Atvadas: izveidota inovatīva vietne bēru organizēšanai tiešsaistē

 

Uz visiem laikiem atvadīties no tuvinieka katram ir viens no smagākajiem brīžiem dzīvē. Jau tā smago situāciju sarežģī līdz ar Covid 19 pandēmiju ieviestie ierobežojumi un ieteikumi bez nepieciešamības neiet ārā no mājām. Apbedīšanas aģentūra Atvadas, kas šajā jomā strādā jau 27 gadus, ir radusi risinājumu, kas atvieglo piederīgajiem bēru organizēšanu un dokumentu sakārtošanu, pašiem paliekot mājās, jo visu ir iespējams veikt attālināti interneta vidē, apmeklējot mājas lapu atvadas.lv.

Vienkārši, ātri un bez lieka stresa

Zaudējot piederīgo, cilvēks ir skumjš, viegli satraucams un ne vienmēr spēj ātri reaģēt saprast, kas ir jādara vispirms, kurp doties, kā sakārtot visu tā, lai aizgājēju mūža valstībā aizvadītu ar godu. Apbedīšanas aģentūras Atvadas vadītājs Andrejs Račkovskis skaidro: „Mūsu uzņēmums ar apbedīšanas pakalpojumu sniegšanu nodarbojas jau 27 gadus. Šajā laikā esam savu darbu nemitīgi pilnveidojuši un vienmēr cenšamies, lai palicējiem nebūtu lieku satraukumu par bēru organizēšanu. Sniedzam dažāda veida pakalpojumus, sākot no nelaiķa nogādāšanas morgā 24 stundas diennaktī, dokumentu nokārtošanas, līdz bēru norisei, ieskaitot nodrošinājumu ar visiem nepieciešamajiem piederumiem, mūziku un izvadītājiem - gan laicīgajiem, gan dažādu konfesiju mācītājiem un priesteriem.”

Laikā, kad savu iespaidu uz bēru organizēšanu un dokumentu kārtošanu ir atstājusi Covid 19 pandēmija, uzņēmums ir izveidojis digitālu risinājumu mājas lapā atvadas.lv, kurā ļoti viegli un bez lieka stresa online režīmā ērti var noformēt bēru organizēšanu, tādējādi tiek taupīts gan palicēju laiks, gan arī samazinās riski saslimt ar koronavīrusu. Ieejot mājas lapā un izvēloties nepieciešamo pakalpojuma veidu: morga pakalpojumi, bēru organizēšana vai kremācijas pieteikums, katrs pats saviem spēkiem, līdzīgi kā iepērkoties interneta veikalā, var izvēlēties nepieciešamos pakalpojumus un noformēt bērnu organizēšanu. Mājas lapa organizēta tā, lai klientam būtu pieejama pilnvērtīga informācija un izvēles iespējas. Līdz ko tiek izvēlēts konkrēts pakalpojums, redzama arī summa, cik izmaksā gan konkrētā pozīcija, gan kopējās izmaksas. Ja var atļauties vairāk, vai arī finanšu resursi ir ierobežoti, apmeklējot kādu no iepriekšējām sadaļām, piemēram, zārku izvēlē, var atrast budžetam piemērotāku risinājumu. Tas pats attiecas arī uz servisu, kas sākas ar skuju taciņas nokaisīšanu, līdz izvadītājam un nesējiem. Ja klientam nav skaidrs kāds noformēšanas solis, tad, zvanot operatoram, tas palīdzēs atrisināt visus jautājumus. Ja nav iespējams kādu dokumentu iesūtīt vai saņemt digitāli, tad pie piederīgajiem, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus, ieradīsies kurjers.

„Mēs esam ļoti daudz darba ieguldījuši, lai digitālajā vidē sniegtu augstas kvalitātes pakalpojumus, domājot par piederīgo sajūtām un vēlmēm. Vietnē var ne tikai apskatīt un izvēlēties zārkus, sedziņas un citus apbedīšanas pakalpojumus, bet arī uzzināt precīzas bēru izmaksas, kas nav mazsvarīgs faktors šodienas ekonomiskajā situācijā. Protams, varam organizēt bēres arī tiem, kuriem finanšu līdzekļi nav ierobežoti, piedāvājot ļoti augsta līmeņa piederumus un servisu. Vēlos uzsvērt, ka mūsu aģentūra neslēpj no klientiem cenas - tās ir strikti noteiktas par konkrētu pakalpojumu vai preci.”

Taupīsim savu laiku un veselību arī dzīves skumjākajos brīžos!

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS"
Diennaksts palīdzība: tālr. 2069 2069
www.atvadas.lv

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!