Satiksme

22.nov
Kāds neveiksmīgs atgadījums noticis Balvos, kur auto ietriecies kādas privātmājas šķūnītī.
 
22.nov
Piektdienas vakarā Rīgā, uz Salu tilta, virzienā no centra uz Pārdaugavu, sadūrušās trīs automašīnas.
 
22.nov
Denveras rietumos, ASV, laika apstākļu dēļ noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietuši vairāk nekā 50 transportlīdzekļi. Policija ziņo, ka cietuši arī vairāki cilvēki, taču neviena veselības stāvoklis nav kritisks.
 
21.nov
Aculiecinieki ziņo par negadījumu pie Slāvu apļa Rīgā, kur šorīt avarējis mikroautobuss. Automašīnas vadītājam palicis slikti.
 
21.nov
Svētdien, 2019. gada 24. novembrī, Mirušo piemiņas dienā atsevišķos Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta (tramvajs, trolejbuss un autobuss) maršrutos tiks organizēti papildu reisi, kā arī norīkoti lielākas ietilpības transporta līdzekļi.
 
20.nov
Sociālajos tīklos publicēts video, kurā skaidri redzams, kā trešdienas rītā notika avārija uz Bauskas šosejas.
 
19.nov
Svētdien vieglās automašīnas un baļķvedēja sadursmē Ropažu novadā gājis bojā cilvēks, bet vēl viens cietis. Sociālajos tīklos tiek lūgta palīdzība - bojā gājušā vīrieša radi meklē notikušā aculieciniekus.
 
17.nov
Bieži vien braucot pa kādu no Latvijas vairāku joslu noslogotajiem ceļiem un cenšoties pa labo joslu tikt garām kādam baltam «džipiņam», kurš nesteidzīgi aizņēmis kreiso joslu, sanāk uzmest skatu baltā «džipiņa» īpašniekam. Visbiežāk pareizi būtu teikt – īpašniecei. Vidēja vecuma lēdijai ar augsti gaisā izslietu snīpi, nopietnu vai pat iedomīgu sejas izteiksmi un ar kreiso roku pie labās auss piestutētu mobilo telefonu. Protams, telefonu, pie stūres sēžot, izmanto ne tikai lēdijas. Taču atmiņā parasti paliek visbiežāk redzētais un klasika paliek klasika.
 
17.nov
Gatavojoties valsts svētku pasākumiem no šodienas sāksies būtiski satiksmes ierobežojumi Rīgas centrā, tostarp būs slēgta 11.novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā, informēja pašvaldībā. 
 
16.nov
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11.novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā.
 
16.nov
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala un liegta iebraukšana Vecrīgas teritorijā.
 
16.nov
Tiesa Minsterē, Vācijas ziemeļos, piektdien nolēma, ka automašīnas īpašniekam nav tiesību izmantot automašīnas numura zīmi, kas saistās ar Ādolfu Hitleru un gadu, kad viņš nāca pie varas.
 
14.nov
Latvijā plānots ieviest jaunu horizontālo ceļa apzīmējumu distances ievērošanai, ceturtdien vienojās Ceļu satiksmes drošības padomes domnīcas dalībnieki.
 
14.nov
Saistībā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī slēgta 11. novembra krastmala.
 
13.nov
Šī gada 11. novembrī pulksten. 14.02 Rīgā, Kurzemes prospektā pie nama Nr.84 kravas transportlīdzeklis savienojumā ar puspiekabi uzbrauca gājējam, kurš no gūtajām traumām gāja bojā.
 
12.nov
Aculiecinieks dalījies ar video sociālajā tīklā Facebook, kur redzama automašīna pēc ietpriekšanās kokā.
 
12.nov
Ūdens pārbūves darbu dēļ līdz 16.novembrim tiks ierobežota satiksme Bruņinieku ielā, informēja Rīgas domē.
 
11.nov
Šī gada 26. oktobrī pulksten 20.57 Ogres novadā, Krapes pagastā, uz autoceļa P80 Tīnūži-Koknese, notika sadursme starp gaiši pelēkas krāsas automašīnu Renault un tumši zilas krāsas automašīnu VW Passat, kā rezultātā negadījumā bojā gāja automašīnas VW Passat vadītājs, vēsta Valsts policija.
 
11.nov
No šodienas tiks samazināts maksimālais atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.