Grupas Beatles tribūts BEATLOVE Rīgas Kongresu namā
 
©Publicitātes foto

2019.gada 1.aprīlī Rīgas Kongresu namā ar savu vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies viena no pasaulē zināmākajām "tribute" grupām BeatLove. Koncerta apmeklējums burtiski aizved klausītājus atpakaļ laikā. Jūsu priekšā pēkšņi ir 60'to un 70'to gadu Liverpūles krodziņš Cavern ar pasaulslaveno Britu četrinieku uz skatuves.

Beatlove puiši neatdarina un neimprovizē. Viņi maksimāli autentiski nodod skatītājiem ne vien ģeniālās "Bītlu" kompozīcijas dzīvajā izpildījumā, bet arī uz skatuves, līdz sīkākajām detaļām, atbilst oriģinālajam Liverpūles četriniekam! Autentiski skatuves tērpi, frizūras un instrumenti. Skatītāji uzreiz atpazīst katrā no grupas dalībniekiem "Beatles".

Grupas veiksmes atslēga - necensties uzlabot ģeniālo oriģinālu! Viņu mērķis ir maksimāli precīzi nodot skatītājiem to neatkārtojamo atmosfēru, kuru baudīja "Bītlu" fani tālajos sešdesmitajos.

Beatlove ieguvuši neskaitāmas balvas konkursos eiropā un pasaulē. Viņi ir uzstājušies ar 11 koncertiem tajā pašā Liverpūles krodziņā kur aizsākās paši "Bītli"! Savu atzinību par sniegumu izteicis pats Pols Makartnijs. Joko Ono (Džona Lenona sieva) atzinusi iespējamo sadarbību ar grupu sava jaunā albuma koncertturnejas ietvaros.

Grupa uzvarējusi arī ikgadējajā Parīzes Beatles tribute koncertšovā "Beatles Night".

Koncerta apmeklējums neatstāj vienaldzīgu nevienu. Tās ir emocijas un komunikācija ar skatītājiem, kas apbur un savaldzina. Šova laikā šķiet ka uz skatuves patiešām ir paši Beatles! Iespējams Jūs pērkat biļeti ceļojumam laikā. Paņemiet līdzi bērnus un mazbērnus, lai kopā pieskarietos leģendai laikā un telpā.