Ceturtdiena, 8.decembris

redeem Gunārs, Gunis, Vladimirs

arrow_right_alt Reklāmraksti

Keysoff Melnā Piektdiena piedāvā Office ar beztemiņa piekļuvi tikai par 26,25 €! Oriģinālais Windows 10 par labāko cenu!

© Publicitātes ilustrācija

Mūsdienās strauji augošo cenu dēļ cilvēki bieži meklē izdevīgus piedāvājumus tiešsaistē, lai viņi varētu ietaupīt naudu, iegādājoties pirmās nepieciešamības preces.

Tuvojas Keysoff Melnā Piektdiena, tāpēc ja vēlaties iegūt lētas Windows un Office atslēgas, visam, ko iegādāsieties, ir neredzētas atlaides. MS Office 2021 Pro, kura cena oficiālajā vietnē ir USD 439,99, tagad Keysoff tiek pārdota tikai par 26,25 €, kas ir mazāk nekā 10% no oficiālās cenas. Windows 10 ir visuzticamākā un visbiežāk izmantotā operētājsistēma pasaulē. Iepērkoties Keysoff izpārdošanā, jūs varat iegūt oriģinālu Windows 10 licences aktivizācijas atslēgu tikai par 7,35 €.

Gada zemākā cena! Office 2021 tikai par 13,85 !

Atlaižu kods:

Windows 10 ir viena no ātrākajām, stabilākajām un uz veiktspējīgākajām operētājsistēmām pasaulē. Oficiālā cena pie Microsoft ir USD 199,99, bet Melnās Piektdienas izpārdošanā tikai 7,35 ! Pērciet vairāk, ietaupiet vairāk, Windows 10 Pro tikai 6,22 € par datoru!

Gada zemākā cena! Oriģinālā Windows 10 no 6,22 !Keysoff piedāvā arī papildus datorrīku programmatūru! Piemēram, Ashampoo PDF Pro 3. Rediģējiet PDF failus tikpat ātri un vienkārši kā Word dokumentus. Ashampoo PDF Pro 3 padara PDF failu rediģēšanu tikpat vienkāršu kā teksta dokumentu rediģēšanu ar lielisku tekstapstrādes programmu, turklāt to var atrast jebkurā modernā biroja lietojumprogrammā.

Datorrīki (bez atlaižu koda)

View More>>>Kāpēc Keysoff ir tik lēts, vai programmatūra ir oriģināla? Vai tas ir likumīgi?

Izmantojot Keysoff, jūs pilnībā izvairāties no pirātisma riska, jo lietotu licenču tālākpārdošana ir juridisks process, ko regulē Eiropas tiesību akti. Tad, kad uzņēmumi vairs neizmanto savas licences, viņi tās pārdod Keysoff par zemu cenu, Keysoff to pārbauda pirms tālākpārdošanas. Lietota licence nenozīmē, ka produkts vairs nav lietojams, tā joprojām ir kā pavisam jauna programmatūra. Izmantotās licences ir dematerializētas, kas nozīmē, ka piegādes izmaksas nav jāmaksā. Keysoff piedāvā ne tikai labus produktus, bet arī lielisku klietnu servisu. Ja jūs iegādājaties Keysoff produkciju, jūs varat vērsties pie klientu servisa jebkurā laikā! Tagad ir lieliska iespēja ietaupīt naudu, vienlaikus pabeidzot datora jaunināšanu, izmantojot šo īpašo piedāvājumu!

Pateicoties augstas kvalitātes produktiem un profesionālu servisu, Keysoff ir saņēmis vairāk nekā 1000 atsauksmes no reāliem TrustPilot lietotājiem ar vērtējumu 4,8 un 97% apmierinātības līmeni!24/7 tehniskais atbalsts. Sazināties ar Keysoff var pa epastu: service@keysoff.com

APMAKSĀTA REKLĀMA

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm