Satiksme

8.aug
Sociālajos tīklos ziņo par avāriju Maskavas ielā, Rīgā.
 
7.aug
Saistībā ar būvniecības darbiem no 8. augusta līdz 31. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme uz Dienvidu tilta 7. estakādes (Dienvidu tilta uzbrauktuve no Krasta ielas Pļavnieku virzienā).
 
7.aug
Kā iepriekš ziņots, pirmdien, 6.augustā, pēc ceļu satiksmes negadījuma uz lielceļa netālu no Boloņas lidostas Itālijā eksplodējis benzīna vedējs. Negadījumā dzīvību zaudējis viens cilvēks, bet vēl vismaz 70 ievainoti.
 
7.aug
Rīgā esošo Krasta ielu pašvaldība atjaunos divos posmos, taču būvdarbu iepirkums noslēgsies tikai septembrī, līdz ar to šovasar iela atjaunošanu vēl nepiedzīvos, apstiprināja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
7.aug
Būvdarbu posmā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu (14. km) līdz 24. augustam ir ierobežots joslas platums, un tas ir 3,5 metri. Šīs izmaiņas ir jāņem vērā tiem lielgabarīta kravu pārvadātājiem, kuri ir izņēmuši atļaujas uz gadu.
 
6.aug
Naktī no pirmdienas uz otrdienu, 7. augustu, no plkst. 1:00 līdz plkst. 5:00 būs aizliegta Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) šķērsošana, braucot par autoceļu Ulbroka–Ogre (P5), sakarā ar ceļa asfaltēšanas darbiem.
 
6.aug
Pēc piedzīvotām smagām sadursmēm Jelgavā nolemts velo satiksmei slēgt Mītavas tiltu. Turpmāk velobraucēji šo tiltu drīkstēs šķērsot, stumjot velosipēdu pie rokas. LNT novēroja, ka daļa velobraucēju pie jaunā ierobežojuma vēl nav pieraduši un tiltu šķērso, braucot ar velosipēdu, vēsta ziņu raidījums 900 sekundes.
 
6.aug
Sociālajos tīklos ar video dalījies Gatis, kurš iemūžinājis applūdušās ielas Iecavā.
 
6.aug
Saistībā ar siltumtīkla rekonstrukciju no 6.augusta līdz 10.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Avotu ielai, informēja Rīgas domē.
 
6.aug
Ņemot vērā, ka silto laikapstākļu dēļ ir palielinājies pārvadāto pasažieru skaits virzienā no Rīgas līdz Jūrmalai, no pirmdienas, 2018. gada 6. augusta, maršrutā Nr.7020 Rīga–Jaunķemeri un Nr.7023 Rīga–Sloka tiks atklāti kopumā 28 jauni reisi. Plānots, ka minēto reisu autobusi pasažieru pārvadājumus veiks no un līdz Dubultiem, nebraucot līdz maršruta galamērķim. Papildu reisi tiks nodrošināti katru dienu līdz 31. augustam, informē Autotransporta direkcija.
 
3.aug
Mēdz gadīties, ka rīdzinieki un pilsētas viesi sastopas ar negodīgiem taksistiem, kuri par braucieniem prasa nesamērīgas summas. Kā pasargāt sevi no šādiem gadījumiem un ko darīt, ja jau esat apkrāpti? Uz šiem jautājumiem atbild Rīgas pašvaldības policijas Profilakses, koordinācijas un statistikas nodaļas galvenais speciālists Deins Millers.
 
3.aug
Pasaules čempionāta orientēšanās sportā laikā no šodienas līdz 6.augustam vairākās Rīgas ielās būs spēkā satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas dome.
 
3.aug
Ilgstoši pieturoties augstais gaisa temperatūrai, ir uzkarsis arī melnais autoceļu segums. Līdz ar to atsevišķās vietās uz melnā seguma valsts autoceļiem veidojas izsvīduma vietas, kuras var būt slidenas. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs apstrādā izsvīdumu vietas, tās vienmērīgi nokaisot ar smilti vai sīkām šķembām, tādējādi uzlabojot transporta riteņu un asfalta seguma virsmas saķeri. Pēc nepieciešamības darbs tiek veikts atkārtoti.
 
3.aug
Saistībā ar sabiedriskā transporta pieturvietu remontdarbiem no 8. augusta līdz 14.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā pie sabiedriskā transporta pieturvietas "Mākslas muzejs".
 
3.aug
Ceļā uz mūzikas festivālu "Summer Sound" Liepājā aicina ieplānot papildu stundu ceļā.
 
3.aug
Valsts policija atjaunojusi ceļu satiksmes negadījuma dēļ ierobežoto satiksmi uz Rīgas apvedceļa (A4) Saulkalnes virzienā, pie mājām "Zviedri", informēja policijā.
 
2.aug
Sociālajos tīklos ziņo, ka ceturtdienas, 2.augusta, vakarā Rīgā izveidojies pamatīgs sastrēgums.
 
2.aug
Rītdien, 3.augustā, no plkst.7 iespējama būtiski palēnināta transportlīdzekļu satiksmes plūsma Brīvības ielas posmā no Bruņinieku ielas līdz Pērnavas ielai abos virzienos, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
2.aug
Pastāvīgi augsto gaisa temperatūru dēļ ceļu būvdarbu objektos, kuros tiek veikta virsmas apstrāde un tehnoloģija prasa bitumena emulsijas pielietošanu, vērojama bitumena kušana. Bitumens, kas saista šķembas ar ceļa konstrukciju, uzkarst un kļūst mīksts.
 
2.aug
Saistībā ar siltumtīkla rekonstrukciju no 6.augusta līdz 10.oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā , posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Avotu ielai.