\\Sports
Komentāri / Koha paziņo, ka beidz sportistes karjeru [papildināts]
 

92 komentāri

UUmka
Lai štangas un citus smagumus ceļ feministes, lezbietes un geji.
5.augusts, 17:43 Atbildēt
PPamela
Pati neapjēdza kur iekulusies un tik akli iemīlējusies .Doma ka būs vienīgā viņam
Sportistes ja dzemde tad smagi un paliek ar sagriestu vēderu un strijam.Tad dārgais meklēs nākošo sieviņu Tiešām kauns par mūsu sievietēm.Tik lētticīgs
5.augusts, 17:51 Atbildēt
AAk vai
Bet par sporta komitejām mūsējām... Izskatās, ka tur kāds būs izdarījis spiedienu, liekot ( publiski) izvēlēties: tikmeronkulis vai fogelonkulis un citi bargi teic: meitēn, izvēlies, LOK vai (...). Varbūt vēl viss būtu citādi, ja netiktu tik sasteigti uzstāts ( par to sportu, es par sportu). Bet tagad Kohai nav atkāpšanās celja. ( it kā jau religijas ir vienlīdzīgas, un arī citu valstu līgavainis nevienmēr funkcionāriem “skabarga acī”. Iedomājos, kāds sportists saka, man līgava japānju dzenbudiste, es tagad presē nebildēšos atklāti. Vai tad uzreiz Latvijas sporta guvernantes arī liktu skaidri formulēt, līdz rudenim, kā tālāk būt? Smaidinš. Bet nopietni - ne kāds vēl ir pilsonību mainījis, ne pat vispār varbūt laulību datums “ ar svešo” noteikts. Jauni iemīlējušies cilvēki lidinās mākonjos, bet latviešu funkcionāri “ skrien ratiem pa priekšu”, pratina un plātās presē. Nav bijusi īpaši gudra tā mūsu komitejas rīcība.
5.augusts, 17:55 Atbildēt
MMozus
Hi,dabuuja pa aci laikam,nu tagad palikusi paklausiiga tam ,,kuupinaajumam,,!
5.augusts, 17:59 Atbildēt
EEdgars
Pofig, lai katrs dara, ko grib. Besī, kā šo info pasniedz. Mūsu ziņu mēdijiem vienkārši nav ko jaunu pasniegt.
5.augusts, 18:17 Atbildēt
NNRA
Lūdzu noņemiet Kohas foto !
5.augusts, 18:42 Atbildēt
RRRR
Smuka bilde, abi izskatās laimīgi! Tev, kas skauž????
6.augusts, 3:12 Atbildēt
ppuķīte sportos pa gultu
Bet tagad pietiek ! Izbeidziet šo cirku.
5.augusts, 18:54 Atbildēt
TTālis
Rebekai bija puisis - arī svarcēlājs -, bet viņa izvēlējās citu. Tā dzīvē notiek!
5.augusts, 19:19 Atbildēt
vvecs vīrs
Mūsējie jau pa prastu,vajag eksotisko muhamedu ar garo krānu kurš prot piedūdot pilnas ausis
6.augusts, 13:33 Atbildēt
NNRA
Vēlreiz lūdzu , noņemiet visas Kohas foto !
5.augusts, 19:19 Atbildēt
bbūtiskas nianses
Cerams,ka bijusī latviete un tagadējā islāmiste un topošā islāmista sieva,kura,visticamāk,turpmāk dzīvos Katarā,ir rūpīgi iepazinusies ar Kataras likumdošanu,kura ir Šariāta likumu un "laicīgo" likumu apvienojums.Sportistei varētu būt aktuāli tas,ka Katarā par vardarbību ģimenē un izvarošanu vīram netiek piemērota kriminālatbildība.Bet visnopietnākie sodi ir attiecībā uz ar islāmu saistītām lietām.Piemēram,par "zaimošanu",kas var tikt interpretēta ļoti plaši un piemērota daudzās situācijās,pienākas līdz 7gadus ilgs cietumsods.Par dažādu simbolu,zīmējumu un izteicienu,kuri "ir pretrunā ar islāmu",izmantošanu ir paredzēta kriminālatbildība.Kriminālatbildība ir paredzēta arī par attiecīgu darbošanos interneta vidē.Bet pats nopietnākais-par atteikšanos no islāma vai pāriešanu citā ticībā,Katarā tiek piespriests NĀVESSODS...Un vēl tāds sīkums kā kriminālatbildība par alkohola lietošanu.
5.augusts, 20:01 Atbildēt
NNRA
trešo reizi lūdzu , noņemiet Kohas foto , nesaprotat ?
5.augusts, 20:09 Atbildēt
kkoha
nomierinies. Šis nav islama kabatas portāls.
