O.Hartmanis: BTA mobilā aplikācija ir solis pretī visaptverošai saiknei arī klientu mobilajā vidē

 

Mobilo tālruņu aplikācija, kuru laidusi klajā AAS “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk - BTA), ir ne tikai Baltijā ērtākā un pilnīgākā šāda aplikācija Veselības apdrošināšanas pakalpojumu pieteikšanai un saņemšanai, bet arī solis pretī turpmākai inovāciju iekļaušanai pakalpojumos, tostarp ņemot vērā vispārējo mobilitāti un tirgus tendences.

“Veselības apdrošināšanas aplikācija ir nozīmīgākais klientiem piedāvātais jaunums. Turklāt šobrīd tā ir Nr.1 starp finanšu sektora aplikācijām Latvijā pēc App Store un Google Play vērtējuma! BTA ir digitāli viens no attīstītākajiem apdrošināšanas nozares uzņēmumiem, un ņemot vērā un izpētot mūsu klientu vajadzības, tikai likumsakarīgi, ka tagad piedāvājam Veselības apdrošināšanas karti digitālā formātā BTA aplikācijā. Tajā iespējams ļoti vienkārši pārskatīt sev piešķirtos apdrošināšanas polises limitus, kā arī zibenīgi iesniegt apdrošināšanas atlīdzību pieteikumu. Tieši ar vienkāršību, ātrumu un piedāvātajām iespējām BTA aplikācijas risinājums izceļas kopējā apdrošināšanas tirgū. Turklāt to iespējams bez maksas lejupielādēt savā mobilajā tālrunī un autorizēties arī ar mūsdienās aktuālajiem biometriskajiem risinājumiem - sejas vai pirkstu nospiedumu atpazīšanu,” uzsver BTA Valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis.

BTA mobilo tālruņu aplikācija lejupielādējama “AppStore” un “Google Play” lietotnēs, kā arī saitē veseliba.bta.lv

“Runājot par 2020.gadu, viens no izaicinājumiem ir turpināt īstenot inovācijas tiešsaistes vidē, tostarp padarīt ērtākus un pieejamākus mobilos risinājumus. Esam novērojuši tendenci, ka gadījumos, kad apdrošināšanas produkts ir vienkāršs un viegli saprotams, piemēram, Ceļojumu apdrošināšana, klienti lēmumu pieņem patstāvīgi, izpētot informāciju BTA tīmekļa vietnē vai Klientu portālā, un izvēlas to iegādāties tiešsaistē. Savukārt, ja nepieciešams iegādāties sarežģītāku apdrošināšanas produktu par lielāku prēmiju, klienti dod priekšroku sadarboties ar mūsu speciālistiem klātienē.

Līdzīgi ir arī ar atlīdzībām - klienti ļoti novērtē iespēju, tiešsaistē pieteikto atlīdzību izskatīšanu īsā laika periodā. Pēdējos gados esam aktīvi strādājuši pie procesu automatizēšanas, lai samazinātu atlīdzību pieteikumu izskatīšanas laiku, un jau šobrīd ceturtā daļa lēmumu tiek pieņemti 24 stundu laikā kopš klients iesniedz savu pieprasījumu. Jāatzīmē, ka Veselības apdrošināšanas atlīdzības jau šobrīd 96% apjomā tiek pieteiktas tiešsaistē. Tas arī ir pamats mums vēl cītīgāk strādāt pie BTA tiešsaistes risinājumu attīstības,” uzsver O. Hartmanis.

BTA Veselības apdrošināšanai ir vairākas priekšrocības.

  • Elektroniskā karte. Elektroniskā karte ir mobilais risinājums, kas nodrošina, ka klientam BTA apdrošināšanas karte līdzi ir vienmēr. Dodoties uz BTA līgumiestādēm, turpmāk pietiek uzrādīt savu Veselības apdrošināšanas karti no “BTA Latvija” lietotnes.
  • Biometriskais autentifikators. Jaunā lietotne piedāvā ērtākos autorizācijas veidus ar sejas (Face ID) un pirkstu nospiedumu (Touch ID) risinājumiem. Pirmajā aplikācijas lietošanas reizē būs jāautentificējas ar savas internetbankas lietotāju, bet pēc tam var izvēlēties sev vēlamāko autorizēšanās veidu.
  • Ātra atlīdzības iesniegšana.Vajadzīga mazāk nekā 21 sekunde, lai iesniegtu atlīdzību. Lai to izdarītu, dokumenti jānofotografē un jāiesniedz mobilajā aplikācijā, pārējās nepieciešamās darbības veic BTA darbinieki.
  • Apdrošināšanas limitusvar apskatīt ar vienu klikšķi. Klientiem iespējams ātri un ērti apskatīt savas Veselības apdrošināšanas kartes apmaksātos pakalpojumus, to limitus un atlikumus.
  • Atlīdzības statuss.Lietotnē iespējams sekot līdzi atlīdzības statusam un arī ērti pievienot papildu dokumentus. Tiklīdz atlīdzība ir izskatīta, klients saņem informāciju mobilajā tālrunī ātro jeb sms paziņojumu veidā.