Otrdiena, 31.janvāris

redeem Tekla, Violeta

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Reklāmraksti

Oriģinālā Windows OS no 6.22€ un vēl citu programmatūru īpašā izpārdošana!

© Publicitātes foto

Ir pienācis laiks atjaunot savu Windows OS.

Microsoft vairs nenodrošina paplašinātos drošības atjauninājumus Windows 7 versijai Professional un Enterprise. Tajā pašā laikā Microsoft mudina Windows 7 ierīču lietotājus atjaunināt uz jaunāku Windows operētājsistēmas versiju, īpaši Windows 10 vai Windows 11. Pašreizējie Windows 7 ierīču īpašnieki var atjaunināt uz Windows 10, iegādājoties un instalējot tās pilno versiju tā teikts Microsoft atbalsta lapā. Lielākā daļa Windows 7 ierīču neatbilst prasībām, lai jauninātu uz Windows 11, kā alternatīvu saderīgus Windows 7 datorus var atjaunināt uz Windows 10, iegādājoties un instalējot pilnu programmatūras versiju.Tagad, Keysoff piedāvā īpašu programmatūras izpārdošanu. Windows 10 īpašais piedāvājums maksā tikai 7.35€.

Turklāt Keysoff plašajā katalogā ir iekļautas Microsoft Office pakotnes, šeit arī no vecās Office 2016 versijas (vecākām un mazāk jaudīgām sistēmām) līdz jaunākajai Microsoft Office 2021 versijai. Jaunākā Office 2021 maksā tikai 26.25€. Ja jums ir nepieciešama cita biroja programmatūra, tad Keysoff varat atrast pilnībā aprīkotu datora programmatūru, piemēram, dažādus specifiskus programmatūras rīkus no Ashampoo sērijas, kas ir ierobežotā daudzumā.Akcijai ir ierobežots laiks! Oriģinālā operētājsistēma Windows 10 no 6.22 €!Pērciet vairāk, ietaupiet vairāk, Windows OS un MS Office par labāko cenu.

Ja jums ir divi datori, kam ir jāatjaunina vai arī vēlaties programmatūras atjauninājumu dāvināt kā dāvanu draugiem, tad Windows 10 Pro maksās tikai 6.22€ - 1 datoram! Office programmatūras pārdošanas perioda laikā oriģinālās versijas minimālā cena Office 2021 ir tikai 13.85 € / gab! Salīdzinot ar Microsoft oficiālo cenu, tas var palīdzēt ietaupīt vairāk nekā 90%!62% atlaide lielākam skaitam Office un to komplektiem (Atlaides kods:VZK62)

Skatīt vairāk>>>Ja jums ir nepieciešams vairāk datoru rīku programmatūras, Keysoff var palīdzēt Jums!

Datorinstrumenti (bez atlaides koda)

Skatīt vairāk>>>

Kā tas var būt tik lēti? Kas jums par to jāzina?

Ir svarīgi atzīmēt, ka ir divu veidu licences. Komerciālas, ko var iegādāties arī Microsoft vietnē un OEM, kas apzīmē oriģinālā aprīkojuma ražotāju. Funkcionalitātes ziņā tie ir identiski.

Saskaņā ar Eiropas Kopienu tiesas lēmumu lietotas programmatūras Eiropas Savienībā var pārdot likumīgi.

Tomēr starp abām versijām pastāv atšķirība starp atbalstu un lietojumu. Komerciālo versiju var izmantot vairākos datoros, savukārt OEM versija ir piesaistīta aparatūrai, kurā tā pirmo reizi tika aktivizēta.

Interneta veikala Keysoff.com pārdod OEM licences

Keysoff.com katru dienu pārdod aptuveni 1,500 licences visā pasaulē. Garantijas gadījumi konstatēti tikai vienā procentā gadījumu.

Keysoff apliecina, ka visas licences ir derīgas un vienlaikus piedāvā viena gada servisa garantiju, lai pasargātu jūs no papildu programmatūras nomaiņas un uzturēšanas izmaksām.

Ar augstas kvalitātes produktiem un profesionālu servisu, Keysoff ir saņēmis vairāk nekā 1000 atsauksmes no reāliem TrustPilot lietotājiem, ar vērtējumu 4.8 un 97% apmierinātības līmeni!24/7 tehniskais atbalsts.

Sazināties ar Keysoff var pa epastu: service@keysoff.com.