Satiksme

2.okt
Nelāgā situācijā otrdien nonākusi autovadītāja, kura iebraukusi remontdarbu vietā Rīgā.
 
1.okt
Autovadītāji varēs dzēst soda punktus apmācību kursos un braukšanas uzvedības korekcijas grupās, paredz šodien valdībā atbalstītie grozījumi pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas piemērošanas noteikumos.
 
30.sep
Turpinoties ceļu remontdarbiem, autovadītāji tiek aicināti rēķināties ar palēninātu satiksmi galvenokārt uz reģionālā autoceļa starp Ventspili un Kuldīgu, kā arī Rīgas apvedceļa posmos, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.
 
30.sep
Remontdarbu dēļ no šodienas ierobežos satiksmi vairākās ielās Rīgas centrā, informēja Rīgas domē.
 
27.sep
26.septembrī ceturto gadu pēc kārtas visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp arī Latvijā, sadarbībā ar Eiropas Komisiju notika Eiropas ceļu policijas tīkla organizētā kampaņa "EDWARD" jeb "Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem". Diennakts periodā akcijas ietvaros Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā par dažādiem pārkāpumiem kopā sastādīti 253 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem par atļautā braukšanas pārsniegšanu, kopā 183 administratīvā pārkāpuma protokoli. Tostarp reģistrēts gadījums, kur kāds automašīnas vadītājs pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus, braucot ar ātrumu 183 km/h.
 
27.sep
Vakar, 26.septembrī, ap pulksten 17:35 Rucavas novadā, Rucavas pagastā tika pamanīta 1990.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Audi”, kura pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. Vietā kur atļauts pārvietoties ar 70 kilometriem stundā, vīrietis brauca ar 92 kilometriem stundā, tādējādi pārkāpjot atļautu braukšanas ātrumu par 22 kilometriem stundā.
 
27.sep
Biedrība "Pilsēta cilvēkiem" sadarbībā ar uzņēmumu "Carlsberg" plāno sākt jaunu velonovietņu izvietošanu Rīgā, informēja AS "Aldaris" pārstāvis Toms Kursītis.
 
27.sep
Remontdarbi uz valsts ceļiem joprojām turpinās, tāpēc atsevišķos posmos autovadītājiem vēl ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.
 
27.sep
"Eiropas diena bez ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem" Latvijā tiešām ir tikusi aizvadīta bez avārijās bojāgājušajiem, tomēr vairāki cilvēki ir guvuši traumas, informēja Valsts policija.
 
26.sep
Kāds šoferis meklē autovadītāju, kurš ietriecies vīrieša auto un pametis notikuma vietu.
 
26.sep
Valsts policijai (VP) šodien, pastiprināti uzraugot satiksmes drošību, reģistrējusi vairākus satiksmes negadījumus ar kopskaitā četriem cietušajiem, informē VP.
 
26.sep
Saistībā ar tramvaja sliežu ceļa pārmiju remontdarbiem no 30.septembra līdz 4.oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielā, virzienā un posmā no ēkas Krišjāņa Baronā ielā Nr.78A līdz Matīsa ielai.
 
25.sep
Valsts policija (VP) ceturtdien, 26.septembrī, visā Latvijā pastiprināti uzraudzīs satiksmi, cerot aizvadīt dienu bez avārijās bojāgājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.
 
25.sep
Pazīstamais veloaktīvists Viesturs Silenieks uz interviju, par spīti lietainajam laikam, ierodas ar velosipēdu, kuram priekšā uzmontēta kravas kaste. «Es tur visu salieku iekšā, kā automašīnā. Turklāt nav nekādu problēmu ar stāvvietām. Varu savu riteni pieslēgt pie jebkura staba,» Silenieks slavē velosipēda priekšrocības pilsētas satiksmē. Saruna ar viņu ne tikai par velo infrastruktūras attīstību un faktoriem, kas to bremzē, bet arī par atkritumu apsaimniekošanas peripetijām Rīgā un taras depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā.
 
24.sep
No trešdienas, 25. septembra līdz 29. septembrim uz vairākiem valsts ceļiem būs intensīva militārā transporta kustība. Tas saistīts ar Nacionālo bruņoto spēku rīkotajām mācībām Sudraba bulta 2019, kurās piedalīsies vairāk nekā trīs tūkstoši karavīru no dažādām valstīm.
 
18.sep
15. septembrī ap plkst. 13.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspilī, pa Kroņu ielu, automašīna ''Volkswagen Caddy'' brauc nepārliecinoši, policijai ierodoties notikuma vietā, automašīnas vadītāja to bija apturējusi, bloķējot satiksmi, raksta "ventasbalss.lv".
 
15.sep
Šodien, 15.septembrī, ir beidzies pārejas periods, kas tika dots pārvadātājiem, lai pielāgotu taksometrus Autopārvadājumu likumā noteiktajām paaugstinātajām prasībām pakalpojumu sniegšanai starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā.
 
13.sep
Šopēcpusdien pēc divu automašīnu sadursmes Jelgavas centrā slimnīcā nogādāta sieviete un divi bērni, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.
 
11.sep
Projekts “ParkoSkola” aicina pieteikties uz bezmaksas parkošanās jeb auto novietošanas apmācībām. Projekta ietvaros jebkurš autovadītāja apliecības īpašnieks var pieteikties uz pusstundu garu bezmaksas nodarbību pie “Drošas Braukšanas Skola” instruktora, lai atsvaidzinātu jau zināmo un apgūtu jaunas iemaņas auto novietošanā, vēsta portāls riga.lv.
 
10.sep
Šodien Kurzemē dzenoties pakaļ bēgošam automašīnas "Volvo" vadītājam, Valsts policija veica vairākus šāvienus.