Aktuāla tēma

1.jun 2018
Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmums "Lietuvos geležinkeliai" piektdien parakstījis 54,762 miljonus eiro vērtu līgumu ar divām Lietuvas kompānijām un vienu Vācijas uzņēmumu par Eiropas platuma dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" posma izbūvi no Kauņas dzelzceļa stacijas līdz Kauņas intermodālajam terminālim.
 
25.mai 2018
24.maijā varējām vērot nebijušu notikumu Latvijas vēsturē pēc neatkarības atjaunošanas. Saeima par Latvijas Bankas padomes locekli neapstiprināja Latvijas Bankas prezidenta izvirzītu kandidatūru.
 
17.mai 2018
Krasā viedokļu dažādība par Edvarda Kušnera apstiprināšanu vai neapstiprināšanu Latvijas Bankas (LB) padomes locekļa amatā uz otru termiņu neļaus šo jautājumu izlemt termiņos, kādi noteikti Saeimas Kārtības rullī.
 
16.mai 2018
Lai gan Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputāti, iztaujājot Latvijas Bankas padomes locekli Edvardu Kušneru, mēģināja izvilināt no viņa izpratni par morāli, E. Kušners slazdā neielaidās un šos jautājumus veikli apgāja.
 
14.mai 2018
Aprakstot 13 gadu vecu publiskā reģistrā fiksētu darījumu, prese cenšoties nomelnot Latvijas Bankas padomes locekli Edvardu Kušneru, kuram savulaik darījums caur Delavērā reģistrēto kompāniju bijusi goda lieta, – skaidroja pats E. Kušners Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai.
 
9.mai 2018
Par spīti biezajai aizdomu ēnai, kas kritusi gan pār Latvijas Bankas (LB) prezidentu Ilmāru Rimšēviču, gan arī pār viņa savulaik virzīto un atbalstīto LB padomes locekli Edvardu Kušneru, pašreizējā LB prezidenta pienākumu pildītāja Zoja Razmusa virza E. Kušneru atkārtotai apstiprināšanai augstajā amatā.
 
10.apr 2018
Izpētot dalībniekus aptuveni 1,2 miljonu eiro darījumā, kuru 2005. gada decembrī veica pašreizējais Latvijas Bankas (LB) padomes loceklis, iepriekš arī LB prezidenta padomnieks Edvards Kušners, var atrast informāciju, ka E. Kušnera intereses šajā darījumā varētu būt krustojušās ar Trasta komercbankas un tās lielākā akcionāra Igora Buimistera interesēm.
 
4.apr 2018
Latvijas Bankas (LB) darbiniekiem gan likumos, gan iekšējos normatīvos aktos un darba līgumos bija un arī tagad ir noteikti dažādi uzņēmējdarbības un amatu apvienošanas ierobežojumi, tomēr pašreizējais LB padomes loceklis Edvards Kušners nav pārkāpis nedz likumu, nedz darba līgumā noteiktos ierobežojumus, – ir pārliecināts LB preses sekretārs Jānis Silakalns.