5.augusts, 20:37 Atbildēt
aanda
pamulke
5.augusts, 20:31 Atbildēt
vvispār
A nu ka mutes ciet, šis ir eiropeiskās vērtības
5.augusts, 20:44 Atbildēt
TTsssssssssssssss
Sis jau bija gaidams.
Ka tikai agri vai velu vinai nesanak liela vilsanas.. Zel Kohas. Es ari nesaprotu vinas vecakus ja godigi.. Tik viegli atdeva musulmanim...??? Divaini...
Jau tagad vins pamazam ierauj vinu sava vara. Kas bus velak... Dievs vien zina
5.augusts, 21:49 Atbildēt
cchebureki
Nu aizvaciet to kohu prom! Mums pilnigi neineterese vinjas ikdiena, notikumi, shi atdoshanas tam arabam! Tagad vinja bus Majkalpotaja!!! Kalpone majas! Shrubiis, gatavos, mazgas, kops! Apmierinas savu viru! Vinja ir kljuvusi par kalponi! Taja ticiba ta ir nejatnjemamam sastavdalja! Neradiet, neinformejiet Latvieshus par sho Stulbumu! Lai vinja tur ari paliek savos Emiratos, Katara!! Allah vinjai Akbar! Shie arabi ir Paarpludinajushi eiropu! Un vinjus sheit ciena, respekte vairak neka Baltieshus! Neticiet? Atbrauciet, Padzivojiet! Uz EU centru! Kur sho visu melno ir Desmitiem Miljonu! Katra pilsetas rajona Mosheja!
5.augusts, 22:16 Atbildēt
ppar ikdienu
Dienas vidus, galvas pilsetas priekshpilsetinja! Tuidzniecibas centrs, vesels kvartalijnsh. Visas estuves valja. Pilnas ielas ar cilvekiem! Baltie cilveki strada. Ari visi turki, marokanji, un visu sugu negjeri! Bet Ielas tapat pilnas, visos veikalos, visas estuves. 1,5 metru distanci censhas ieverot! Autobusos, metro, vilcienos ir Obligatas sejas maskas! Visi valka, pretenzinu nav! Bet uz ielinjam, starp entajiem veikaliem, 80% visadu melno! Arabi, musulmanji, negjeri, Nu visi urlas! Shausmigs daudzums slaistu indieshu! Nedaudz kautkadu shkjibacaino ari! Un ejot pa ielu caur shiem veikaliem, dazji tikai baltie eiropas cilveku! 80% visadu Musulmanju! Ta ir Tragjedija! Un vinji visi te ir laimigi! Un visiem ir vairak naudas kabata, ka Latvieshiem, kuri shljuc pa Alfu, vai Spici! Sheit gandriz katram shim melnajam alga ir sakot no 10 euro stunda!
5.augusts, 22:25 Atbildēt
zzemūdens akmeņi
Tā kā Katara ir bēdīgi slavena ar masveida svešu valstu sportistu pirkšanu,nevar izslēgt,ka šim musulmaņu sportistam tika dots uzdevums šādā neikdienišķā veidā savai valstij iegūt augsta līmeņa svarcēlāju,kura var cīnīties par pasaules un olimpiskajām medaļām.Protams,"romantiskajam līgavainim" iegūstot kārtīgus "bonusus".Piemēram,no 34 Kataras sportistiem,kuri ieguva tiesības startēt Rio olimpiskajās spēlēs,23 bija bijušie citu valstu sportisti.Katara pērk visdažādākos sportistus-sākot ar Kenijas skrējējiem un beidzot ar bulgāru svarcēlājiem.To,vai šis ir tāds gadījums,mēs redzēsim tuvākā gada laikā.Bet tas,ka Koha tuvākajā nākotnē varētu startēt kā Kataras pārstāve,nebūtu nekāds pārsteigums...
5.augusts, 22:40 Atbildēt
HHalicugo
Meitenei hormoni trako, prāta nav. 90% varbūtība, ka šis viss bēdīgi beigsies un dzīve būs sa.d.irsta.
6.augusts, 0:21 Atbildēt
RRRR
Lai veicas!
6.augusts, 3:07 Atbildēt
LLauku vecis
Koha, kā citautiete, būs slavena verdzene jaunā vīra dzimtā ujn uz mu''zu līdz mielēm tiks pazemota... Lai saņem , ko izvēlējusies un nav ko raudāt, par stulbumu!
6.augusts, 7:13 Atbildēt
ppātaga
Nav ko taisīt mākslīgu ažiotāžu ap šo faktu, jo faktiski nevienu tas neinteresē, galvenais pazīmēties ar kādu "viedokli". Ne pārāk sen daudzi vai prātā juka analizējot Misānes problēmas, pat līdz Briselei baumas aizvirmoja. Nu un? Dzīve turpinās, cits paliek sēžot grāvja malā, cits aizbrauc ar mersi. Tā tas notiek.
6.augusts, 8:04 Atbildēt