka iecienītajam un tik ļoti mīļajam kreklam ir parādījies kāds neizmazgājams traips, vai caurums. Lai to neizmestu atkritumos, "Rimi" sagatavojis trīs idejas, kā tam piešķirtu jaunu elpu un izskatu. Izmēģini batikošanu, bārkstis vai radi ko jaunu, uzšujot svārkus!
 
23.sep
Jauna mājokļa iegāde vienmēr ir ne vien atbildīgs, bet arī aizraujošs un patīkamām gaidām piepildīts process. Brīdī, kad tiek apsvērta jauna mājokļa iegāde, automātiski gribas doties ekspedīcijā pa sludinājumu portāliem cerībā, ka tur ieraudzītais būs tieši tas, kas meklēts. Tomēr biežāk, pēc vairākām meklējumos pavadītām stundām, nepamet sajūta, ka meklētais vai nu vispār neeksistē, vai nav sasniedzams. Īpašuma atrašana un iegāde ir laikietilpīgs process, kas var aizņemt no viena mēneša līdz pat gadam aktīvas meklēšanas, tādēļ vērts rūpīgi sagatavoties. Lai meklējumi tomēr rezultētos izsapņotajā mājoklī, nekustamo īpašumu kompānija “Latio” apkopojusi piecus vienkāršus, bet svarīgus soļus tiem, kas pašu spēkiem nolēmuši iegādāties savu pirmo īpašumu.
 
16.sep
Inese Kreicberga – žurnāliste, TV raidījuma «Ķepa uz sirds» idejas autore un producente. Šo astoņu gadu laikā tapuši vairāk nekā 300 raidījumi, taču galvenais – atrastas mājas vairāk nekā 1000 dzīvniekiem. Skatītāju iemīļotais TV raidījums «Ķepa uz sirds» septembrī startēs ne tikai ierastajos sestdienu rītos LTV1, bet arī radio tiešraidē – no 15. septembra būs dzirdams «Radio SWH»!
 
16.sep
Lai arī vasara bija matu augšanai vislabvēlīgākais laiks, tā varēja atstāt arī negatīvu ietekmi uz matu veselību un izskatu.
 
16.sep
Slavenais astrologs Pāvels Globa nosaucis piecas horoskopa zīmes, kurām šī gada pēdējie mēneši kļūs par "lūzuma punktiem" un pilnībā mainīs dzīvi.
 
15.sep
Ik pa laikam medijos parādās līdz šim nezināmi slavenās bulgāru gaišreģes Vangas pareģojumi, tostarp, nosauktas četras horoskopa zīmes, kurām Vanga esot solījusi pārmaiņas privātajā dzīvē vēl šogad, raksta "topnews.lv".
 
13.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas, kultūras un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
12.sep
Deju studijas «Kaprīze» vadītājai Sintijai Upeniecei hobijs un darbs ir viņas sirdslieta. Upenieku ģimenē aug trīs mazi bērni, kas arī ir Sintijas dzīves piepildījums. Komentāri lieki – ikviena mamma viņu sapratīs. Kaut arī Sintija ne reizi nav bijusi pienācīgā dekrēta atvaļinājumā, ir panākts līdzsvars starp darbu un ģimenes dzīvi.
 
12.sep
Pasaules universitāšu reitingā "Times Higher Education" Latvijas Universitāte (LU) ierindojusies "Top 1000" lejasdaļā, savukārt Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) ir iekļuvušas labāko 1400 augstskolu starpā.
 
11.sep
Pirktākās grāmatas 02.09.2019.–08.09.2019.
 
11.sep
Putnu gripa, Ebolas, tropu un citi eksotiski drudži – brīžiem šķiet, ka teju ik dienu parādās ziņas par kādu bīstamu vīrusu, kas spēj izraisīt nāvējošas saslimšanas un draud izplatīties plašās teritorijās. Tas liek uzdot jautājumu, cik daudz esam gatavi cīnīties ar nezināmiem vīrusiem vai zināmu vīrusu mutācijām?
 
11.sep
Slavenais Krievijas astrologs Pāvels Globa pastāstīja, kuras horoskopa zīmes šogad rudenī piedzīvos patiesi romantiskus mirkļus.
 
10.sep
Jau sen pagājuši laiki, kad tirgū nebija pieejamas ērti lietojamas un mūsdienīgas kontaktlēcas. Pateicoties zinātnes atklājumiem un jaunākajām tehnoloģijām, kontaktlēcas mūsdienās kļuvušas par ērtu ikdienas risinājumu redzes korekcijai. To straujā attīstība pēdējos pārdesmit gados izraisījusi teju revolūciju, kā rezultātā, īpaši aktīvās dzīves piekritēji, arvien biežāk briļļu vietā izvēlas kontaktlēcas. Lai gan vispopulārākās kontaktlēcas ir tieši jaunākās paaudzes vidū - vecumā līdz 34 gadiem, to priekšrocības novērtē arī vecāki cilvēki.
 
9.sep
Septembris daudziem nāk komplektā ar jauna mācību gada sākumu, turklāt tiem, kas vēlas būt veiksmīgi, mūsu dienās ir jāmācās visu mūžu. Un tehnikas attīstība dod praktiski neierobežotas iespējas – internetā ir tik daudz materiālu, kā arī kursi tiešsaistē, bet vislielākais klupšanas akmens ir pašdisciplīnas trūkums.
 
7.sep
Spānija jau gadsimtu garumā piesaista ceļotājus ar savām elpu aizraujošajām ainavām, apbrīnojamo arhitektūru, bagāto vēsturi un saistošo kultūru. Lai arī kurā Spānijas vietā jūs atrastos, katrā nostūrī kūsā iedvesma. Tā ir vieta, kurā varat atklāt savu īsto aizraušanos un izdzīvot mirkļus, pēc kuriem vienmēr esat ilgojies.
 
6.sep
Piedāvājam ieskatu, kādi tuvākā un tālākā nākotnē paredzēti izklaides, mūzikas un cita rakstura notikumi un sarīkojumi dažādās Latvijas vietās.
 
6.sep
Iegādājoties jaunu veļasmašīnu, mēs rēķināmies, ka šis ir ilgtermiņa ieguldījums un ierīce kalpos vairākus gadus. Atkarībā no lietošanas biežuma un modeļa paredzamais veļasmašīnas mūža ilgums svārstās no septiņiem līdz pat vairāk nekā divdesmit gadiem. Samsung piedāvā ieteikums, kā parūpēties, lai veļasmašīna strādātu maksimāli ilgi un kvalitatīvi.
 
6.sep
Pētot automašīnu pasažieru paradumus, redzama būtiska atšķirība starp to, kā pasažieri uzvedas auto priekšējā un aizmugurējā sēdeklī. Vairākums jeb 86% pasažieru lieto drošības jostu, sēžot automašīnas priekšā, bet aizmugurē uz pusi mazāk - tikai 43% pasažieru vienmēr piesprādzējas, liecina CSDD 2019. gada pētījums.