Satiksme

12.aug
Jau zināms, ka šovasar notiek aktīvi remontdarbi uz Vidzemes šosejas, Bērzkroga posmā. Kāds aculiecinieks pauž sašutumu par ceļa kvalitāti, kad jau jaunais asfalts ir "uzliets", raisot šaubas, vai ceļš kalpos ilgi.
 
12.aug
Patlaban visintensīvākie ceļa būvdarbi uz reģionālajiem ceļiem turpinās uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108). Lai izbrauktu remontposmu no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ar septiņiem luksoforu posmiem, ir nepieciešama aptuveni stunda un 15 minūtes.
 
11.aug
Šī gada septiņos mēnešos satiksmes negadījumos Latvijā gājuši bojā 76 cilvēki, kas ir vairāk nekā pērn identiskā laika posmā, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija.
 
11.aug
Triatlona sacensību "Rīgas Triatlons 2019" laikā šodien gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.
 
9.aug
No 13. līdz 15.augustam saistībā ar Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem virzienā uz Aglonu tiks norīkoti papildu autobusu reisi, kā arī tiks pagarināti autobusu un vilcienu reisi, informēja Autotransporta direkcijā.
 
9.aug
Autoceļu kalpošanas laika un braukšanas apstākļu uzlabošanai šogad VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU) Zemgales reģionā autoceļu selektīvo vienkārtas virsmas apstrādi veicis uz 11 valsts autoceļiem ar asfalta segumu vairāk nekā 73 000 kvadrātmetru platībā,  informēja LAU.
 
9.aug
Ceturtdienas pēcpusdienā traģiskā autoavārijā uz Liepājas šosejas gāja bojā divi cilvēki. Sociālajos tīklos kāds iedzīvotājs informējis, ka vēl pirms avārijas brīdinājis par vienu no tajā, iespējams, iesaistītā kravas auto vadītājiem.
 
9.aug
Rīgas domes Satiksmes departaments konstatējis vismaz 18 lietus laikā applūstošas ielas, pavēstīja departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
9.aug
Autovadītāji, kuri šajās dienās brauc pa Latgales ceļiem, tiek aicināti rēķināties ar svētceļnieku grupām, kas pārvietojas Aglonas virzienā, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
8.aug
Apvienība "Pilsēta cilvēkiem" aicinās atbildīgās amatpersonas izvērtēt Valsts policijas (VP) un Rīgas domes Satiksmes departamenta darbinieku iespējamo nolaidību, organizējot Lucavsalas koncertu gājēju plūsmas, pavēstīja apvienības pārstāvis Māris Jonovs.
 
8.aug
Valsts policija (VP) pilnībā atjaunojusi satiksmi uz Liepājas šosejas, kur traģiskā avārijā ceturtdien dzīvību zaudēja divi cilvēki, informēja VP.
 
7.aug
AS "Pasažieru vilciens" norīkojis īpašus vilcienus Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētājiem Aglonā.
 
7.aug
Remontdarbu dēļ no šodienas tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi Lubānas un Juglas ielu rotācijas aplī, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
7.aug
Šā gada 25.jūlijā ap pulksten 13:00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Embūtes ielā kāda sieviete, vadot automašīnu “Mitsubishi Lancer”, uzbrauca 2010.gadā dzimušam zēnam.
 
6.aug
Negadījuma dēļ Rīgā traucēta 7. un 9.maršruta tramvaju kustība, informē pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".
 
6.aug
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka atsākoties remontdarbiem uz Lubānas un Juglas ielu rotācijas apļa, no 7.augusta tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas.
 
6.aug
Vācu metāla mūzikas grupas "Rammstein" koncerta laikā Lucavsalas apkārtnē gaidāmi satiksmes ierobežojumi un izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā,  informēja pasākuma organizatori.
 
5.aug
Pabeigti pērn sāktie būvdarbi uz autoceļa Kārsava-Ludza-Ezernieki (P49) posmā no Pušmucovas līdz Ludzai, informēja As "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.
 
5.aug
Saistībā ar vācu rokgrupas "Rammstein" koncertu līdz 9.augustam būs ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lucavsalā un citās vietās pilsētā, informēja Rīgas domē.
 
5.aug
Valsts autoceļu tīklā turpinās aktīva remontdarbu sezona, atjaunošana notiek uz vairākiem reģionālās nozīmes ceļiem, darbi turpinās arī uz Vidzemes šosejas (A2) Sēnītes posmā un uz Jūrmalas šosejas (A10). Uz Vidzemes šosejas (A2) Sēnītes posmā šonedēļ plānots satiksmi pilnībā pārslēgt uz brauktuvi Siguldas virzienā, tā joprojām tiks organizēta pa vienu joslu katrā virzienā.