Ziemas kolekcija grūtniecēm un jaunajām māmiņām

 
©Publicitātes foto

Populārais Igaunijas bērnu apģērbu zīmols Huppa, kas labi orientējas mūsu reģiona mainīgajos laika apstākļos un ražo augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgus apģērbus, jaunajā rudens/ziemas sezonā īpašus jaunumus sarūpējis topošajām un jaunajām māmiņām - tas ir transformējams mētelis, silti ratu cimdi un ratu maiss, kas mazulim der pat līdz pusotra gada vecumam.

Transformējams mētelis

Sievietēm bērniņa gaidīšanas laikā un jaunajām māmiņām ir radīts transformējams mētelis ar rāvējslēdzēju un diviem paplatinājumiem: ieliekot vienu paplatinājumu, var iegūt vairāk vietas grūtnieces puncītim, ar otru - vietu zīdainim, ko māmiņa nes piekļautu pie sirds, iesietu slingā. Plus komplektā nāk klāt arī tāda paša auduma kapucīte mazulim, kas pasargā no vēja, lietus, sniega. Skaidrs, ka, braucot automašīnā, tas nav ērti, jo bērniņam ir jāsēž autokrēsliņā, bet tas ir lielisks risinājums, ja māmiņa pārvietojas bez ratiem sabiedriskajā transportā vai dodas pastaigās, kur nav ērti izbraukt ar ratiem - tad bērniņam slingā zem māmiņas mēteļa ir gan silti, gan droši.

Bet bez paplatinājumiem to iespējams valkāt arī kā vienkāršu mēteli - vēl nākamajā un aiznākamajā gadā, kad bērniņš jau piedzimis un no slinga izaudzis.

Jaunie transformējamie rudens/ziemas mēteļi - gan vienkrāsaini (melni un bordo), gan krāsaini - jau pieejami ne tikai visos trijos Huppa veikalos (Zemitāna ielā 6, Lielirbes ielā 27 un Brīvības gatvē 323, Rīgā), bet arī veikalos Mothercare (tirdzniecības centros Akropole un Spice). No tādiem pašiem audumiem Huppa jaunajā rudens/ziemas kolekcijā ir gan kombinezoni mazuļiem, gan jakas arī jau lielākiem bērniem.

Ratu maiss

Otrs zīmola Huppa rudens/ziemas sezonas jaunums - vēja un ūdens necaurlaidīgs, siltumu saglabājošs ratu maiss ar oderīti, kas ļauj bērniņam tajā ērti justies. Rudens sezonā šai ratu maisā mazuli nav nepieciešams pārāk satuntulēt, bet ziemā gan būs jāuzvelk kas siltāks. Tas ir universāls guļammaiss standarta izmēra ratiem, kas piestiprināms ar jostām, un ērti izmantojams arī sporta ratiem. Turklāt tas der ne tikai jaundzimušajiem, bet ir izmantojams bērniem līdz pat apmēram pusotra gada vecumam.

Siltie ratu cimdi

Un trešais šīs sezonas jaunums Huppa veikalos ir siltie ratu cimdi. Tie ērti piestiprināmi pie bērnu ratu roktura, lai drēgnākā laikā māmiņai nesaltu rokas un būtu komfortabli doties ar mazuli garākās pastaigās. Tie ir dažādās krāsās, pieskaņojami pēc gaumes - vai mazuļa ratiem, vai mammas mētelim.

Pret jebkuriem laikapstākļiem

Latvijas tirgū zīmols Huppa pazīstams jau 12 gadu, un arī šā gada rudens/ziemas sortiments ir līdzīgs iepriekšējām sezonām: tie ir vēja un ūdens necaurlaidīgi ratu maisi jaundzimušajiem, kombinezoni mazuļiem, vējjakas, bikses un kombinezoni bērniem un pusaudžiem (augumā līdz 170 centimetriem) - tie ir viegli, jo pildījumam tiek izmantots dubultais presētais sintepons, nav biezi un paliek sausi pat lietus un slapja sniega laikā. Tieši auduma kvalitāte nodrošina apģērba izturību pret jebkuriem laikapstākļiem. No šiem pašiem audumiem tiek šūtas arī dūnu jakas - gan meitenēm un zēniem, gan mammām un tētiem. Arī mēteļi un pagarinātās parkas. Starp citu, jau otro sezonu Huppa piedāvā virsdrēbes arī L un XL izmērā.

Bet aktīvai atpūtai ziemā ideālas ir Huppa TEC jakas, kas ir plānākas, jo ar mazāku siltinājumu, bet - ar siltumu saglabājošu oderi. Un, protams, slēpošanas bikses. Arī tās tiek piedāvātas gan bērniem un jauniešiem, gan mammām un tētiem (augumā līdz 185 centimetriem).

Zīmols piedāvā arī cepures, cimdus un šalles, flīsa termoveļu, bet pavisam maziņiem - flīsa kombinezoniņus.

Bet kopš šā rudens Huppa produktu klāsts papildināts arī ar augstvērtīgas trikotāžas krekliņiem, džemperiem, svārkiem, kleitām, legingiem, cepurēm un šallēm-apkaklēm. Un šīs kolekcijas īpašā odziņa ir tā, ka visi šie apģērbi ir tādā pašā apdrukā kā jaunās rudens/ziemas kolekcijas jakas un kombinezoni. Jaunā trikotāžas kolekcija izstrādāta un tiek piedāvāta pirmsskolas (no apmēram divu gadu vecuma) un sākumskolas vecuma bērniem: meitenēm ir T krekli, džemperi ar garām piedurknēm, svārki, kleitas, legingi, cepures un šalles, bet zēniem - T krekli, džeperi ar garām piedurknēm, cepures un arī šalles. Starp citu, šīs šalles izmantojamas arī cepures vietā, piemēram, slēpojot vai slidojot - zem aizsargķiveres.

JAUNĀS ZIEMAS KOLEKCIJAS CENAS
* Mētelis-transformeris - EUR 158.90
* Ratu cimdi - EUR 37.50
* Ratu maiss - EUR 73.90

INFORMĀCIJAI
- Jo lielāks uz apģērba norādītais skaitlis, jo tas ir drošāks pret samirkšanu (poliuretāna membrānas ūdensnecaurlaidību norāda ar cipariem, piemēram, 5000 vai 10 000)
- Visos trijos Huppa veikalos (Zemitāna ielā 6, Lielirbes ielā 27 un Brīvības gatvē 323, Rīgā) atsevišķā nodaļā/plauktos pieejami apģērbi (noliktavas atlikumi) no iepriekšējām kolekcijām ar 20-30% atlaidi

* Materiāls tapis sadarbībā ar Karinu Račko, Huppa LV vadītāju