Gada nogales laiks

31.jūl
Kāda ģimene Misūrī štatā šonedēļ svinējusi Ziemassvētkus, lai mirstošais tēvs vēl pēdējo reizi var atzīmēt mīļākos svētkus ar savām četrām atvasēm, ziņo Fox News.
 
24.jūl
Pirmdien, 23.jūlijā, Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā aizvadīts ikgadējais Ziemassvētku vecīšu kongress, kurš tradicionāli norit vasarā.
 
23.jūl
Kopenhāgenā šonedēļ vērojams neparasts skats- uz Ziemassvētku vecīšu kongresu pulcējušies interesenti no visas pasaules.
 
12.mar
Bija nepieciešami aptuveni 20 gadi un Saeimas vēlēšanu tuvums, lai parlaments spertu soli tuvāk tam, lai Latvija kļūtu par sesto valsti pasaulē, kurā Ziemassvētki oficiāli tiek svinēti saskaņā gan ar katoļu, gan pareizticīgo tradīcijām. Ukrainai, tuvinoties Rietumiem, šī kompānija gan var kļūt šaurāka.
 
31.jan
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija februāra beigās skatīs trīs gadus parlamentā iesprūdušu ierosinājumu pareizticīgo Ziemassvētkus noteikt par brīvdienu.
 
7.jan
Pasaule slīgst patmīlības un naida tumsā, tāpēc ikvienam nepieciešams iegūt ticību un atvērt sirdis Dievam, pareizticīgo Ziemassvētkos norāda Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs.
 
7.jan
Šodien pareizticīgie un vecticībnieki Latvijā svin Ziemassvētkus - Kristus piedzimšanas svētkus.
 
4.jan
Bijusī šova "Lauku sēta" dalībniece Vita Taube iekļuvusi nepatīkamā skandālā pašos Ziemassvētkos - jaunās sievietes studija "Jump in" izkrāpusi naudu no kāda bērnudārza audzēkņu vecākiem un pamatīgi sabojājusi Ziemassvētku prieku mazajiem, sociālajā tīklā "Facebook" raksta kāda sarūgtināta māmiņa.
 
3.jan
Kā iepriekš ziņots, Jaungada dienā Kuldīgā nodega svētku egle. Glābēji secinājuši, kas varētu būt izraisījis lielās liesmas, kuras praktiski "aprija" Ziemassvētku egli.
 
31.dec 2017
31.decembrī pieczvaigžņu viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA (Jūras iela 23/25, Majori) norisināsies krāšņas Jaunā gada sagaidīšanas svinības - ONE NIGHT IN VEGAS. Deju grīdas spožās ugunis, elpu aizraujošas dekorācijas, azarts, adrenalīns un pārgalvīgs prieks - pasākuma viesi Gadumijas nakti vadīs pasaules izklaides mekas Lasvegasas atmosfērā.
 
31.dec 2017
31. decembrī, no plkst. 22:00 ar īpaši krāšņām Jaungada svinībām durvis vērs Liepājas Latviešu biedrības nams, aicinot ikvienu pavadīt Vecgada vakaru un sagaidīt Jauno gadu kopā ar dziedošajiem aktieriem Juri Jopi un Anniju Putniņu koncertprogrammā “Sapnis par Brodveju”. Pēc pusnakts balles viesi Jaungada nakti varēs izdejot grupas “Vintāža” muzikālās programmas pavadījumā. 
 
29.dec 2017
Kantar TNS nesen publicēja pētījuma datus par to, ka vairākums (80%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem Jaunajā gadā vēlētos labu veselību sev un tuvajiem. Lai šī un arī citas vēlēšanās piepildītos un lai būtu labklājības pilns gads, cilvēki mēdz ievērot dažādus rituālus. Tāpēc Kantar TNS noskaidroja ne tikai to, kā cilvēki sagaidīs Jauno gadu, bet arī to, vai viņi piekops kādus īpašus rituālus šajā naktī.
 
29.dec 2017
Ik gadu Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā naktī no 31. decembra uz 1. janvāri nonāk vairāki cilvēki ar smagām pirotehnikas izstrādājumu izraisītām traumām. Austrumu slimnīcas ārsti aicina svētku līksmībā neaizmirst par drošību, izmantojot pirotehnikas izstrādājumus.
 
29.dec 2017
Teju puse jeb 47% Latvijas iedzīvotāju Jaunā gada svinībām plāno tērēt līdz 40 eiro, liecina "Maxima Latvija" veiktā aptauja.
 
29.dec 2017
Nedēļas nogalē Latvijā debesis brīžiem skaidrosies un Vecgada dienā gaidāms neliels sals, bet Jaungada naktī atkal kļūs siltāks un daudzviet līs, liecina jaunākā "Global Forecast System" prognoze.
 
28.dec 2017
Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi atgādina par piesardzību gadu mijā, īpaši svētku uguņošanas laikā. Neuzmanīgas rīcības rezultātā nopietni var ciest ne tikai pirotehnikas lietotāji, bet arī uguņošanas vērotāji.
 
28.dec 2017
Tuvojoties gada nogalei, ar svētku rotājumiem pušķojam ne vien savus mājokļus un birojus, bet arī izvēlamies atbilstošu apģērbu sev, saviem tuviniekiem, dažkārt arī mājdzīvniekiem un pat auto.
 
28.dec 2017
Šajā gada nogalē vienīgais reģions Latvijā, kur kaut uz brīdi izveidojās noturīga sniega sega, bija Latgale. Taču arī tur ziemai ir nācies atkāpties.
 
28.dec 2017
Jaungada svētku uguņošanai Rīgā, 11.novembra krastmalā šogad tiks tērēt 25 187 eiro, bez pievienotā vērtības nodokļa,ziņo "Ave Sol" vadītāja Zanda Ķergalve.
 
24.dec 2017
Populārā latviešu blogere Agnija Grigule īsi pirms Ziemassvētku vakara dalījusies īsās pārdomās.