Rudens trikotāža ziemas kolekcijas stilā

 
©Publicitātes foto

Sagaidot jauno mācību gadu, mūsu kaimiņvalsts Igaunijas zīmols Huppa, kura īpašā firmas zīme ir augstas kvalitātes vēja un ūdens necaurlaidīgi apģērbi, šoruden pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem piedāvā absolūtu jaunumu - augstvērtīgas trikotāžas krekliņus, džemperus, svārkus, kleitas, legingus, cepures un apļveida šalles.

Jaunākās modes tendences

Bērnu apģērbu zīmolu Huppa, kas Latvijas tirgū pazīstams jau 12 gadu, raksturo augsta kvalitāte un jaunākās modes tendences - tas ir labāko speciālistu darba rezultāts apvienojumā ar novatorisku materiālu un tehnoloģiju izmantošanu. Vispopulārākie Huppa apģērbi ir vēja un ūdens necaurlaidīgas bikses, vējjakas un kombinezoni bērniem un pusaudžiem augumā līdz 170 centimetriem. Zīmols piedāvā arī cepures, cimdus un šalles, flīsa termoveļu, bet pavisam maziņiem - flīsa kombinezoniņus. Vējjakas, bikses un kombinezoni ir viegli, jo pildījumam tiek izmantots dubultais presētais sintepons, tie nav biezi un paliek sausi pat lietus un slapja sniega laikā - tieši audumu kvalitāte nodrošina apģērba izturību pret jebkuriem laika apstākļiem.

Der zināt! Jo lielāks uz apģērba norādītais skaitlis, jo tas ir drošāks pret samirkšanu (poliuretāna membrānas ūdensnecaurlaidību norāda ar cipariem, piemēram, 5000 vai 10 000).

95% kokvilnas un 5% likras

Šā rudens jaunums Huppa produktu klāstā ir vēl nebijuši produkti - augstvērtīgas trikotāžas krekliņi, džemperi, svārki, kleitas, legingi, cepures un šalles-apkakles! Un šīs kolekcijas īpašā odziņa ir tā, ka visi šie apģērbi ir tādā pašā apdrukā kā jaunās rudens/ziemas kolekcijas jakas un kombinezoni. Meitenēm ir T krekli, džemperi ar garām piedurknēm, svārki, kleitas, legingi, cepures un šalles, bet zēniem - T krekli, džemperi ar garām piedurknēm, cepures un arī šalles. Starp citu, jaunās trikotāžas šalles izmantojamas arī cepures vietā, piemēram, slēpojot vai slidojot - zem aizsargķiveres.

Jaunā trikotāžas kolekcija izstrādāta un tiek piedāvāta pirmsskolas (no apmēram divu gadu vecuma) un sākumskolas vecuma bērniem. Šī gan ir eksperimentālā kolekcija - tās turpmāko attīstību noteiks pieprasījums Latvijas tirgū. Ja bērniem un viņu vecākiem patiks, ka košās ziemas virsdrēbes iespējams saskaņot ar tikpat stilīgu trikotāžas apģērbu, jau nākamajā sezonā šī kolekcija tiks papildināta ar jaunās sezonas kolekcijas krāsām un rakstiem.

Ar ko Huppa trikotāža ir īpaša? Tās sastāvā ir 95% kokvilnas un 5% likras. Tā ir reizē diezgan blīva un elastīga, arī formu saturoša (neizstaipās) un - ar labu krāsas noturību (drīkst mazgāt 40 °C).

Aiztur vēju un lietu

Huppa kolekcijā ir arī vieglas vēju aizturošas SoftShell jakas (ar noņemamu kapuci), kas ir ideāli piemērotas gan sportošanai ārā, gan visu veidu aktīvai atpūtai dabā pavasara/rudens sezonā (~0... +15 °C). SoftShell ir elpojošs un daudzslāņains materiāls, kas maksimāli saglabā siltumu, nodrošina mitruma izvadīšanu no ķermeņa un droši aizsargā no vēja un lietus.

Otrs šā gada jaunums Huppa apģērbu klāstā ir ūdensnecaurlaidīgas jakas un bikses (ko ērti uzvilkt, piemēram, uz džinsām), kas lietū ļauj neizmirkt. Ideālas mūsu mainīgajiem laikapstākļiem. Bet, tā kā gumijotais audums, kas nelaiž cauri mitrumu, neelpo, tas nav domāts valkāšanai visas dienas garumā. Šo produktu līniju atzinīgi novērtējušas bērnudārzu audzinātājas, kuras to iesaka mazuļu vecākiem - lai bērni ik dienu un jebkuros laika apstākļos vismaz uz brīdi varētu iziet svaigā gaisā.

Huppa izstrādā kolekcijas ne tikai bērniem un pusaudžiem, bet arī viņu mammām un tētiem. Šosezon mammām tiek piedāvātas tikpat košas (tādas pašas apdrukas) vēja un ūdens necaurlaidīgas jakas kā bērniem, bet nākamajā sezonā tiek solītas arī citas krāsas un - arī jauni modeļi.

* Starp citu, visos trijos Huppa veikalos (Zemitāna ielā 6, Lielirbes ielā 27 un Brīvības gatvē 323 Rīgā) atsevišķā nodaļā/plauktos pieejami apģērbi (noliktavas atlikumi) no iepriekšējām kolekcijām ar 20-30% atlaidi.

JAUNĀS TRIKOTĀŽAS KOLEKCIJAS CENAS

*MEITENĒM
T krekls - EUR 14,90
Cepure - no EUR 7,90
Šalle - EUR 7,90
Svārki - EUR 17,80
Kleita - EUR 25,80
Legingi - no EUR 9,90
Džemperis ar garām piedurknēm - EUR 14,90

*ZĒNIEM
T krekls - EUR 14,90
Cepure - no EUR 7,90
Šalle - EUR 7,90
Džemperis ar garām piedurknēm - EUR 14,90

* Materiāls tapis sadarbībā ar Karinu Račko, Huppa LV vadītāju

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!