Satiksme

2.jan
Autovadītājiem janvārī jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Skanstes ielā Rīgā, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Larisa Vladova.
 
1.jan
No šodienas 14 starppilsētu mikroautobusu maršrutu galapunkts pārcelts no Rīgas maršruta taksometru stacijas ("Rīgas MTS") iepretī tirdzniecības centram "Origo" uz Rīgas starptautisko autoostu, savukārt maršruta Nr.6848 Rīga-Sarma-Baldone galapunkts būs pieturā "Elizabetes iela", informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.
 
1.jan
„Rīgas satiksme” informē, ka 1. janvārī sabiedrisko transportu (tramvajs, trolejbuss, autobuss un minibuss) varēs izmantot bez maksas, kā arī bez maksas varēs izmantot uzņēmuma apsaimniekotās autostāvvietas, izņemot apakšzemes autostāvvietu K.Valdemāra ielā 5a.
 
30.dec 2019
No 1. janvāra ekspresbusi maršrutos 337.,341.,344., 346. rīdziniekus apkalpos bez atlaidēm
 
30.dec 2019
Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī būs slēgta 11.novembra krastmala,  informē Rīgas domē.
 
29.dec 2019
Autobusam nobraucot no ceļa, Igaunijā svētdien ievainoti deviņi cilvēki, tostarp četri Latvijas pilsoņi, ziņo laikraksts "Postimees".
 
29.dec 2019
Šorīt apledojums vietām Latgalē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 3 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.
 
28.dec 2019
Sestdienas vakarā ir apgrūtināta braukšana pa vairākiem valsts galvenajiem autoceļiem Kurzemē, kas sākuši apledot, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) operatīvā informācija.
 
28.dec 2019
Aculiecinieki ziņo, ka Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, pēc ceļu satiksmes negadījuma autovadītājs pametis auto, atstājot tur iesprostotu cilvēku.
 
25.dec 2019
Ziemassvētku vakarā valstī reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros kopumā cietuši desmit cilvēki, informē Valsts policija.
 
24.dec 2019
Valsts policija līdz 2.janvārim pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un iespēju robežās rīkos masveida pārbaudes
 
23.dec 2019
Satiksmes ministrijas prioritāte transporta nozarē 2020.gadā būs valsts autoceļi un to sakārtošana, šodien žurnālistiem pastāstīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).
 
23.dec 2019
Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī būs slēgta 11.novembra krastmala, informē Rīgas dome.
 
23.dec 2019
Saistībā ar Jaunā gada sagaidīšanas svinību norisi vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota satiksme, kā arī būs slēgta 11.novembra krastmala, informē Rīgas domē.
 
20.dec 2019
Arnis sevi uzskata par apzinīgu autovadītāju – ievēro ceļu satiksmes noteikumus, tostarp arī atļauto braukšanas ātrumu. Liels izbrīns šoferi sagaida brīdī, kad uz elektronisko pastkastīti atsūta policijas soda protokolu par ātrumpārkāpumu. Arnis to uzskata par falsifikāciju, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
20.dec 2019
Valsts policija no 23.decembra līdz 2.janvārim pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un iespēju robežās rīkos masveida pārbaudes.
 
20.dec 2019
No nākamā gada 1. janvāra Rīgas maršruta taksometru stacijas pieturvietā Marijas ielā 2A maršruta mikroautobusi vairs neiebrauks. Nākotnē šajā vietā, visticamāk, sliesies piecstāvu tirdzniecības un darījumu ēka ar pazemes autostāvvietu. Reģionālo maršrutu galapunkts no 1. janvāra atradīsies Rīgas starptautiskajā autoostā, bet daļa pilsētas maršruta mikroautobusu reisus sāks un beigs Abrenes ielā.
 
19.dec 2019
Šodien plkst.11, Rīgas domē, atbildīgās amatpersonas informēs par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem.
 
19.dec 2019
Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme ieplānojusi izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos un kustības sarakstos, kas prasīs vairāk laika, lai nokļūtu Ziepniekkalnā no Rīgas centra vai Juglas un otrādi – proti, sākot ar 2. janvāri, 40. autobusa maršrutu Jugla–Ziepniekkalns aizstās 4. trolejbusa maršruts.
 
18.dec 2019
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP) pieķērusi pasažieru mikroautobusu, kas satiksmē piedalās ar pamatīgi nodilušām riepām.