Dāvināt kafijas aparātu – vai tiešām jūs zināt, kā izvēlēties piemērotāko?

 
©Publicitātes foto

Pēdējā brīža dāvanu meklēšana nav vieglākais uzdevums. It īpaši, ja plānotā dāvana ir kafijas automāts. Kafijas dzeršanas rituāli ir atšķirīgi, tāpēc izvēlēties piemērotāko kafijas automātu var būt grūtāk, nekā domājam. Lai izvēlētā dāvana priecētu ik dienas, uzmanība jāpievērš ne tikai kafijas automātu veidiem, bet arī pašam svarīgākajam - pašai kafijai un individuālajiem kafijas dzeršanas ieradumiem. Vairāk par kafijas automātu veidiem, kafijas šķirnēm, kā tās izmantot un kā pielāgot dažādām vajadzībām - šajā rakstā.

Automātiskie kafijas aparāti - praktiskiem cilvēkiem, kam svarīgs laiks

Īsti kafijas cienītāji zina, ka visgaršīgākā kafija ir tā, kas tiek pagatavota no svaigi maltām kafijas pupiņām. Tāpēc kafejnīcās kafijas pupiņas katrai krūzītei tiek samaltas atsevišķi. Tādējādi tiek nodrošināts dzēriena aromāts un tā kvalitāte. Dažādi kafijas automāti sniedz visdažādākās iespējas un variantus, kā izbaudīt aromātisku kafiju katru dienu. Ja meklējat dāvanu, padomājiet par saņēmēja ieradumiem, piemēram, vai cilvēks no rītiem steidzas, vai mēdz izbaudīt kafijas rituālu. Šāda informācija palīdzēs atrast piemērotāko kafijas aparātu.

Automātiskie kafijas automāti no citiem automātiem atšķiras ar to, ka tajos ir iebūvētas speciālas kafijas dzirnaviņas. Tie vienkārši un ātri samaļ visu veidu pupiņas, tāpēc katra tasīte tiek piepildīta ar aromātisku kafiju pēc jūsu izvēles. Šie aparāti izmanto espresso tehnoloģiju, kas ļauj izvēlēties, kā tiks sasmalcinātas kafijas pupiņas. Tomēr kafijas garša ir atkarīga ne tikai no kafijas pupiņu veida, bet arī no to raupjuma. Dažu pogu kombinācija sniegs jums dažādu veidu kafiju - stipru espresso, maigi melnu vai kafiju ar pienu.

Vēl viena šo kafijas automātu priekšrocība ir to vienkāršā apkope. Lielākajai daļai šāda veida aparātu ir integrētas apkopes funkcijas. Nospiežot vienu vai dažas pogas, aparāts pats par sevi parūpēsies. Tātad kafijas aparāts pagatavos ne tikai svaigu un aromātisku kafiju ar vai bez piena putām, bet arī atbrīvos jūs no tīrīšanas rūpēm. Šo priekšrocību novērtēs deserta kafijas cienītāji. Šie aparāti ir piemēroti tām mājām, kurās mīt dažādas kafijas cienītāji. Iespēja sākt rītu ar profesionāli pagatavotu melnu vai kafiju ar pienu var būt īpaša dāvana.

Kad kafija un tās pagatavošana ir īpašs rituāls

Kafijas dzērienu ietekme un popularitāte norāda uz to, ka kafija ir ne tikai patīkams piedzīvojums, bet arī neaizstājams enerģijas avots. Vairākumam kafijas pagatavošana pielīdzināma nelielam rituālam, kas pieprasa attiecīgas zināšanas un laiku. Tiem, kas piekopj baristas iemaņas ne tikai pie bāra letes, bet arī mājās, pusautomātiskais kafijas aparāts iedegs prieka uguntiņu acīs.

Arī pusautomātiskie kafijas aparāti izmanto espresso tehnoloģiju un gatavo kafiju no svaigi maltām pupiņām. Rokturī ievieto atbilstošu daudzumu maltas kafijas, kuru nospiež ar speciālu instrumentu un pieskrūvē pie kafijas automāta. Dažu pogu kombinācija, un varat baudīt gardu kafiju. Gandrīz visiem šāda veida kafijas automātiem ir arī karstā tvaika sprausla, kas ļauj sakult pienu līdz stingrām putām un eksperimentēt ar dažādu dzērienu pagatavošanu. Šis aparāts viegli apmierinās individuālas vēlmes - no melnās kafijas līdz deserta kafijai ar pienu.

Kapsulu kafijas aparāti - stilīga ierīce tiem, kas steidzas

Mums katram ir draugs, kurš vienmēr steidzas, tāpēc rīta kafija parasti tiek baudīta pie darba galda. Kapsulu kafijas aparāts noteikti iepriecinās šādu cilvēku. Kompaktais dizains virtuvē aizņem maz vietas un izskatās patiesi pievilcīgi. Šāda dāvana īpaši patiks tiem, kas novērtē estētiku un mīl stilīgu sadzīves tehniku.

Šis kafijas automāts kafiju pagatavo, izmantojot īpašas kapsulas, kas īpaši pielāgotas šīm ierīcēm. Plašais to klāsts ļauj ērti pielāgot aparātu dažādām ģimenes vai draugu vajadzībām. Viss, kas jums jādara, lai pagatavotu gardu un aromātisku kafiju, ir aparātā jāievieto atbilstoša kapsula - espresso, ristretto, melnās kafijas, kapučīno vai latte. Daži mirkļi, un tase svaigas kafijas gatava. Neliels, stilīgs kapsulu kafijas aparāts jūsu steidzīgajam draugam, lai rīts kļūtu vēl aromātiskāks un nedaudz lēnāks.

Filtru kafijas aparāti - nesteidzīgiem rītiem

Filtru kafijas aparāti būs lielisks akcents jūsu virtuvē, kas garantē ne tikai nesteidzīgus rītus, bet arī sirsnīgas sarunas. Īpaši ērti lietojamais aparāts darbojas pēc pilināšanas principa. Tam paredzētajā vietā ievietojiet īpašu papīra filtru un dažus kausiņus maltas kafijas. Kafijas daudzums ir atkarīgs no tā, cik kafijas porciju jāpagatavo. Ūdens tvertnē tiek ieliets ūdens, tiklīdz kā tas uzkarst, tas sāk pilēt cauri speciālam traukam, cauri filtram, kas piepildīts ar kafiju, ietekot kafijas kannā.

Šāda veida kafijas pagatavošanas aparāts iesaista pašā pagatavošanas procesā, tomēr prasa vairāk laika. Filtru kafijas automātu lielākā priekšrocība ir spēja pagatavot lielu daudzumu kafijas vienā reizē. Izbaudiet lielāku tasi kafijas vai pacienājiet savus draugus ar kafiju. Šo aparātu ir vienkārši pārvietot un kopt. Tieši tādēļ šie kafijas automāti ir lieliski piemēroti ilgiem nedēļas nogales rītiem un sarunām lielākā kompānijā.

Svētki jau tepat aiz stūra, tāpēc kafijas cienītājiem dāvanu piemeklēšana būs vienkāršāka un ātrāka. Galu galā, nekas nav dārgāks par kopā pavadītu laiku pie lieliskas kafijas tasītes.