Vasaras SPA atpūta Jūrmalā

 

Šajā vasarā aktuālāks nekā jebkad ir kļuvis atvaļinājums tepat Latvijā. Nu ir iespēja no jauna atklāt sen zināmas vietas. Kūrortpilsētā Jūrmala var pavadīt gan romantisku atpūtu divatā, gan aktīvu ģimenes atpūtu. «Hotel Jūrmala SPA», kas ir viena no pirmajām SPA viesnīcām Latvijā, atrodas pilsētas pašā sirdī ‒ Jomas ielā. Viesnīca piedāvā ne tikai izmitināšanu ērtos numuros, bet arī gardas brokastis un vakariņas tikko atjaunotajā restorānā «Jūrmala», plašu SPA pakalpojumu klāstu. Turklāt numura cenā iekļauts arī viesnīcas saunu un baseinu centra apmeklējums. Līdz ar to laikapstākļi vairs nav noteicošais lieliskām vasaras brīvdienām Jūrmalā. Viesnīcas viesiem ir iespēja sasildīties sešās dažādās saunās un veldzēties trīs baseinos, izbaudot vasaras sajūtas visa gada garumā.

Viesnīca atvērta ar papildu drošības pasākumiem

Pēc gandrīz divu mēnešu dīkstāves 15. maijā viesnīca atsāka savu darbību, ievērojot papildu tīrības un drošības pasākumus. «Hotel Jūrmala SPA» pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja Kristīne Štāla-Bula stāsta par jaunumiem: «Tūrisma nozari pandēmija skāra visātrāk un vispamatīgāk. Šajā gadā mums bija ieplānoti vairāki vērienīgi pasākumi: restorāna «Jūrmala» atjaunošana, 15. gadu jubilejas svinības, kā arī viesu numuru remonta uzsākšana. Restorānu «Jūrmala» paguvām atjaunot līdz pavasarim, jubilejas svinības, kā arī numuru renovāciju gan nāksies nedaudz atlikt. Bet svētku noskaņu šis izaicinošais periods nemazina, un mēs svinam visu jūniju, piedāvājot saviem viesiem vasaras SPA atpūtu ar atlaidi. Piedāvājumi ir pieejami mūsu mājaslapā.»

Atjaunots restorāns «Jūrmala»

Šī gada vērienīgākais projekts viesnīcā bija restorāna «Jūrmala» atjaunošana, kurā tika ieguldīti 1,5 miljoni eiro. Remontdarbi sākās 2020. gada 27. janvārī un pandēmijas uzliesmojuma laikā, kad viesnīca jau bija slēgta valsts ārkārtas stāvokļa dēļ, tie tika pabeigti. Atjaunotais restorāns «Jūrmala» durvis vēra līdz ar viesnīcas darbības atsākšanos 15. maijā. Restorāna interjers ir rūpīgi veidots un atbilst kūrortpilsētas noskaņām. Mūsdienīgajā interjerā ir izmantoti gan zaļie priežu, gan zilie ūdens toņi. Restorāns ir sadalīts vairākās zonās, piedāvājot viesiem gan baudīt romantiskas vakariņas divatā «a la carte» pusē, gan arī organizēt lielākus pasākumus ‒ izlaidumus, kāzas, jubilejas un korporatīvās balles kuplākam dalībnieku pulkam. Šajos apstākļos restorāna plašums palīdz ievērot arī noteikto distanci. Turklāt restorānam ir plaša vasaras terase ar brīnišķīgu skatu uz Jūrmalas gājēju ielu - Jomas ielu. Daudzveidīgajā ēdienkartē, kurā pārstāvētas Eiropas valstu virtuves, katrs viesis var atrast savai gaumei un noskaņojumam atbilstošus ēdienus. Restorānā «Jūrmala» ir gaidīti arī mazie viesi, kuriem ir izveidota īpaša ēdienkarte. Viņiem pieejams arī spēļu laukums vasaras terasē.

SPA viesnīca ar 15 gadu pieredzi

Viesnīcai «Hotel Jūrmala SPA» šī gada jūnijā aprit 15 gadi, un šo gadu gaitā viesnīcā nakšņojuši 1 243 500 viesi, saunu un baseinu centrā «Wellness Oasis» atpūtu baudījuši gandrīz 2 miljoni apmeklētāju, apkalpotas ap 3550 starptautiska mēroga konferences un dažādi semināri. Viesnīcas komanda izceļas ar bagātu pieredzi un mīlestību pret savu darbu. Viesnīcas ēka, kas tika uzbūvēta 20. gadsimta 70. gados, bija paredzēta kā tūristu viesnīca viesiem no visas Padomju Savienības un tika nodēvēta kūrortpilsētas vārdā - «Viesnīca Jūrmala». Viesnīcā toreiz bija 160 viesu numuri, skaistumkopšanas salons, kafejnīca, kā arī kazino un tajā laikā viens no slavenākajiem restorāniem un kabarē šoviem visā Latvijā. 2004. gada rudenī viesnīcas ēku pārpirka Igaunijas investīciju uzņēmums, kas veica vērienīgu rekonstrukciju. 2005. gada 27. maijā jaunā viesnīca «Hotel Jūrmala SPA» sveica pirmos viesus modernajā četru zvaigžņu viesnīcā. Jāuzsver, ka līdz ar šo projektu Latvijā tika aizsākta SPA kultūras attīstība, jo tik bagātu SPA atpūtas piedāvājumu Baltijā tajā laikā piedāvāja tikai pāris viesnīcas. Arī mūsdienās viesnīcā joprojām veiksmīgi darbojas gan SPA, gan konferenču centrs, pilnveidojot SPA atpūtas piedāvājumus Latvijā un nodrošinot augstus viesmīlības standartus. Uzņēmuma nepārtraukta darbības uzlabošana notiek, kā veicot rekonstrukcijas (2018. gada vasarā atjaunoti sauna un baseinu centrs, 2019. gadā atjaunots viesnīcas lobijs), tā arī ieviešot jaunas sistēmas viesu apkalpošanā. Tādējādi tiek nodrošināta patīkama un mūsdienīga atpūta viesnīcas «Hotel Jūrmala SPA» viesiem.

www.hoteljurmala.com