Satiksme

19.mar
Saistībā ar pasažieru skaita kritumu valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa dēļ, Rīgā no 21.marta tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustības sarakstos.
 
17.mar
Autotransporta direkcija apkopojusi informāciju par valstu noteiktajiem satiksmes un pārvietošanās ierobežojumiem (šobrīd informācija par 44 valstīm).
 
17.mar
No šodienas, 17.marta, visos AS "Pasažieru vilciens" reisos ir pieejami bezskaidras naudas norēķini. Tādējādi tiek gan paplašinātas braukšanas biļešu iegādes iespējas, pērkot vilciena biļeti pie konduktora kontroliera, gan mazināta saskarsme ar skaidru naudu un cilvēkkontakts.
 
16.mar
Autotransporta direkcija apkopojusi informāciju par valstu noteiktajiem satiksmes un pārvietošanās ierobežojumiem (šobrīd informācija par vairāk nekā 40 valstīm).
 
16.mar
Aculiecinieki ziņo, ka vakar, 15. martā, avarējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta transportlīdzeklis.
 
14.mar
Gājēji un velosipēdisti ir neaizsargātākie satiksmes dalībnieki, kuri bieži vien satiksmes negadījumos cieš vissmagāk. Lai arī arī neaizsargātie, arī viņiem ir savas tiesības un priekšroka uz ceļa, ko, diemžēl, autovadītāji ne vienmēr ievēro. Ar šādu pieredzi dalījies velosipēdists Rihards.
 
13.mar
Šī gada 10. martā ap pulksten 17.40 Rīgā, Volguntes ielā pie nama Nr. 41, notika ceļu satiksmes negadījums, kur transportlīdzekļa Audi A6 vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca šķērslim – stabam, kā rezultātā notikuma vietā gāja bojā.
 
13.mar
8. marta vakarā Valsts policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektoriem, kuri patrulēja pirms Berģiem ar trafarēto policijas transportlīdzekli, garām pabrauca kāds ļoti steidzīgs automašīnas "Audi" vadītājs. Ignorējot atļauto braukšanas ātrumu un citu satiksmes dalībnieku drošību, "Audi A4" spēkrata vadītājs vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, brauca ar 170 kilometriem stundā. Turklāt vadītājam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un "Audi" nebija reģistrēts likumā noteiktajā kārtībā.
 
13.mar
“Rīgas satiksme” informē, ka no šodienas, 13.marta, līdz nākamajam rīkojumam, pasažieru iekāpšana sabiedriskajā transportā netiek organizēta pa priekšējām durvīm, kā arī tiek pārtraukta biļešu tirdzniecība pie vadītāja.
 
11.mar
Saistībā ar Melnkalnes prezidenta Milo Džukanoviča un pavadošās delegācijas oficiālo vizīti Latvijā, šodien vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme,  informē Rīgas domē.
 
10.mar
Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka četrās Pārdaugavas ielās uzstādīti informatīvi plakāti un ceļa zīmes, kas brīdina par pagaidu apstāšanās un stāvēšanas aizliegumiem.
 
10.mar
Aculiecinieka videoreģistrators iemūžinājis, kā kāds autovadītājs naktī uz sestdienu bīstami vadījis automašīnu 11. novembra krastmalā Rīgā.
 
9.mar
Latvijā, līdzīgi kā pasaulē, sievietes mazāk pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un ir apzinīgākas transportlīdzekļu lietotājas, tā secinājis transportlīdzekļu koplietošanas uzņēmums “CityBee”, norādot, ka no visiem koplietošanas platformas lietotājiem Latvijā sievietes ir aptuveni trešdaļa.
 
8.mar
Aculieciniekam izdevies nofilmēt kāda pārgalvja manevru sestdienas naktī, kurš pārdroši braucis pa 11. novembra krastmalu.
 
7.mar
7. martā, mobilitātes eksperimenta ietvaros, 1. trolejbusa maršruts būs slēgts un paredzētas izmaiņas „Rīgas satiksme” apsaimniekoto autostāvvietu darbībā.
 
2.mar
Pilnībā atjaunota satiksme uz Ventspils šosejas starp Ugāli un Usmu, kas bija bloķēta autoavārijas dēļ,  informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.
 
2.mar
Šorīt Ventspils novadā, Ugāles pagastā uz Ventspils šosejas starp Ugāli un Usmu, nobraucot no ceļa braucamās daļas, ir apgāzusies smagā automašīna, tādēļ bloķēta satiksme,  informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. 
 
2.mar
Šorīt Vidzemē un Kurzemē vietām apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 39 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
26.feb
Latvijas valsts ceļu attīstības plānā 2020.-2040.gadam iecerēto automaģistrāļu izbūve starp Rīgu un lielākajām pilsētām varētu izmaksāt ap trīs miljardiem eiro, šodien Saeimas Ilgtspējīgās attīstības komisijā informēja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
24.feb
Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pagājušajā sestdienā notikušo negadījumu, kad Iecavā zem satiksmes autobusa riteņiem gājis bojā zēns.