Satiksme

19.jun
Piektdien pirms garajām Jāņu brīvdienām daudzi dosies ārpus Rīgas, tāpēc autobraucējiem ir jārēķinās, ka pēcpusdienā satiksme Pierīgā būs palēnināta. Aicinām paredzēt papildu laiku ceļā, kā arī plānot braucienus ārpus intensīvākās satiksmes stundām.
 
18.jun
Ceturtdienas pēcpusdienā Rīgā, Bruņinieku ielā, notikusi divu auto sadursme, ziņo aculiecinieki.
 
18.jun
Aculiecinieki ziņo par smagu avāriju uz Rīgas apvedceļa, pie Jaunolaines karjera, kur, pēc garāmbraucēju ziņām, cietusi ģimene ar bērniem.
 
17.jun
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa amatpersonas 17.jūnijā sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par agresīvu braukšanu uz autoceļa A8 (Rīga - Jelgava - Lietuvas robeža). Likumsargi par minēto pārkāpumu 1983.gadā dzimušajam vīrietim piemēroja naudas sodu 200 eiro apmērā.
 
15.jun
Svētdien, 14. jūnijā, uz lielceļa A8 (Rīga-Jelgava) Dalbē kāds agresīvs braucējs remontdarbu vietā veica neatļautu apdzīšanu, ka arī apdraudējis velobraucēju. Vēlāk šis autovadītājs sociālos tīklos draudējis video autoram, ziņo breaking.lv.
 
15.jun
Aizvadītajā piektdienā notikušais asfalta iegruvums Ziepniekkalnā, visticamāk, radies spēcīga lietus un bojātas notekūdeņu caurules rezultātā, sacīja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.
 
15.jun
No šodienas Rīgas sabiedriskajā transportā tiek atjaunotas braukšanas maksas atlaides visām sabiedrības grupām tādā apmērā, kādas tās bija pirms Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajām izmaiņām. 
 
14.jun
Deglava tilta rekonstrukcija izmaksās divreiz dārgāk, nekā savulaik plānotie nepilni pieci miljoni eiro. Kopā ar būvniecības otro etapu, kas drīzumā varētu sākties, kopējās tilta atjaunošanas izmaksas pārsniegs 10 miljonus. “De facto” zināms, ka iepirkumā izraudzīts nākamā etapa būvnieks, kas būs SIA “Tilts”, ko vēl gan var apstrīdēt. Tomēr gatavojoties nākamajam būvniecības cēlienam, ne viss ir atrisināts no līdzšinējā mantojuma.
 
13.jun
Piektdien aculiecinieki ziņoja par negadījumu netālu no Rēzeknes, kurā policijas ekipāžas auto sadūrās ar alni, kas bija uzskrējis uz ceļa.
 
12.jun
Piektdien Rīgā vēl viena automašīna ielūzusi asfaltā Rīgā, Pleskodāles apkaimē, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
 
12.jun
Uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte (A5) pie Ķekavas notikusi četru automašīnu sadursme, tāpēc uz laiku satiksme bija bloķēta, sociālajā tīklā "Twitter" ziņoja Valsts policija.
 
12.jun
Saistībā ar Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas svinīgajiem pasākumiem laika posmā no 13.jūnija plkst. 17.00 līdz 14.jūnija plkst. 14.00 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt:
 
12.jun
Šodienas laikā Jūrmalas šosejas remontdarbu zonā no Rīgas līdz Jūrmalai satiksme tiks pārslēgta uz vienu brauktuvi un tiks organizēta pa Rīgas virziena brauktuvi pa divām joslām katrā virzienā, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
12.jun
Kāds garāmbraucējs iemūžinājis, kā autovadītāja nevērība un noteikumu neievērošana gandrīz izraisījusi sadursmi Rīgas mikrorajonā Imantā.
 
11.jun
Rīgas domes pagaidu administrācijas šodien nolēma atjaunot sabiedriskā transporta braukšanas maksas atlaides visām sabiedrības grupām tādā apmērā, kādas tās bija pirms Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajām izmaiņām.
 
11.jun
Ceturtdienas pēcpusdienā Latvijas centrālajos rajonos atkal plosījās pērkona negaisi ar spēcīgu lietu. Tā rezultātā applūdušas Rīgas ielas un ielu posmi.
 
11.jun
Šodien ap pusdienlaiku uz Liepājas šosejas, izvairoties no sadursmes ar vieglo automašīnu, no ceļa nobraucis cementa vedējs, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.
 
11.jun
VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) valsts galveno autoceļu bīstamo posmu un krustojumu jeb "melno punktu" jaunākajā kartē, par bīstamām atzītas 48 vietas, kas ir divas reizes mazāk nekā iepriekšējā periodā, ceturtdien žurnālistiem pastāstīja LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.
 
11.jun
Šī gada 14. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības grafiks, kurā iekļauti sezonālie papildvilcieni piejūras virzienos un atjaunoti ārkārtējās situācijas laikā atceltie vilcieni. Vienlaikus regulārais saraksts ir papildināts ar jauniem reisiem starp Rīgu un Valmieru nedēļas nogalēs.
 
11.jun
Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu darbadiena no pirmdienas, 2020. gada 22. jūnija, tiek pārcelta uz sestdienu, 2020. gada 13. jūniju, līdz ar to būs izmaiņas sabiedriskā transporta, klientu apkalpošanas centru un autostāvvietu darbībā.