Komentāri / Kaimiņš pastāsta patiesību par ugunsgrēku savā dzīvoklī
 

47 komentāri

ccilveks trijicetrinieki
Ja bildīšu, ka jau brīdināju, ka IKEA ir štrunts, man metīsies virsū IKEA masu produkcijas aptrakušie fani, brēcot, ka meloju. Nu nekā nebija – ir IKEA štrunts. Bet tas nenozīmē, ka Latvietim Parastajam tas neder. Der un kā vēl der - ja jau IKEA lampiņas der pat Kaimiņam, kurš - bez jebkādas aiztures trekni uzdzīvo par nodokļu maksātāju naudu.

Un, domāju, novakarēs (un varbūt ne tikai novakarēs) neatslābinās, lietojot kādu prastāku vīna padzērienu par 3-5 eiro litrā, jo lietā tiek liktas smagāka kalibra dzērienu pudeles, tajā nozīmē, ka to cena ir daudz austāka, kā lētajam vīna padzērienam. Un, kas zina, varbūt vēl kāds cits atslābināšanās līdzeklis, piemēram, balta pulverīša izskatā nāk Kaimiņa sirdsapziņai, jā tāda ir palikusi, palīgā. Kurš, protams, nav milti - parastie.

Tad, lūk, liekot bildi jeb puzli kopā, jāpiefiksē divi neaptrīdami fakti! 1) bija degošs matracis, 2) Kaimiņš apdedzināja rokas. Te punkts. Tie ir fakti, kurus atzīst pats Kaimiņš. Bet! 3) varētu būt – Kaimiņam nebija dzīvoklī dūmu detektori, 4) Kaimiņam nebija arī ugunsdzēšamais aparāts. Pretējā gadījumā situācija būtu izvērtusies mazāk dramatiska.

Vēl ir variants, ka Kaimiņš bija pārāk atslābinājies, jo bija spēcinošo dziru (ne par 3 vai 5 eiro) pār mēru iespaidots, un, iespējams, veļas pulvera vietā bija iešņaucis ko citu. Kas nozīmē, ka tā bilde, kuru zīmē Kaimiņš, kurš labi zināms kā pasaku stāstnieks, jo tikai Minhauzens var attaisnot Vienotības nelietības, ir gaužām greiza. Bet, lai nu paliek, gan jau ar laiku viss nāks gaismā, jo arī ugunsdzēsēji nereti mīl atslābināties un tad arī mēle atraisās...
11.decembris 2019, 3:12 Atbildēt
TTā viņš ir
Ja tādas lietas notiek pirmajā adventē ar vienu svecīti, kas notiks kad būs jāaizdedz četras
11.decembris 2019, 3:58 Atbildēt
MMonika
Labi, ka dzīvi abi ar brūti ! Viss pārējais štrunts, gan rētas sadzīs un turpmāk būs uzmanīgāks!
11.decembris 2019, 11:16 Atbildēt
EElla
Nu gan pūš pīlītes! Madracis un liesmās?....kas ta šim salmu vai :) Stāsta pasakas un domā,ka visi muļķi un šim tic!
11.decembris 2019, 11:27 Atbildēt
RRabinovičs
Labi ka pimpi neapsvilināja.......
11.decembris 2019, 12:36 Atbildēt