Reģionālie pielikumi

5.sep
Kāds vīrietis vaino Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) nesaimnieciskumā un liekā naudas tērēšanā.
 
5.sep
Dabas parkā "Ogres Zilie kalni" pie Dubkalnu ūdenskrātuves šodien plkst.9 sāksies Juglas kauju 101.gadadienas atceres pasākums, kurā piedalīsies vairāk nekā 1500 skolēnu, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.
 
4.sep
Jūrmalas iedzīvotājs Vladimirs Dubrovskis piedāvā vecākiem, kuriem ir bērni ar īpašām vajadzībām, izmantot iespēju un apmeklēt baseinu, kas atrodas viņa privātmājā. Tāpat šādu iespēju var izmantot arī pieaugušie, kam nepieciešama rehabilitācija, teikts Facebook.
 
4.sep
Veicot arheoloģisko izpēti Valmieras pilī, atrastas vairāk nekā 200 senlietas, vēstīja "LNT Ziņas"
 
4.sep
Hakeri pirmdien uzlauzuši Ozolnieku novada pašvaldības komunālā uzņēmuma SIA "Ozolnieku KSDU" serveri, pauda uzņēmuma valdes loceklis Ēriks Zaporožecs.
 
3.sep
Indras pagastā, kas atrodas pašā Latvijas un Baltkrievijas pierobežā, šovasar durvis vēris neparasts muzejs, kurā, tostarp, iespējams plēst traukus uz nebēdu, vēstīja "TV3 Ziņas".
 
3.sep
Alūksnietis Normunds Skopiņš, SIA "Kindel" īpašnieks iesēja 40 hektārus griķus un, kā pats saka, kļuva par hobijzemnieku, raksta "aluksniesiem.lv".
 
3.sep
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), pamatojoties uz ministrijas rīcībā esošo informāciju saistībā ar iespējamu fiktīvu nodarbinātību Baldones pašvaldības izglītības iestādē "Vāverīte", ir vērsusies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) un Ģenerālprokuratūrā, informēja VARAM pārstāve Santa Vaļuma.
 
2.sep
Sestdienas vakarā koncertā klausītājus ar emocionālu priekšnesumu priecēja šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка), kas uz skatuves kāpa ar iespaidīgu mūziķu kolektīvu. Savu īpašo koncertprogrammu Kauguru svētkiem bija sagatavojis dziedātājs Intars Busulis un "Abonementa orķestris". Apmeklētājus vakara noskaņā iepriecināja arī hiphopa apvienība "Olas". Rudens ieskaņas svētkos varēja izbaudīt arī Baltijas valstīs labākās velo šova komandas "Greentrials" ekstrēmu velo šovu, "Comedy Latvia" humoristisku stand-upizrādi, kā arī piedalīties unikāla grafiti veidošanā. Tāpat visas dienas garumā bērni un pieaugušie varēja vērot Jūrmalas kolektīvu priekšnesumus, leļļu teātra izrādes, iesaistīties radošajās darbnīcās, eksperimentos un dažādās interesantās izklaidēs.
 
2.sep
Darbu veicējs SIA “BK Māja” ir pabeidzis sabiedriskās tualetes pārbūves darbus pie Baltās kāpas, Saulkrastos. Būvniecības darbi tika veikti projekta ”Labierīcību infrastruktūras izveide Baltās kāpas teritorijā” ietvaros, kura mērķis ir izveidot mūsdienīgas labierīcības Baltās kāpas teritorijā, nodrošinot apmeklētājiem kvalitatīvu un pilnvērtīgu dabas un kultūrvēstures mantojuma objekta apskati, tādējādi turpinot uzlabot tūrisma pakalpojumu kvalitāti pie iecienītā tūrisma objekta – Baltās kāpas, vēsta pašvaldības mājaslapa.
 
2.sep
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki sestdien devušies glābt četrus mežā apmaldījušos sēņotājus.
 
2.sep
Aizvadītajā diennaktī mediķu aprūpē nogādāts kāds vīrietis, kurš neveiksmīgi piezemējies ar izpletni, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.
 
2.sep
Šodien noslēgsies līdz šim vērienīgākās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) militārās mācības "Namejs 2018", informēja Aizsardzības ministrija.
 
1.sep
Tukumā tiks būvēts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas "Knicks" spēlētāja Kristapa Porziņģa vārdā nosauktais basketbola āra laukums, - šonedēļ konceptuāli ideju atbalstīja Tukuma novada dome.
 
1.sep
Septembrī Latvijas piekrastē tiks īstenota vēl nebijusi iniciatīva – "Piekrastes Tīrrade"; tās laikā dalībnieki tiek aicināti sakopt visu 500 km garo mūsu jūras piekrasti. Iniciatīvas autori ir Vides izglītības fonds un kampaņa "Mana jūra". Iniciatīva "Piekrastes Tīrrade" ir simboliska dāvana Latvijas valsts simtgadē, un tajā piedalīties aicināts ikviens, kam rūp tīra jūras piekraste, iepriekš reģistrējoties mājas lapā www.tirrade.lv. Darbi tiks uzsākti jau šodien, sakopjot Liepājas, kā arī Rucavas, Nīcas, Grobiņas un Pāvilostas novada jūrmalu.
 
1.sep
Tradicionāli katru septembra pirmo sestdienu ikvienu aicinām doties uz Gulbenes novadu, kad notiek vērienīgi svētki vienīgajam regulāri kursējošam šaursliežu dzelzceļa bānītim, kas ikdienu pasažierus nogādā no Gulbenes uz Alūksni. Šodien jau no plkst. 10:00 aicinām piedalīties Bānīša 115.dzimšanas dienas svinībās Gulbenes novadā, kad arī notiks jauna izglītojoša un interaktīva centra “Dzelzceļš un Tvaiks” atklāšana.
 
30.aug
Carnikavas pašvaldība nolēmusi iznīcināt populāro gan Latvijas iedzīvotāju, gan tūristu vidū vietu ar nosaukumu "Šamanistāna", kas atrodas pludmalē Lilastē.
 
30.aug
Ūdens temperatūra jūrā, kā arī lielākajā daļā upju un ezeru ir +15..+19 grādu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
 
29.aug
Liepājā, uz Ziemeļu fortiem, tapis jauns mākslas darbs - kādas sievietes portrets, raksta "liepajniekiem.lv".
 
28.aug
Franču mākslinieks Als Stikings (Al Sticking) sadarbībāar Liepājas pašvaldību Ziemeļu fortos radījis brīnišķīgu mākslas darbu – sirmgalves, kura raugās uz jūru portretu. Als apceļo Eiropas vēsturiskās vietas un meklē īpašus stāstus, kurus attēlot savos darbos. Uzzinot par Liepāju - mākslinieks bija drošs, ka īpašu stāstu atradīs arī šeit. Apmeklējot Sv. Annas baznīcu, viņš satika sirmgalvi, kuras dzīvesstāsts aizkustināja tik ļoti, ka viņš vēlējās sievieti attēlot ainaviskā gleznā.