Satiksme

17.mai
Valsts policija svētdien, 19.maijā, plkst.5 atjaunos transportlīdzekļu satiksmi Rīgā uz Augusta Deglava tilta, pavēstīja Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR).
 
17.mai
Jau ziņots, ka sestdienas rītā, 11. maijā, Kārsavā, automašīnas “BMW” vadītājs ietriecās kokā, kā rezultātā dzīvību zaudēja divi cilvēki, bet viens nogādāts slimnīcā.
 
17.mai
Gatavojoties "Tet" Rīgas maratonam un "Rimi" bērnu dienas pasākumiem, no šodienas stāsies spēkā satiksmes ierobežojumi vairākās Rīgas ielās.
 
17.mai
Augusta Deglava ielas satiksmes pārvads pagaidām nav pilnībā atvērts satiksmei. Pastāv cerība, ka nākamās nedēļas sākumā viss būs pa vecam – pār tiltu drīkstēs braukt ne tikai sabiedriskais un operatīvais transports, bet arī pārējie transportlīdzekļi. SIA Rīgas satiksme tilta slēgšana no 25. aprīļa līdz 4. maijam izmaksāja 5000 eiro diennaktī, kopumā zaudējumi ir 53 000 eiro.
 
16.mai
Rīgā 24.maršruta autobusi pašlaik kavējas līdz 40 minūtēm, liecina "Rīgas satiksmes" (RS) tviterī publicētā informācija.
 
16.mai
Saistībā ar "TET" Rīgas maratona un "RIMI" bērnu dienas pasākumiem vairākās Rīgas ielās tiks būtiski ierobežota satiksme, tostarp jau no 17. maija vakara tiks slēgta 11. novembra krastmala.
 
16.mai
Saistībā ar remontdarbiem no šodienas līdz 21.maijam nakts laikā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme uz Augusta Deglava tilta.
 
15.mai
“Rīgas satiksme" informē, ka 18. maijā Muzeju nakts pasākumu ietvaros tiks organizēti papildu reisi un vairāki sabiedriskā transporta maršruti no pilsētas centra kursēs līdz plkst. 2:00.
 
15.mai
Aculiecinieki ziņo par smagu sadursmi uz A1 lielceļa aiz Lilastes, kas notikusi otrdienas pēcpusdienā.
 
14.mai
Atsākušies ceļa segas pārbūves darbi Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam Cēsu un Priekuļu novados, informēja AS "Latvijas Valsts ceļi".
 
13.mai
Aculieciniece portālam nra.lv ziņo par negadījumu Ķengaragā Rīgā, kur 7. tramvajs, izejot no galapunkta, "parāvis" līdzi cilvēku.
 
9.mai
Saistībā ar tradicionālajiem 9.maija pasākumiem šodien vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme.
 
7.mai
No izbīļa un nobrāztiem ceļgaliem līdz galvas traumām, ilgstošam ārstniecības procesam ar paliekošām sekām, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas traumatologs, ortopēds, mikroķirurgs Uldis Krustiņš stāsta par biežākajām traumām, kādas velosipēdisti gūst sadursmēs ar automašīnu.
 
7.mai
Šorīt, satiksmes autobusam nobraucot no ceļa un iebraucot grāvī, Rundāles novadā cietuši seši transportlīdzekļa pasažieri, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
 
7.mai
Pārredzamā nākotnē nav redzami risinājumi samilzušajām ceļu infrastruktūras problēmām, - to sanāksmē ar Rīgas plānošanas reģiona (RPR) pašvaldību vadītājiem atzinis satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
3.mai
Augusta Deglava ielas satiksmes pārvaldu, ievērojot nosacījumus, var atvērt sabiedriskajam transportam, taču atļaut visa veida transporta kustību varēs tikai tad, kad tiks nostiprinātas bojātās tilta konstrukcijas.
 
3.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka no 4. maija tiks atjaunota operatīvā un sabiedriskā transporta kustība pāri A.Deglava tiltam: 11., 22. trolejbusa, 3., 6., 13., 47., 50., 51., 52. autobusa, 241. minibusa, 338. ekspresbusa un N6 nakts satiksmes autobusa kustība tiks veikta pa pamata maršrutiem.
 
3.mai
Patlaban vairāk kā 20 valsts autoceļu posmos notiek ceļu būvdarbi, tāpēc plānojot brīvdienu braucienus, autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Tie visi ir apkopoti kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv. Dodoties Siguldas virzienā un tālāk pa Vidzemes šoseju ir jāņem vērā, ka satiksme posmā no Garkalnes līdz Sēnītei notiek pa vienu joslu un braukšanas ātrums tur ir samazināts. Bet plašākie satiksmes ierobežojumi ir uz autoceļa Ventspils–Grobiņa Pāvilostas apkārtnē, kur ir seši luksoforu posmi, kuru izbraukšanai nepieciešama vairāk nekā stunda.
 
2.mai
Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) no Rīgas domes Satiksmes departamenta ir saņēmis Augusta Deglava ielas satiksmes pārvada tehniskās apsekošanas atzinumu, liecina biroja sniegtā informācija sociālajā vietnē "Twitter".
 
1.mai
Lai izvairītos no nevajadzīgiem konfliktiem starp dažāda izmēra transportlīdzekļiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kopā ar apvienību “Pilsēta cilvēkiem” apkopojusi ieteikumus jeb labās prakses piemērus autovadītājiem un velosipēdistiem, kā droši apbraukt vienam otru ceļu satiksmē.