Satiksme

14.jan
Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) sabiedriskā transporta kustības sarakstu izgaismošana ir tikai pagaidu risinājums pirms modernu tablo ieviešanas, kas paredzēta tieši šajās pašās pieturvietās, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pastāstīja kapitālsabiedrības pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss.
 
14.jan
Ņemot vērā, ka vairāki reisi dublējas vienā maršruta posmā, kā arī lai autobuss kursētu pēc kustību saraksta, no 2019. gada 18. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7732 Rīga–Skujene–Jaunpiebalga, Nr.7734 Rīga–Bērzkrogs–Ineši, Nr.7730 Rīga–Cēsis un Nr.7179 Rīga–Kursīši–Saulkrasti.
 
14.jan
Laika apstākļu dēļ šorīt Rīgā kavējas sabiedriskais transports.
 
14.jan
No šodienas stājas spēkā satiksmes ierobežojumi Krasta ielā, uz Salu tilta un Mūkusalas rotācijas aplī.
 
14.jan
Šorīt lielākajā daļā Latvijas teritorijas sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, pavēstīja VAS "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.
 
12.jan
Šorīt sniegs un apledojums daudzviet apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
10.jan
Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trase 2019. gada 12. un 13. janvārī uzņems 6. Viessmann Pasaules kausa posmu kamaniņu sportā, pulcējot pasaules un Latvijas labākos šī sporta veida pārstāvjus. Sacensību apmeklētāju ērtībām sestdien, 12. janvārī, AS “Pasažieru vilciens" norīkos papildu vagonus vilcieniem no Rīgas uz Siguldu un atpakaļ.
 
10.jan
Šorīt divu automašīnu sadursmē uz šosejas Rīga-Liepāja traumas guvuši trīs cilvēki, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
 
9.jan
Kāda Facebook lietotāja dalījusies ar fotogrāfijām, kurās redzama sabiedriskā transporta pietura Alūksnes pusē. Bildēs redzams, ka sniega dēļ tā ir teju vai "pazudusi".
 
9.jan
Laika posmā no 2017.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 28.novembrim saistībā ar SIA "Cityparks Latvija" rīcību, patērētājiem piemērojot līgumsodus par neatbilstošu autostāvvietas pakalpojumu izmantošanu, Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) ir vērsušies 428 patērētāji.
 
8.jan
Sniega un apledojuma dēļ šorīt visos Latvijas reģionos pa atsevišķiem valsts nozīmes un reģionālajiem autoceļiem ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" apkopotā informācija.
 
7.jan
Pēc traģiskajiem notikumiem Jūrmalā, kad automašīna notrieca četrus cilvēkus, Dzintaru pārvada posmā Jūrmalā samazināts atļautais braukšanas ātrums.
 
7.jan
Uz autostrādes starp Franciju un Beļģiju pirmdien izveidojās liels sastrēgums, Beļģijas arodbiedrībai protestējot pret Eiropas Savienības (ES) reformām, kas skars kravas mašīnu un autobusu šoferus.
 
7.jan
Jaunā tipa “Rīgas satiksmes” pieturvietu plāksnes ar apgaismojuma funkciju, stabi un ceļa zīmes ir izvietotas piecās 13. janvāra ielas pieturvietās, kā arī 11. novembra krastmalas pieturvietā “Grēcinieku iela”.
 
7.jan
Kalnciema ielā 2B esošā nama demontāžās dēļ ierobežotā satiksme šodien tiks daļēji atjaunota.
 
6.jan
Šorīt sniegs vietām apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem, informē "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
4.jan
Šodien, 4.janvārī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Burovs sasauca pašvaldības atbildīgo iestāžu operatīvo sanāksmi pie ēkas Kalnciema ielā 2B, lai lemtu par nekustamā īpašuma turpmāko sakārtošanu un satiksmes organizāciju.
 
4.jan
Šorīt sniegs un apledojums daudzviet, galvenokārt, Kurzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 63 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
2.jan
Valsts policija trešdien turpina pastiprinātas pārbaudes uz autoceļiem, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte.
 
2.jan
Aizvadītajās dienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kur četros no gadījumiem ir četri cietušie; vienā gadījumā viens bojā gājušais. 14 ceļu satiksmes negadījumos notikušas sadursmes ar meža dzīvniekiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies desmit automašīnu un četri velosipēda vadītāji. Noformēti 309 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 98 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.